Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja sie waham czy 68 zamowic czy 72. Boje sie ze 72 bedzie wisialo. No i jakby nie patrzec Twoj Borysek jest wiekszy troche, tak mi sie wydaje.
Ostatnio Adrian wydaje sie jakis chudszy, ale za to wyzszy 😮, Lapki ma teraz takie chude, no i dupke malutka, jak pisalam, jeszcze pieluch nr 2 uzywamy.

Gosia procz kolnierzyka to ubranko bylo normalne jak na rozmiar 68?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na fotce to chyba tylko slinka 😁. W ogole jaka on ma super czuprynke 😁

A wiecie co? ja pisalam ze Adrianowi ostatnio mocno sie ulewa i zastanawiam sie czy to nie przez to ze pcha paluchy sobie tak gleboko do buzi i moze wywoluje wymioty, jak myslicie to mozliwe?

Ja dzis polozylam Adriana w samych body spac, zadnych skarpet ani spodni, cieplo jest w miare, on pod kolderka, temperature juz potrafi utrzymac dawno, mysle ze bedzie mu wygodniej jak cialko bedzie oddychac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co, to ja mysle ze mu bedzie wygodniej i w ogole lepiej i Ty sie nie bedziesz stresowac jak nie bedziesz mu wiazac zadnej muchy. Jak ja zobacze ze cos nie pasuje, albo ze Adrianowi niewygodnie, to tez nie bede zakladac.
W ogole to wracamy do domu i od razu mam go zamiar przeprac w cos wygodniejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha tez tak moze byc. U nas zreszta tez, bo mamy na 9.15 a to akurat jego pora na robienie kupy bo tak te krople dzialaja. Moge oczywiscie rano nie podawac tylko po poludniu, ale po co ma sie dziecko meczyc i marudzic.
My wychodzimy z goscmi wieczorem dopiero na kolacje, tak jakos wyszlo ze wczesniej nie udalo mi sie zalatwic, szczegolnie ze chrzciny odbywaja sie tak wczesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja po chrzcinach zaprosze na kawe, najwyzej kupie jakies ciasto. No ale nie bede zadowolona jak wszyscy sie do mnie zwala, bo mamy baaaaaaaaardzo malo miejsca, 5 osob to juz jest scisk. No ale glupio tak od razu po chrzcinach pozegnac gosci. No zobaczymy, na kolacje idziemy o 17 dopiero, bo tak otwieraja lokal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...