Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ZDRÓWKA DLA PATRYSIA WOW JUŻ 5 MIESIĘCY 🤪


moja niunia padła przed 20 tą teraz się przebudziła wypiła łyk mleka i mam nadzieje ,że zaśnie 🙂


McDa kurw.. te 504 na osobę to od X CZASU jest 😠 te huje jeb... w tym sejmie nic nie robią tylko biednych oskubują ,a sobie w dupsku dogadzają, a co my inny żołądek mamy czy co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
zobaczcie co znalazłam na czerwcówkach http://allegro.pl/polarkowy-kombinezon-z-uszkami-pszczolka-68-74-i1929047364.html


Te dzieciaczki czerwcowe jakie śliczne i parę tyg różnicy a jakie fajne fotki mają na siedząco i w jamperze no cudo 🤪


Natala zasnęła 🙂 teraz niech pośpi chociaż do 3 😉 miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczorkiem 🙂

Dziewczynki już dawno śpią a my standardowo piątkowy relaks 🙂 🙂 🙂
dobrze że już weekend 😉

Kinia i Darka udanej zabawy 🙂 🙂 🙂

Kinia mi mimo to że kolory nazywała, nie pamiętam 😉 najważniejsze dla mnie że mi się podoba 😁 😁 😁

Tedit my śpiworka nie używamy od momentu kiedy Weronika zrobiła mi straszną awanturę że ją w nim umieściłam, jak wyjęłam błogi sposób,więc więcej nie próbuję. Widać że Dziewczyna chce być wolna 🙂 🙂 🙂

Wercia
przy dwójce Maluszków jest zaje******* 🙂 🙂 🙂
na prawdę polecam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam późnym wieczorkiem 🙂

Goście już poszli 🙂 było sympatycznie i dobrze ze nie za długo bo padam na twarz. Mała dostała pszczółkę ale jutro napiszę coś o niej bo goście przyszli o 18.30 więc Lenka była już marudna i niczym nie zainteresowana, no więc ją wykąpałam, nakarmiłam, położyłam spać i wróciłam do gości 😁
Mąż śpi bo troszkę popił a jutro do pracy idzie a ja już sobie posprzątałam, pozmywałam to co do zmywarki się nie zmieściło "niech żyją zmywarki bez nich było by ciężko!!!"

tedit26 moja jak narazie tylko raz się wykopała ale ogólnie kręci sie w łóżeczku zgodnie ze skazówkami zegara 😜 ale mam śpiworek wiec jak będzie sie to częściej powtarzać to będę ja w niego wkładała, a narzaie zostawiamy tak jak jest. A co do tej wysypki to zgadzam się z wercią że może to od tego ze wkłada wszystko do buzi albo od śliny i smoczka moja też czasem jest bardziej zsypana na buzi 🥴

McDa87 to dobrze że małą wróciła do cyca a lalka super 🙂 ja ostatnio zamówiłam na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=1904472273
http://allegro.pl/show_item.php?item=1925316441
http://allegro.pl/show_item.php?item=1917890283
chyba będzie miała już prezent na mikołaja i pod choinkę 😁
Jej ja to majątek wydam na moje słoneczko, no ale mam słabość do niej i do takich zabaweczek a zwłaszcza do maskotek ☺️

No dobra zmykam spać. Dobranoc 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia koniecznie odpocznij, jak Ty o siebie nie zadbasz i padniesz to i tak wszystko spadnie na męża i to powinien być mocny argument, bo każda mama ma prawo do odpoczynku to jest pierwsza zasada wychowania! Bez nas co by się stało z naszymi dziećmi ? 😉

Byłam na "Przed świtem" ! ! heh no i co by tu rzec, ogólnie trzymali się fabuły, ale tak odrobinę smętnie, najpierw ślub, potem co ciekawsze ale wyszło komicznie ,całe te sceny łóżkowe, potem ciąża i dopiero na końcu się rozkręciło i "krew się polała" ! 🤪 ostatnie ja wiem 20 minut filmu, a dodam trwał 2h 😎 no ale wypad był, zrelaksowałam się, teściowa mi Maksia w domu nie obudziła, wszystko było jak w zegarku, jestem zadowolona 😁

