Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde to moja mala zjada WSZYSTKO i dzis nawet lazanki jadla bo sama robilam czyli troche tej kapusty tez zjadla, i ona z pieczarkami poszatkowanymi byla. Nmic jej nie jest, po groszku pierdzi tylko 😁 smazone jje ale to awaryjne wyjscie jak nic nie jje,pisalam jak ziemniaki smazone jje 🙂
I CIAGLE TANCZY!!!! skad ona ma takiej sily w nogach!!! jakby przysiady robila.
Emilia ciesze sie,ze pierniczki wyszly ja nie robilam wiec tym bardziej ciesze sie,ze sie udaly 🙂
Ja odsypiam nocki jakas zmeczona jestem okropnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i tak powinno byc 😁 a Zuzia wogole to musi zawsze z nami przy stole ona wtedy szczesliwa i karmi nas a my ja,i nauczyla sie lyzeczka jesc, troszke niezdarnie ale wiecej trafia do buzi niz na stol 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już zasnęła 🙂

Dziewczyny nie zrozumcie mnie źle ja nie daję Lence smażonego i cukierków nie dlatego że będzie się źle czuła tylko dlatego że to ciężkie jedzonko tzn. smażone sama ograniczam bo przechodzę na lżejsze jedzonko 😜 tym bardziej że przytyłam 2kg 😠 i źle się z tym czuję 🥴 ( raz na jakiś czas pozwolę sobie na pizze 🙃 ) a jeśli chodzi o słodkie to chodzi mi o jej ząbki ja mam słabe 😞 a ona i tak nie chce żebym myła jej ząbki a sama to wiecie jak sobie myje 😉

a tak poza tym gdzie reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

choinka już stoi ciekawe jak Lenka jutro na nią zareaguje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel też prawie wszystko już je...tzn to co mu odpowiada ☺️ wybredne to jak nikt...choinke ucieliśmy z ogrodu zaryzykowaliśmy hehe Marcel się pokolił dwa razy i odpuścił...jeszcze nie jest przybrana bo ozdób nie mogę odszukać.. hehehe
Marcel sam nie je...wszystko gniecie...co do picia z kubeczka też nie ma rezultatów...wszystko przez smoczek..nie zmuszam go...tran pije z butelki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Ajaaaaj Gosiaczek my nie wsiadamy na Ciebie kochana tylko sie wymadrzamy co nasze dziewczynki wcinaja :P wiem,ze to ciezkie no kapusta dla doroslego jest ciezka ,a maluchom w malych ilosciach wiadomo, ja to hartuje Zuzie po prostu. A slodycze.....chcialabym zeby nie jadla ale "poszly konie po betonie" ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


gosiaczek i maja bo to prawda co jedzą rodzice to i dzieci 😉 każdy ma inna dietę. Ja tez staram się jeść zdrowo, ale kotlety czy mielone to raz w tyg muszą być 😉 ja pracuje a to najprostsze i najszybsze jedzenie np na niedziele 😉 Po ciąży jadłam przez parę miesięcy lżejsze jedzenie dietę rosse , , było smacznie ale niestety więcej pracochłonne same robienie zieleniny troszkę zajmuje czasu 😉 No i ja mam syna już prawie 14 letniego co musi jeeeeeeeeeeeść 😁 😁 i to wszystko co niezdrowe typu chipsy, słodycze, frytki ... a Natalia patrzy tak jak on to je więc jej daje troszkę, a frytki to uwielbia dostaje raz na 2 tygodnie bo tak mniej więcej robię 😉


megan i co pierniczki zrobione, moje już prawie zjedzone 🙃więc dziś robię podwójna porcje 😉


ps. mój syn - mamo jest coś słodkiego ???

    ja - tak w szafce
mój syn- e tylko to ja bym zjadł chipsy 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj ubierzemy chonkę. Jestem ciekawa jak ten mój mały spotnik zareaguje.

Wasze dzieci też tak broją? Ona robi specjalnie różne rzeczy np. oblwa laptopa herbatką albo wyrzuca z szafek, zabiera pilota, itp. a potem mnie woła i jak do niej idę to ona ucieka z wielkim uśmiechem, że znowu nabroiła. Już czasami mam jej dość. Ma takie pomysły że głowa boli...

Ja w tym roku sie cieszę na wigilię bo wypada u mojej mamy. Ja nie lubi grzybów więc mama zawsze coś dla mnie zrobi bez. A u teściowej na wigilii wszystko pływa w grzybach - i zazwyczaj wychodzę głodna... hehe 😉



Emilia Maja Sabinka też je wszystko i całe szczęście. Nie miałabym siły jej osobno gotować już.
I ciągle tańczy razem z Filipem. Tylko usłyszą muzykę już tańczą.

