Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry wieczór :
Ja na chwilkę ,torcik wyszedł nie tak jak chciałam, ale miałam bardzo mało czasu i sił brakło 🤢
(wszystko,prócz świeczki na torcie, jest jadalne )

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/torcik1.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/135/torcik1.jpg[/IMG][/URL]


Wercia co do marchwi i hierwitaminozy witaminy A, z założenia to raczej niemożliwe jeśli chodzi o prowitaminę witaminy A czyli beta-karoten, ale jednak nadmiar (co widac po zabarwieniu skóry) nigdy nie jest dobry, obciąża wątrobę, zwłaszcza, że to witaminka nie usuwana przez organizm z moczem , dlatego pewnie pediatrka się zbulwersowała, choć opinie na temat akurat tej witaminy są podzielone, ja staram się na własny rozum jakoś wypośrodkować 🙂


Kasia321 u nas z jedzeniem jak pisałam, wszystko na pół płynnie, poza tym moja mała wybredota lubi tylko wyszukane produkty, ale pamiętam,że przy córce po roku wszystko szło bez cytrusów,miodu i orzechów 🙂

Agapurka współczuje, raz w życiu to przeszła, wiem o jakim bólu mówisz i ...łączę się w bólu, wracaj jak najszybciej do zdrowia!

Zmykam, bo jestem nieprzytomna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia jestem święcie przekonana,że Maksik jest z 24-go 🤪 Dlatego do dzisiaj zwlekałam z życzeniami!!! Przepraszam!!! ☺️


Dla Lenci i Maksiorka!!!




Roczek to magiczna data,
która uchyla przed Wami rąbek świata.
Już gaworzycie, biegacie, skaczecie,
już nawet coraz mniej płaczecie.
W tym magicznym dniu,
życzę Wam krasnoludków siedmiu,
życzę Wam cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.

Sto latek! 🙂 🤪

A ten koteczek specjalnie dla Was!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TqZCfGj-AxE&feature=player_embedded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


100 lat 100 lat dla Lenki http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://przygoracejczekoladzie.blox.pl/resource/pierwszy_rok.jpg&imgrefurl=http://przygoracejczekoladzie.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?4&h=375&w=375&sz=14&tbnid=34CQvTzUyee7DM:&tbnh=90&tbnw=90&prev=/search%3Fq%3D1%2Broczek%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=1+roczek&usg=__uhPMd67l6UMDl-yTySQ_uyFq7yc=&docid=ueXErOyqh9QXNM&sa=X&ei=utTmT7T_AYiSswbM5bTYAQ&ved=0CGoQ9QEwAQ&dur=2319


kinga masz rękę do tortów jest piękny . Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Maksa 😘 😘


u nas nocka cala przespana , pobudka o 8 z 39 stopni gorączki , po podaniu nurifenu spadła , Natalia pomarudziła troszkę i od 10- tej spi 😉 Oby to okazała sie 3 dniówka bo już się zamartwiam 😞 dziś mija 3 dzień gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczynki po długiej przerwie. Miałam problemy ze zdrowiem znów miałam rzut choroby i przestawałam chodzić...teraz juz lepiej po kroplówkach chodze normalnie ale inne objawy jeszcze nie zeszly okazało sie ze w szpitalu nie ugasili choroby tak jak trzeba było. W poniedziałek mam mieć decyzję w sprawie leku interferon- betaferon nie wiem dokładnie oby tylko zadziałał bo przezylam koszmar bałam sie ze tak mi zostanie z tym chodzeniem miałam kompletnego doła tylko płacz. Słyszeliście o chłopczyku z Będzina...to z mojego miasta wiem nawet z którego domu.. serce mi sie rozpadało na milion kawałków. Jak nie Sosnowiec to Będzin...aniołki malutkie..Mój Marcel puszcza sie do chodzenia i pada na twarz juz miał warge rozciętą poza tym kupiłam 2 lata temu meble za grube pieniądze a teraz mam całe obgryzione. Kąpał się w baseniku aż piszczał z radości no i zycie mi jakoś płynie dzień za dniem w strachu z moją chorobą SM Marcel w dzień śpi 1,5 godz i tyle. Nie nadrobię wszystkiego na forum...poprostu miałam chwile załamania i nie zaglądałam...buziaczki..i byleby do przodu 😁


aha wczoraj byłam u dziadków na cmentarzu i mały został z mężem dosłownie na pol godz...pod stołem położyliśmy frytkownice bo nie robimy frytek a było pełno oleju no i Marcel wylał całą na kuchnie i na siebie...zaczął pływać w oleju..bardzo mu sie podobało...mnie troche mniej..

dla solenizantów

Nie ważne jak daleko pójdziesz,
aby odnaleźć swoje miejsce.
Może jedno, a może kilka
- nigdy nie wiesz...
Zostawiaj zawsze po drodze to,
co najbardziej cenne:
okruchy szczęścia
w sercach innych ludzi....