Edytko u nas krostki na buźce są tylko wtedy jak młodzian uleje i nikt mu tego rzyga nie wytrze, np w nocy, to właśnie w tym miejscu mu się robią krostki , ale to mija, może u Lenci tak samo ? A Emolium u nas nie działa, ja osobiście do swojej skóry tego używam , więc już próbowałam na przesuszki Maksia emolium, oilatum, maść sojową (to w szpitalu zalecają), maść z antybiotykiem, osobną maść ze sterydem (2wie różne ) i dupa ... także uderzymy do dermatologa jak się uda wbić , ale to raczej nie pokarmowe, u nas się ciągnie od szpitala, miał takie na stópkach i rękach , wtedy jeszcze nie dostawał nic nowego poza mlekiem, zaczęło się od plastiku na rączkach i tych łódeczek gipsowych... ale nie chce przejść ;/ zaczynam się martwić czy to przypadkiem nie AZS , to byłby z deka dramat 🤢 a nie przeczę,że zaczyna tak wyglądać...

No nic idę wykorzystać romantyczny powiew po filmie może zmolestuję swoją połówkę 😁 ☺️
Dobrej nocki 😘

AAAA dodam, bo tu się złota myśl przewinęła Gosiaczek prawdę rzeczesz "Polać jej! " , zmywarka dobra rzecz 😉 (tym optymistycznym akcentem)
Branoc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie rozpisalyscie!!! 🙂 ale to dobrze dobrze!
Emilia bardzo ladna masz fryzurke, grzuwa pasuje jak najbardziej!
Edit moja Zuzia jak Kiniek pisze,wysypuje ja troszke jak sie uleje albo zaslini, a slini sie ciagle ja tylko latam kolo niej i przemywam jej buzie przegotowana woda, jedne krosteczki schodza inne wychodza bo ona CIAGLE ssie piastki i wszystko wciaga do buzi,misie,maskotki,ksiazeczki,lale, mamy reke, taty reke, wszystko !
Musze Wam powiedziec ,ze zauwazylam cos nowego, wogole to pisze w nocy -nie moge spac..karmilam ja po 00.00 i juz uslyszalam mumua 🙂))))) szkoda,ze tylko w nocy mnie tak wola, to raczej nieswiadome ale jakie cudowne 🙂)) maz ma nocke w pracy! 😁
No i Zuzia baaaardzo duzo gaworzy i uwaga!!! zaczela poruszac ustami jak gaworzy jakby probowala mowic, moze jutro uda mi sie ja nagrac to tak smiesznie wyglada i jakies bubu jej sie wyrywa czasem hehe, jedyne czego nie robi to nadal nie przewraca sie z plecow na brzuszek, przewala sie na bok i czeka az jej pomoge z reka....bo jej przeszkadza heh, i nie podnosi glowy jak lezy na plecach, podnosi wszystko procz glowy i mostek tak smiesznie robi i glowa w miejscu a cialo wedruje dookola jak zegarek , no jest niesamowita 🙂
I teraz Ja chwalipieta 🙂))) Dzis sobota - moje postanowienie zrealizowane ! 3ci dzien nie karmie piersia wcale!!! Wczoraj juz nie odciagalam pokarmu nic sie nie dzialo,nie bolalo. Jestem z siebie dumna musialam po prostu zmienic swoj tok myslenia, wczesniej uzalalam sie ,ze Zuzia tak lubi sie tulic do cyca itd. no musze byc troch egoistka bo dla mnie tak wygodniej , tym bardziej ,ze ja nie karmilam jej wylacznie piersia od samego urodzenia i z czasem ona sie nia tylko bawila.
Kinia musze Ci bardzo podziekowac,ze podsunelas tu ten Jezyk niemowlat, wspaniala ksiazka wszystko sie zgadza, jestem w szoku ile sie rozjasnilo w glowie, okazuje sie,ze mala troche przegrzewalam! bo ciagle jezyczek wystawiala, dzis rano to zauwazylam rzeczywiscie jej za cieplo bylo, porozbieralam ,napila sie od raz lepiej, Zuzia jak herbatki nie pila wypila 60ml na raz ,szok. Duzo sie jeszcze z tej ksiazki dowiem to pewne ,a jestem dopiero na 4 rozdziale.
Sb dzien bez komputera u mnie w domu wiec mnie nie bedzie, smarujcie,zebysmy mialy co czytac 🙂Milego weekendu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana strasznie niewyspana 🤢