Megan Sabinka też pije z butelki lub przez słomkę. Z kubka też chce, ale mi to nie pasuje bo wszystko wkoło oblane 😉

Maja Ja też uważam że nie ma co przesadzać i tak prędzej czy później je czaka takie jedzenie, a w małych ilościach nie zaszkodzi. Co do słodyczy to my wszyscy jesteśmy słodkie dupki. I nie wyobrażam sobie ze miałabym jeść w ukryciu przed małą. Wszyscy uwielbiamy czekoladę. To dlaczego miałabym zabraniać dzieciom.

McDa jak przeprowadzka? dzisiaj pierwsza noc na nowym? Daj znać jak wrażenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka jęczała całą noc wstała z gorączką i pokasłuje wydaje mi się że gardło ją boli 🥴 Po 17 mam wizytę u lekarza bo do świąt musi wyzdrowieć inaczej święta w domu spędzimy 🤢 A od rana leży przytulona do mnie albo na mnie nawet nie ma ochoty się bawić 🤨

Maja i emilia spoczko moje koleżanki tez dają dzieciom wszystko np. chipsy, frytki, pizze i słodycze i dziwią się że Lenka jeszcze tego nie je ale ja wychodzę z założenia że przyjdzie na to czas narazie unikamy tego jedzenia ale zdaję sobie sprawę że zawsze tak nie będzie 😜

Tilii no moja może aż tak nie psoci ale np. bierze coś czego jej nie wolno i patrzy się co ja na to z takim swoim kochanym uśmieszkiem 😁 a poza tym to ma nową zabawę o której pisałam wypluwa wodę z buzi 😜 a potem przychodzi po ściereczkę i wyciera 😉 Co do choinki zero reakcji ale pewnie to przez gorączką 🥴 ale u nas stoi na słupku więc jej nie dosięgnie no chyba że zacznie wchodzić na szafkę RTV czego jej nie wolno 😉

Lenka właśnie zasnęła mam nadzieję że pośpi 😉

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek teraz taki czas,ze dzieci cos lapia, pilnuj tej temperatury.....ja nie wiem czy pamietasz przezylam masakre z mala przed wyjazdem do Pl ....az sie telepala w temp. ponad 40 stopni nietomna. Mierz temp, podawaj syrop co te 4h nie wiem jak w Pl zalecaja,a jak nie bedzie schodzic to kazali rozebrac i nie przytulac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pierniki tak :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dsc03742yf.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9282/dsc03742yf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu choinka z rozmazańcem...nie zdążyłam zrobić bo mały kocha byc fotografowany zrobie jutro lepsze
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/203/dsc03734s.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1976/dsc03734s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamo no rób to zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc03731mq.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9063/dsc03731mq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a tu ozdoby

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc03738o.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3460/dsc03738o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka fatalna mało spałam no ale przynajmniej Lenka lepiej tzn. jak dam jej Ibufen to temperatura maleje 😉 A mi ciężko było wstać o 9 🤢

Maja u nas co 8 godzin każą podawać ale ja wczoraj po 6 musiałam dać kolejną dawkę bo gorączka się pojawiła, a o tym rozbieraniu i nieprzytulaniu nic nie wiedziałam więc dzięki za radę 😉

megan pierniki super no i Marcel umie uśmiechać się do zdjęcia a choinka śliczna 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek Zdrówka dla Lenki Biedactwo małe

Megan Piękna choinka i smakowite pierniki

U nas pierniki już zjedzone 🤪 a choinka na razie (od wczoraj) straciła już 3 bombki za sprawą pewnych małych szybkich rączek 😉 Jak tak dalej pójdzie to do świąt zostaną tyko lampki 😉

Sabinka tez jest zaziębioba ma kaszel i katar, dostała tylko syropek i do nawilżacza powietrza daję jej kilka kropli oleku miętowego i w nocy lekko oddycha.

Dzisiaj pakuję prezenty. Rano kurier przywiózł ostatnią paczkę i niestety uszkodzona!!! Muszę szybko kupić coś nowego dla kuzynki a tą będę reklamować.