____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶ WSZYSTKIEGO ¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶ DOBREGO ¶¶¶____¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶ Z OKAZJI ¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶ TWOICH ¶¶ _¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶ URODZIN ! ¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_____¶¶ BUZI :* !¶¶¶¶¶
_______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_________¶¶¶¶¶¶¶¶
___________¶¶¶¶
____________¶¶
_____________¶
____________¶
___________¶
__________¶
________¶__¶¶¶_________¶¶¶
________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶
______¶__¶__¶__¶_____¶__¶__¶
_____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶
_____¶___¶_________________¶
______¶___¶_______________¶
______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶__¶¶_____¶¶__¶
_____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶
_____¶___¶_¶____¶___¶___¶
______¶______¶___¶¶¶___¶
_______¶______¶¶_____¶¶
________¶_______¶¶¶¶¶__¶¶
_________¶______________¶
___________¶¶¶¶___________¶
_____________¶________¶____¶
_______¶¶¶___¶_________¶____¶
______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶
______¶______¶_______¶____¶_¶
______¶______¶______¶_____¶¶
______¶_______¶_____¶_____¶
______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶
_______¶___¶¶¶_____¶______¶
________¶¶¶________¶______¶
____________________¶____¶
_____________________¶¶¶¶
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Dzieki Emilus :*
Jejku nastepny roczniaczek!!! Lenko kochana badz silna,zdrowa i piekna !!! :* Zdobywaj swiat :*:*:*:*

Kinia torcik i tak wspaniale wyglada, jakbys powiedziala ,ze taki mial byc to i tak bym pomyslala,ze tak ,wyglada wyjatkowo i niejadalnie hehehe, jak z modeliny!!! Zazdroszcze Ci umiejetnosci takich! ja nawet nie wiem z czego to sie robi to kolorowe!!!! 😁 aczkolwiek kusilam sie czrwonym barwnikiem do tortu ale my bedziemy miec czekoladowy wiec by to wygladalo jak kawal miesa zakrwawionego heheeh, to raczej na halloween zrobie nie na urodziny Zuzi hehe 😁
Agapurka !!!!!! ja Cie, wspolczuje kochana nawet sobie nie wyobrazam takiego bolu...zycze Ci wytrwalosci i kopniaka zdrowia na lata zebys z ulga je przezyla :*
Emilla1 Wercia wlasnie ja mam tez tez term z lidla i jest ok, rzeczywiscie nie mierzy idealnie ale nie mialam do tej pory takiej potrzeby.....ale mam awaryjne jak pisalam i elektroniczny i rteciowy i takie bezalkoholowy.
Megan 😁 heheheheh wspolczuje sprzatania oleju haha, moze masz jakis sprawdzony srodek tak awaryjnie dla nas ? 😁
U mnie dzis z rana sytuacja podobna aczkolwiek lzejsza. Ja malowalam oko,a mala zawsze bawi sie kosmetykami,nie odpusci jak widzi,ze kosmetyczke wyciagam od raz pedzi w moim kierunku no i ja rzesy maluje ,a ona w krzesle siedziala i sie bawila cieniami. Wywalila cala palete na podloge, one sie pokruszyly, wgniotly ,roztrzepaly i co tam jeszcze .....dobrze tylko,ze na panele nie na dywan 🤪 o dziwo nie zezloscilam sie tylko po prostu posprzatalam.....rola matki to jednak uczy nowych zachowan 😜 😉
Bede miala dzis z rana zapowiedzianych gosci 🙂 zakochancow do tego 🙂)) kolezanke moja dobra maz zdradzal, w koncu odszedl do innej ciagle oklamujac ja - swoja zone,ze nie ma innej tylko ,ze ona z nim szczesliwa nie jest i dlatego odchodzi sratytaty tak ja zwodzil itd. Minelo kilka miesiecy wyszlo wszystko na jaw. No i ta zona-moja kolezanka zaczela sie z kims spotykac. To zgadnijcie co, ex mezowi sie zazdrosc wlaczyla i myslal,ze ona mu wszystko wybaczy.ehhhhhhhhggrrrrr! Ale chyba decyzja zapadla z jej strony definitywna bo ona sie uczuciami nie bawi i dzis przychodzi mi przedstawic nowego Pana 🙂 wogole duzo by pisac 🙂 ale sie ciesze,ze ona szczesliwa, mimo,ze tego ex tez bardzo lubie, ale jako facet jest do dupy, jako przyjaciel super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mój Olek wymiotuje i sraczkuje 😮 Temperatura 37.4 ☺️
Znów wirus???