Lenka obudziła się o 4 na mleko a potem od 5 do 8 popłakiwała a ja nic tylko latałam i wkładałam jej smoka 😮

emiliaeem no no bardzo ładna z ciebie dziewczyna, ale spoko nadal wolę facetów 🙃

Kinia muszę się zgodzić się z MajaCh książka świetna i też otworzyła mi oczy na co nieco choć jeszcze sporo zostało mi do przeczytania 😉

Dobra zmykam muszę coś przekąsić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla zainteresowanych pszczółka Tosia jest bardzo fajna i lepsza dla Lenki od szczeniaczka uczniaczka on z kolei napewno jest w sam raz dla dziecka rocznego 😉 Pszczółka ma tylko troche mniej funcji, ale za to muzyczki są dłuższe, jest mniejsza wiec lepiej sie ją trzyma i ma szeleszczące skrzydełka które robią największą furorę 😉

Lenka śpi wiec i ja idę się położyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was

Wczorjaszy wypad udany usmialam sie i wcale nie myslaam o dziecku moze to egoistyczne nio ale co bede sie rozczulac skoro maly spi nic go nie ruszy

Kinia dzis w DDTVN ogladalam realcje z premiery w LA ogolnie nie przepadam za zmiechrzem nie wiedzialam tego i jakos mnie nie ciagnie ponoc jak sie obejzy kawalek to wciaga i trzeba od razu wszystko obejzec

Maly marudny a dzis robiac sobie sniadanie maly lezal w lezaczku juz przypiety a jak przyszlma do pokoju z jedzneiem zastalam go trzymal sie zapiecia broda przy klatce piersiowej a nogi w gorze a zastanawiama sie co jest tka cicho bo chwile marudzila potem naraz cisza i robi to teraz non stop ciagle podnosi glowe

emiaeemfryzura bajka super ty masz proste wlosy prawda?to ci wszyskot pasuje tym bardzije grzywka

Majachu nas to samo bez zmioena moj leniuszek nie chce sie w ogole przewrocic ani z jednej storny ani z drugiej to ze na bok sie przewroci to wtedy gdy go cos interesuje szczegolnie na przewijaku jak ma za glowa pudelko z husteczkami ciezko juz my pampersa ubrac bo sie tka wygnie do tylu

Tedi26ja w poniedzialke ide do pediatry bo juz prawie 2 tyg maly ma te placki na pleckach duzo poczytalma o skazie i to jest typowe wiec ja juz wiem ze maly ma skaze nio ale przy okazji tez wyniki badna bo mnie ciut niepokoja sa krysztlay szczwianu potsau dosc liczne nio i bakterie tez liczne reszta jest w normie

Co do ksiazki jezyk niemowlat musze chyba wkocnu sie wiasc za czytanie wieczorkiem a poczytam z neta sciagnieta skoro tak chwalicie

Ok zmykam bo maly jest marudny nie chce spac mala wsza hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laskeczki