Emilia Dziewczyny chyba już żyją świętami, dletego ich nie ma. Ja na chorobowym i tylko dlatego mam czas 😉

Dzisiaj Sabinka pobiła rekord spania. Od 20 do 8.30 rano 🤪 Tylko o 6 wypiła mleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ja w goraczce swiatecznej nie mam na nic czasu teraz jem obiadek maly spi przed chwila zanioslam obiad temu duzemu 🙂

Prezenty tylko jedne narazie zamowiony przez neta, a reszta oj sama nie wiem kiedy brakuje mi dni bym mogla isc na spokojnie do tych zatlocoznych sklepow niecierpie tego

Adrian ma jutro wolne to ja z jego pomoca poszprzatam reszte domu, zostala mi w sumie kuchnia i mebloscianka do umycia nio i nieszczesna podloga ktora w przedpokoju myje codziennie bo albo piach albo bloto posniegowe

Z malym w weekend mialam odjazdy dostal w piatke goraczki po 37,5 w sobote rano znikla i dziecko znow jak zdrowe ale pod wieczor Adrian wychodzil o 18 do pracy a maly byl taki zmierzly zmierzylam mu temperature i 29,3 :O od razu szybko go ubralam w pizamke dalam mleczko syropek my uzywamy na goraczke IBUM i poszeld spac po 1,5h obudzil sie jeczal i tak co 15 min wkoncu wzielam go do swojego lozka i lezalam z nim i tak do 22 goraczka nie spadala robilam mu oklady ale tak sie darl nio ale pomoglo ja przy nim usnelam i o 24 sie przebudzilam by mu dac syropek i juz bylo lepiej bo byl caly mokry czyli goraczka spadala nio i sie wiercil czyli juz mu lepiej bylo odlozylam go i naszczescie reszte nocy spal spokojnie, w niedziele mial lekki stan podgoraczkowy ale wieczorme juz ani sladu

W sobote do moich rodzicow jedziemy a w niedziele do rodzicow adriana, mama od Adriana da nam juz polowe przygotowanych potraw na wigilie bo ja bede sama w poniedzialek dopoludnia i nie dala bym trady wszystkiego zrobic, bo postanowilismy ze swieta spedzimy razme we 3 nie chcemy do nikogo jezdzic ani nikogo zapraszac ja chce w spokoju posiedziec choc 2 dzien swiat adrian idzie do pracy 😞

Kurcze ale wam powiem te zabawki z FP strasznie zdrozaly garnuszke za ktory dalam 80 zl w jakim kolwiek hipermarkecie 130 zl, szczeniaczek uczniaczke ponad 200 zl itp zabawki pow 100 zl,

Ja lekko tez przeziebiona zwiol mnie katr brr najgorsze co moze byc

Obiecuje po swietach wstawie tu swiateczne fotki bo napewno zrobimy ich mase wkoncu to 1 swieta we trojke

Nio i ja swoj prezent juz dostalam Adi kupil mi tablet, bo ciagle jest wojna o komputer, chco jak naraize to ja mialam go w rekach moze z 10 min a mamy go od tygodnia, adrian zabiera go jak idzie na noc do pracy bo od 24 im sie juz nudzi nikt na stacje nie przyjezdza wiec siedza i ogladaja filmy, bo maja darmowego slota wifi a jeszcze mi sie tel zepsul to juz kontakt tylko przez internet nam zostal

Mmm Megan ale zrobilas smaka na te pierniczki zaraz polece do sklepu po cos slodkiego hehe 🙂

Wercia jak twoje zdrowko??

Jesli bym juz nie weszla a to raczej bardzo mozliwe to ŻYCZE WSZYSTKIM
wESOŁYCH ŚWIAT BOŻEGONARODZENIA, SPEDOZNEGO W GRONIE RODZINY I NAJBLIZSZYCH DUZO PREZENTOW I RADOSC Z TYCH NASZYCH URWISKOW MALYCH, DLA NICH TEZ BY SLUCHALY SIE RODZICOW I BYLY ZAWSZE USMIECHNIETE :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka zasypia a ja mam chwilę usiąść do laptopa 🙂 Zauważyłam że Lence wychodzi jeden kieł może to z tego ta gorączka 🤢
A mnie jakiś kaszel męczy 😠

Tilii oj to ładnie Ci pospała 🙂 a co do bombek kup jakieś zapasowe 😁 coby na święta choinka goła nie była 😜 Zdrówka dla Sabinki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan moja też ma gorączkę ale już lżejszą niż wczoraj bo 37,5 i też bawi i zachowuje się normalnie choć mniej je 😉 ale daję jej 4ml Ibufenu co 8 godzin bo tak obliczyła mi lekarz co do czopków to nie wiem bo nigdy nie dawałam 🤢

Teraz poszła spać a mleczka nie chciała 🤢 muszę spróbować za 15-30 minut dać przez sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...