Megan ściągnęłam Cię myślami 🙃 Wczoraj wieczorem postanowiłam,że dziś napiszę do Ciebie 🙂 I sama na forum się zjawiłaś, co bardzo mnie cieszy 🙂 😘
Z tego co piszesz- stres okropny związany z chorobą,ale chyba jednak nasze kciuki w las nie idą i jest dobrze 😜 😉 Marcelek też łobuzuje na całego 😁 A straty wagowe nadrobił po tym choróbsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia ma 2 drzemkę , oj niech już ta gorączka minie, w dzień niby nie ma , ale jest osłabiona i marudzi, trzeba ja zagadywać itp to jest ok , a jak sama to chwile się pobawi i nagle jej sie nie podoba i marudzi 🤢


emiliaeem no to mamy w domu obie problem 😉 oby gorączka nie poszła wyżej i zdrówka dla Olego 😘 😘


megan super ,że zajrzałaś , i pamiętaj choroba to nie wyrok jesteśmy z tobą będzie dobrze. Juz sobie wyobrażam kuchnie w oleju 😮


Maju to Zuzia będzie mała modnisia jak już za kosmetyki się bierze 😆


Ile ważą wasze dzieciaczki i jaki rozmiar noszą, moja Natalia 9 kg z kawałkiem , roz 74-80 i nr butka 19 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenie 🙂

Edytko życzymy Lenci zdrówka,samych radości, mnóstwa prezentów, zabawnych gości, słodkiego tortu, dużo miłości !!!!

Emiliaeem i Emilia zdrówka dla Waszych bąbelków!

Megan super,że zajrzałaś ! trzymam kciuki z interferonem! Jak najwięcej zwyczajnych, zdrowych dni !

Idę uskuteczniać błogie lenistwo w ciągu dalszym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mcDa dokładnie taki bezdotykowy termometr posiadam jak w linku i kupiłam go jak mały miał miesiąc i jeszcze baterie trzymają - sam sie wyłącza gdy go nie używasz i tez sama możesz go wyłączyć - ma bardzo czułe przyciski

Dziekuje bardzo za zyczenia zdrowia - teraz już mi lepiej - jeszcze te zatkane ucho, nie wiem czy ulga to efekt tabletek czy ogólnie już tam lepiej.
Najgorsza jest ta dieta na papkach 🥴Już na jogurty patrzeć nie moge...jak małego karmie to mam ochote mu podjeść co nie co od tych zapaszków 😜
Mąż poszedł po frytki - pomemłam sobie troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka grunt,że lepiej 🙂 szybko zapomnisz o tym paskudnym choróbsku, ja byłam duużo młodsza jak miałam chore ucho, nie pamiętam diety, myślę też,że jako dzieciak nie przeszkadzały mi jogurty ani trochę 🙃

Kasiek80 witaj i Marysię też witamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Kasiek 🙂 Pewnie,że można 🙂 Zapraszamy na pogaduchy 🙂

Megan ja miałam raz rezonans, leżałam jakieś pół godz.,bo wszystkich sekwencji uchwycić nie mogli 😮 A myślałam,że w tubie życie skończę... W sumie klaustrofobii nie mam,ale tak jakoś nieprzyjemnie się zrobiło 🤪 😮 A pierwsza myśl- którędy spierda...lać ☺️ ☺️ ☺️ gdyby coś się działo 😮 🙃

Olek już więcej nie bełtał,ale okupkał się po pachy... ☺️ Dziś żyje o ziemniakach, suchej bułce i bananach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


Natalia już śpi dziś w dzień gorączki nie było i wyszłyśmy na spacer 🙂 na wieczór się lekka pojawiła dałam nurofen i zobaczymy co noc pokarze i czy ją jutro książkowo wysypie, bo jak nie to nie wiem co powinnam zrobić ??? 4 dni wolnego minęły i od jutra do pracy 😞


emiliaeem to dobrze ,że już z Olkiem lepiej , buziaczek dla niego od Natalii 😘


kasiek80 witaj i zapraszamy na pogaduchy 🙂


kinga ale bym zjadła torcika 😜 muszę jeszcze miesiąc poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilia1 podawaj panadol dla dzieci jest skuteczniejszy na przemian z paracetamol Hasco (czopki) to podstawa zeby zbić temp ja zrobiłam błąd i trafilam z ponad 40 st gorączki i dopiero mi wytłumaczyli jak zbijać temp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Megan mówi ,Maks miał tak samo podawane po operacji na ból, hasco czopy na zmianę z syropkiem , to chyba najmocniejsze i najskuteczniejsze na warunki domowe . Potem już tylko szpitalne wlewy dożylne .

Ostatni tydzień "szkoły" potem zaczynają się wakacje, wreszcie odwiedzę z powrotem rodzinkę odwożąc córę na wakacje , a od lipca zaczynam odnawianie pokoju córy 😁 znów moja kreatywność zostanie wystawiona na próbę, a w sierpniu nasze wakacje :] jestem dziś pełna optymizmu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Wszystkiego Najlepszego dla Solenizantów Maksia (palę buraka bo myślałam że to dzisiaj ☺️ ☺️ ☺️:blush 🙂
oraz Lenki!!!
Stu latek, wielu przygód, dużo zdrówka i spełnienia marzeń!!!

I przesyłamy wirtualne Całuski, Cukierki i Ciasteczka!!!



megan
- 3maj sie, nie dziwie Ci sie ze masz stracha jak to bedzie, oby wszystko poszlo dobrze

emilia1, emiliaeem - zdrówka dla dzieciaczków

kasiek80
- witamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...