Emiliaeem no rewelacja 😉 bardzo ładnie Ci w grzywce, i ładny kontrast walnęłaś 😉

Cieszę się ogromnie,że się mogłam przydać, książka naprawdę godna uwagi, czasem mi co prawda zalatuje wręcz chorobliwym ubóstwianiem dzieci u Tracy Hogg, ale przecież nie ma w tym nic złego i jest co naśladować ^^ ja się dowiedziałam za to, że jak lata bródka to dziecku zimno, bo może nie mieć ani gęsiej skórki, ani nie drżeć, tylko bródka lata...tak było u Maksia i zaczęliśmy dawać więcej wody do kąpieli i jeszcze cieplejszej, i przestał być "Bródka" (tak żartobliwie wołaliśmy ) Jak odkryjecie coś jeszcze ciekawego z lektur to walcie śmiało ja wszystko wchłonę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mój brzdąc robi sobie drugą drzemkę 🙂

gosiaczek dzięki za opis pszczółki , kupię na gwiazdkę 🙂


Emilia ale z ciebie LASKA OLI będzie miał powodzenie 🙂


Kinga na prawdę dobra jest ta książka 🙂 a Sage ZMIERZCHU uwielbiam i mam zamiar sie wybrać do kina, a maż mnie zaprasza na LM


DARKA super że wypad sie udal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki,

krostki po nocce znikneły. Macie rację to od śliny no i zauważyłam białą kropkę na dziąsełkach 🙂

emiliaeem dla mnie bomba 🙂 Ja też dziś byłam u fryzjera. W końcu!

darka, kiniek super, że wieczór się udał 🙂 Kinia wykorzystałaś meża?

My zaraz na urodziny idziemy - roczek. Lenka jeszcze śpi po spacerze.

Miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Edytko pewnie, że wykorzystałam ☺️ ☺️ piękne uwieńczenie wieczoru ... choć było już po pierwszej 🙃

A tak zapytam z deka z innej beczki... macie już plany Sylwestrowe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki 🙂

Dziękuję za miłe opinie, jeszcze troszkę i może się przyuczę do tej strzechy na czole 😉

Kinia książka bardzo fajna... Ale u mnie jest problem z praktykowaniem cennych rad ☺️ Troszkę biorje z dystansu,ale mimo wszystko lektura pierwsza klasa 🙂

Edytko no to i u Lenki już perełka niedługo zalśni 🙃 Ale fajnie 🙂

Kinia my w planach mamy bal,ale co z tego wyjdzie, zobaczymy 🙂

A dziś ruszamy z mężem na randkę 🙃 😉

Do jutra Kochaniutkie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie cały dzień głowa boli, te bóle migrenowe mnie wykończą, mąż wrócił z pracy i zajął się Lenką a ja poszłam spać ale spanie i proszki nic nie dały nadal głowa mnie boli 😠

emilia nie ma za co na pewno będziecie zadowolone 😁

tedit26 to udanej imprezy urodzinowej i nasze gratulacje dla Lenki 😘 a my śmigamy jutro na pierwsze urodzinki siostrzenicy 🤪 oby głowa mnie już nie bolała 😉

Kiniek dobre pytanie my zawsze gdzieś spędzaliśmy Sylwestra a teraz to nie wiem jeszcze o tym z mężem nie rozmawialiśmy 🤢

emiliaeem udanej randki 😜

Jej jak wy tak piszecie o tych randkach wyjściach czy imprezach oczywiście bez dzieci to czuję się trochę zdołowana bo my jeszcze nigdzie bez Lenki nie byliśmy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej weszlam jednak :P
A odnosnie ksiazki co jeszcze sie sprawdza, ja myslalam,ze jak dziecko sie wierci z posladka na posladek przerzuca to po prostu sie bawi, a potem sprawdzilam nosek -zimny - wierci sie bo jej zimno ,zgadza sie, ta ksiazka to skarbnica wiedzy, ile razy malej bylo zimno czy za cieplo ,a ja nie wiedzialam....a to takie proste tylko trzeba wiedziec i sprawdzac u swojego dziecka czy rzeczywiscie to to oznacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Was dziewczynki :*

Zazdroszczę Wam tych wypadów, my co prawda nie siedzimy w domku ale zawsze jak gdzieś wychodzimy to tylko z Martynką.

