Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no troche duzo... ale mowie, konsystencja nie przypomina biegunki i ilosc jesc malusia, takie konkretne kleksiki 😮.
Wirus na pewno nie.
Goraczki nie ma.
Nie mam pojecia o co chodzi, jedyne co moge zrobic to dawac wystarczajaco piciu i obserwowac. Na nc podam mu camilie na wszelki wypadek.
Ogolnie jest wesoly i grzeczny, wiec cholercia wie co go tam meczy 🤢.

Gosia nie szczuj juz tymi paczkami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂
dzieisiaj ten tłuściochny czwartek a ja na diecie! No ale tak jak Basia wedle tradycji choć jednego musiałam zjeść ☺️
ale tak czy siak zasłużyłam -3kg 🙂 bez specjalnej diety, tylko ograniczenie żarcia i godzina dziennie na orbitreku 🙂

Marlena dobrze, że Adi osłuchowo w porządku 🙂 co do tych kupek... trochę dużo. Macie tam smectę albo coś o podobnym działaniu??? ja jak w PL była to się w nią zaopatrzyłam... Kurczę nie wiem co Ci poradzić.. A te kupki to takie duże czy tylko takie kleksiki? Może Adi robi kupkę na raty??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuska27 napisał(a):
agatka ogolnie to 2-3 kupki byly takie normalne, a reszta to kleksiki.
Nie mam nic niestety na kupki 🤢.


nie masz nikogo w pl kto mógłby Ci podesłać smectę? sprzedają saszetki na sztuki bez recepty... podobno na takie żołądkowo - kupkowe problemy jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widziałam tą babke w rozmowach, masakra jakaś, zwykle kobieta po porodzie jest na maksa zmęczona a gdzie tu sie jeszcze pindrowac... 😮
A widziałyście tego kolesia co się w kozim mleku kąpał.... 🤪
Gdybym zobaczyła mojego P. w takiej akcji to jakby dostał kopala w dupala to by sie chyba za jakimś piątym zakrętem zatrzymał. 😮 No w szoku jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza mozliwe ze masz racje, ale mu raczej latwo przychodzi kupkanie :P. Moze po prostu cos z praca jelit, zoladka... nie wiadomo i raczej sie nie dowiem, bo Adi mi nie powie 😁.

No ten gosciu co sie kapie w kozim mleku, albo ten drugi co sie maluje.... pomylka jakas 🤢.
Dla mnie facet musi byc meski, a nie piekny i gladki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No dla mnie kolesie metroseksualni to jakaś porażka, to takie niemęskie kiedy np facet maluje sobie paznokcie odżywką, albo tuszuje syfy fluidem... a znam takiego kolesie i nie jest gejem! no ale dla mnie to porażka, czułabym się zakompleksiona że ja tak o siebie nie dbam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...