Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosiaczek mnie najbardziej poruszyły ubrania 😆
Ale jakież to oczywiste 🙂

Cześć Asieńka 🙃 Czasu nie sprzedam ale chętnie kupię Paulinkę 😁 Automatycznie zyskasz... A i wilk syty i owca cała 😉 Ewentualnie wpraszamy się na weekend, będziesz miała nas dość za wszystkie czasy 🙂

Gosiaczek a na jakim kanale? Bo ja póki co męczę Hotel 52 😮

A tak wogóle to mam zachcianki jak ciążówka... Owaliłabym kanapkę z samym masłem,czosnkiem i natką pietruszki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia fajne te klocki, ja sobie takie upatrzyłam http://allegro.pl/smily-interaktywne-klocki-z-niespodzianka-0613-i1911287351.html i ciągle się waham czy kupić 🙂

Emiliaeem super ten domeczek, to o dzieciach też, ale się uśmiałam, najbardziej podoba mi się z monetą 🙂

Tedit syn moje kuzyznki ma skazę białkową i takie same plamki, idź z tym do porządnego lekarza, a dowcip pierwsza klasa, super!

Megan ja też już się nie mogę doczekać tej marchewki ale z drugiej strony wiem, że tutaj pośpiech nie jest dobry, pierś to podstawa 🙂 ale pewnie początkiem grudnia się skuszę 🙂 na wigilię chcę, żeby ziemniaczek spróbowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
troszkę poczytała co u Was i:

ania_1988
gratulacje ząbka 🙂 ale ten czas szybko leci, nie dawno szykowałyśmy się na porodówki a tu już pierwsze ząbki, szaleństwo 🤪 🤪 🤪

Kinia i Darka udanego wypadu do kina 🙂
mu w zeszły weekend wywieźliśmy Dziewczynki do moich rodziców i byliśmy na koncercie a potem pozwiedzaliśmy kilka krakowskich knajpek także było super a co najważniejsze w niedzielę spałam do 11 i mężel obudził mnie śniadaniem do łóżka, a potem już nie będę pisała co się działo 😉

anjaP śliczna pościel ale cena zabija 😲

wercia82 my od jakiegoś czasu też już mamy 3 🙂 i przerzuciliśmy się na Dady bo są ok a cena co by nie było konkurencyjna

Gosiaczek też mamy taką stonogę tylko dużo dłuższą 🙂 i również z alfabetem.
no i Kuchenne rewolucje oglądam kątem oka....jest grubo 🤪

emiliaeem
zapraszam 🙂
a Paulinki nie oddam, zatęskniłabym się! a tak się zastanawiam ile byś z tym wariatem wytrzymała 🙂 🙂 🙂
a co do filmu mężul był i zachwycony nie jest, mieli wyjście z pracy w ramach integracji 🤪 🤪 🤪 też mi pomysł 😉 no chyba że chcesz coś totalnie odmóżdżającego to może się nadać

Tedit co do plamek to ja nie doradzę bo się na tym w ogóle nie znam, ale chyba najlepsze co mogę powiedzieć to zapytać jakiegoś zaufanego pediatry. Mam nadzieję że to nic poważnego.

a u nas w zasadzie wszystko dobrze, Dziewczynki rosną 🙂
Weronika już bardzo ładnie przekręca się z brzuszka na plecki i dobrze trzyma główkę, ząbków jeszcze nie widać ale jak poda się na Siostrę to jeszcze troszkę poczekamy, ale wcale mi do tego nie spieszno
Paulince międzyczasie wyszły wszystkie 3 więc ząbków mamy teraz 16 i czekamy już tylko na 5 🙂 Paulinka standardowo rozrabia, ostatnio ulubionym jej zajęciem jest ściąganie skarpetek Weronice 🙂
co do nocek to nic się nie zmieniło, przesypiamy całą od 20 do 7 rano 🙂
w sobotę ruszamy z marchewą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
>> W domu:
>> Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciatko.
>> Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnic sie, ze starsze go nie dusi i nie wklada mu palca do oka.
>> Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed wlasnymi dziecmi.

mi to podoba się najbardziej 🙂 🙂 🙂
i jakie to prawdziwe, ja cały czas patrzę czy Paulinka czegoś nie wykombinowała

dzisiaj np bawiłyśmy się w jest, nie ma 🙂 i zakładałam sobie pieluszkę na głowę i nie było mamy po czym zdejmowałam i już była........generalnie ogólna radość
po czym poszłam na chwilkę do kibelka, wracam a tu Paulinka bawi się z Weroniką w jest, nie ma......tylko troszkę inaczej to wyglądało 😉
generalnie mam bardzo wesoło i oczy dookoła głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i były kuchenne rewolucje bez rewolucji, ja uważam żeby prowadzić taki interes to trzeba mieć nerwy ze stali i jakieś pojęcie 😉

asiula83 tylko pozazdrościć, jej kiedy ja pośpię do 11 🙃 super że u was wszystko dobrze no i dziewczynki się tak ładnie bawią 😉