Emiliaeem śliczna fryzurka 🙂

Asiulka wreszcie się pojawiłaś 🙂

Werciu wszystkiego naj dla Patryczka 🙂 ale on duży, moim zdaniem to on wygląda na pięciomiesięczne dziecko 🙂

tedit może to rzeczywiście ząbek Lence idzie i dlatego płakała Ci w nocy. Jeśli chodzi o śpiworek to my używamy na noc do spania 🙂 moim zdaniem super sprawa, wiem, że mi dziecko w nocy nie zmarznie

Gosiaczek świetne te zabawki ale bardzo drogie 😞

Kiniek a propo tego koloru włosów, o ile mnie pamięć nie myli to miałaś fote wrzucić..a tu dalej nic 😜 hehe

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania noo cichoo noo :P co mnie wrabiasz :P , ale co racja to racja, jutro może mężula przypilnuje i przycisnę coby pstryknął jakieś foto ,ale żeby tu jeszcze było co oglądać ehh :P

Gosia ja tam byłam tylko w kinie jak do tej pory, także też jakoś nie za wiele tych wyjść, ale może jakoś się rozkręcimy, choć my ogólnie domatorzy straszni, wolimy wylegiwać zwłoki w wyrze przed lapkiem niż gdzieś chodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio tak weekend i na mamusiach cichutko kazdy wykorzystuje czas gdy maz w domku

Wyobrazcie sobie ze dzis jest SWIATOWY DZIEN TOALET

Maly od 45 min spi byl tak zmeczony ze jaj pil to juz usypial tylko ze on na dzwiek pustej butelki od razu otwiera oczt ale zaraz daje mu smoczka odbija mu sie i pada jak muszka

Przeczytalam 5 przez 10 ta ksiazke w necie to co mnie interesowalo ale wam powiem to nie dla mnie moje dziecko ksiazkowe nie jest wiec trudno mi sie opierac na ksiezce co mam robic czego nie tam Tracy nie popiera smoczkow ja wiem ze dzieci do 1 roku najlatwiej oduczyc smoczka ale kazde w swoim czasie i o tych zabawkach niedostosowanych do wiekumy to juz kupilysmy zabaki przeznacozne dla dzieci 6+ a nasze dzieciaczki tylko patrza sie na nie nie wiedzac co z nimi zrobic

Moj maly lobuz dzis sie nie chcial kapac wyobrazcie sobie musialam go posadzic potrzymac chwile by popatrzyl na nozki w wodzie i wkoncu dal sie wykapac ale glowe podnosil niesamowicie to samo w lozeczku cwaniakowi nie podoba sie juz lezec on bedzie predzej siedziec niz sie obracac tak sie moja mama smieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już śpi ale strasznie nam dziś płakała bo bardzo łapczywie jadła mleczko a potem brzuszek bolał, bidulka moja mała 🥴

Kiniek no a my nawet w kinie nie byliśmy 😞 Ja z mężem nie jesteśmy domatorami zawsze weekendy spędzaliśmy ze znajomymi na jakiejś dyskotece albo imprezie, ale czasem w domciu też lubimy sobie posiedzieć dupki w łóżku pogrzać filmik obejrzeć 😜

ania_1988 no drogie ale naprawdę fajne, w końcu przyszło mi macierzyńskie to niech chociaż dziecko ma z tego jakieś korzyści 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajaaaj mialam juz nie wchodzic ale musze sie pochwalic wyczynem malej - pierwszy raz podciagnela sie za palce ze sztywna glowka 🙂 baaardzo ladnie bardzo sie ciesze 🙂 jestem z niej dumna :*
Amen dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka9118 nie ma co się identyfikować za bardzo z książką ale są tam pewne rzeczy które mi dały spojrzenie na różne sprawy ale nie oznacza to że od razu sie do nich stosuję, a co do tego podnoszenia główki to moja też tak dźwiga i też się śmieje ze pewnie obracanie pójdzie w odstawkę bo siadanie na pierwszym miejscu 😜

MajaCh gratulacje dla Zuzi, możesz sobie tylko wyobrazić jaką ja miałam minkę jak moja zaczęła się podnosić normalnie cieszyłam się jak głupia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...