Idę śię myć i spać. Spokojnej i przespanej nocy wam i sobie życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia no więc jak zdecydujesz się na trzecie dzieciątko, koniecznie chowaj się przed nimi z komputerem 😁 Co byś mogła z nami pisać 🙂
A ja z Olkiem bawię się w a kuku,ale troszkę inną wersję z Epoki lodowcowej 🙂
,,Gdzie jest bobas? Tuuu jest!" 😁 I wyłupiam gały jak tygrys,ale Małemu strasznie się podoba 🙂
A wracając do marcheweczki, skąd wiesz,że Paulinka nie poczęstowała siostrzyczki takimi specjałami??? 😁 Konspira między siostrami wskazana 😉
Zresztą co tam mama... Kto lepiej zrozumie dziecko, jak nie drugi mały człowieczek? 🙂

Gosiaczek nie mam TVN! 😠 I nie znam tych rewolucji 🤢 Jam zacofana 😮

I ja też zmykam. Spokojnej nocki 😘
No i mam nadzieję,że jak jutro zajrzę, to ostatnim wpisem nie będzie mój... 🙂 Co bym za wylewnie nie musiała się ze sobą witać 😉

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jak naskrobałyście!!!!

Edytko ze zdjęć wnioskuję,że Lencia ma to co Maksio.... nasza lekarka dała mu maść z antybiotykiem którą właśnie dziś zużyłam i za przeproszeniem gówno dała! ;/// lekarze! także ja maszeruję do dermatologa.

Wercia klocuszki bardzo dobrej firmy ,mamy z niej konika
http://allegro.pl/lamaze-galopujacy-konik-lc27015-od-narodzin-i1932707153.html
zanim Maksio się urodził konik już był, bo jak go zobaczyłam stwierdziłam,że musimy go mieć i koniec ☺️ ☺️ ☺️ jest super tak wogóle .

Emiliaeem zryczałam się ze śmiechu ...oczywiście moneta rządzi 🙂 jej ilez w opcji "drugie dziecko" jest brutalnej prawdy 😎

A u nas rewelacja, Maksior spał 12 godzin!! zjadł, pobawiliśmy się i spał znów 5, potem to tak już w kratkę, teraz też położyłam Go i nie przeczę,że mógłby powtórzyć wczorajszy wyczyn 🙃

Asiula super,że jesteś bo już się martwiłam 😉

Będąc u fryzjera słyszałam, że (ploteczki osiedlowe) "Listy do M." są bardzo fajne ..także powtarzam zasłyszane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emialiaeem marchewka to jeszcze pal licho, kiedyś paluszkiem ją częstowała 🤪 🤪 🤪 na prawdę szaleństwo jest 😉
jak to możesz nie mieć tvn-u??? no ale skoro nie masz, to możesz oglądnąć na kompie 😉

Gosiaczek
tylko raz nam się tak zdarzyło że do 11, ale to cudowne na prawdę 🙂 🙂 🙂
a co do posiadania restauracji to zgadzam się że stalowe nerwy to podstawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem zryczałam się ze śmiechu ...oczywiście moneta rządzi 🙂 jej ilez w opcji "drugie dziecko" jest brutalnej prawdy 😎 - to wypowiedź Kini - chciałam cytuj ale chyba coś nie wyszło 😉

zgadzam się z Tobą w 100% 🙂 🙂 🙂

Emialiaeem
a na trzecie się nie decyduje!!!
chyba bym zawału dostała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia a no nie mam, moja telewizja zatrzymała się w czasach PRL-u 😁 Trzy kanały 😁
A na kompie nic nie idzie odtworzyć, koni trojańskich jak w stajni 🤪
Dobrze,że jeszcze Mamusie.net działają jako tako, bo chyba depresji bym się nabawiła 😮
Takiego laptopa jak mój w żadnym muzeum nie ma- UNIKAT! 🙂

Miałam iść spać,więc idę... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aa takie male sprosotwanki Kinia idzie do kina a ja jutro wychodze na spotkanie z klasa mam podwoz wiec sobie torszke popije odrobinke

Co do tej masci z antybiotykiem tez ja miala i mnie w szpitlau za to zje..... bo nie wolno dziecko faszerowac sterydami ponoc ta masc ma sterydy i kazlai kupic emolium o czym moj pediatra nie wspomnial ale kupilam i na buzce ladnie schodzi gorzej z tymi pleckami a na nozkach to sie utrzymuje juz dluzej

Ja bym sie wybrlaa do kina i myslalam o tym wyjezdzie integracynym ale skoro mowici eze listy do M lepsze do moze znjade jakiegos fajera ktory pojdzie ze mna hehe

Dobra dizewcyznki lece nyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...