Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
McDa byłam cały czas z Olusiem. Rodzic musi być z dzieckiem 24/h. Ale i Mąż z nami siedział. Schudłam chyba ze dwa kg, apetyt mi odebrało zupełnie 🤢 Niedospanie i całodobowa opieka,żeby Mały nie zadławił się wymiotami... Poza tym kupy i kroplówki też były w nocy,więc spałam jak na gwoździu ☺️ Dziś już odespaliśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
emilia o mnie się nie musisz martwić ja tu zawsze zaglądam 🙂

McDa dobrze Paulinka waży ciekawa jestem ile Lenka ma wzrostu. Mi lekarz kazała zapisać małą na szczepienie po 11 stycznia 😉 A co do babć one najbardziej czasowe a zawsze marudzą 🤢

Lenka zasypia więc ja muszę porobić kilka rzeczy więc miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny .Podczytalam fajnie,ze Sylwester sie Wam poudawal zdjecia cudowne dzieciakow 🙂
Emiliaeem duzo zdrowka dla maluszka biedni co musieliscie przejsc, dobrze,ze to sie juz skonczylo, taka namiastka szpitalna daje kopa milosci do dziecka jeszcze wiekszego mimo naszych zlosci czasowych 🙂
no a moja bejbe skakac sie nauczyla i tak skacze jak wariat az sie przewali, kreci sie tez znow ciagle, kupka mowi .....no i bije mnie bo bawi ja jak mowie Alllla ale to nie smieszy mnie wcale i nie wiem jak jej to wybic z glowy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mcda bo te babcie najgorsze sa i tak cie podziwiam bo ja z dzieckiem na ręku to bym sie nie pytała czy mogę tylko bym uprzedziła że wchodzę 🙂


emiliaae no to super ,że odespaliście i że z Olkiem coraz lepiej


maja Natalia też bije i to moooocno wczoraj jak leżałam to komórka mi walła w kośc policzkowa myślałam że sie zesram z bólu 😮 , a za moment aja aja i znów liścia mi dała 😮 😠


I z nowości Natalia juz każde słowo powtórzy po mału zaczyna mówić zdaniem i uwaga zrobiła dziś kupę na kibelku 🤪. A my dziś mamy kolędę i tak kikam w okno czy idzie ksiądz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam u lekarza i po zbadaniu stwierdziła że nie mam rzutu...powiedziała że wynik badania neurologicznego jest rewelacujny te wszystkie rzeczy dzieją się przez nerwy powiedziałam jej o sytuacji w domu a ona powiedziała że jeśli chce być zdrowa to najlepiej by było się przeprowadzić dalej od rodziców ale my mamy dom..i firme na dole. Te wszystkie objawy mogą doprowadzić do rzutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka w ciągu dnia miała 2,5h drzemkę i o 21 nie mogła zasnąć padła dopiero teraz 😉

emilia gratulacje dla Natalki zdolna mała 🙂 moja jak narazie nie powtórzy wszystkiego ale gesty naśladuje jak się patrzy 😜

megan super wieści pamiętaj zdrowie najważniejsze więc się staraj nie denerwować będzie trudno ale myśl o sobie 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia to gratulacje dla Natalki i rodziców

Megan to super że rzutu nie ma i wyniki dobre, a z tymi teściami... hmm ciężka sprawa ale musicie jakoś zmienić te sytuację 😞

Paulinka tradycyjnie miala goraczke po szczepieniach i zasnela o 18.30 na 20 minut, potem dalam jej mleczko, bo sie obudzila, syropek i dostała spowrotem energię.. kochana moja biegala jak wariat do 23.15! mam nadzieje ze rano pospimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


megan to super że nie ma rzutów i mniej nerwów kochana życzę 🙂


U mnie dziś nocka taka se 😜 jakiś czas temu wyjęłam 2 szczeble w łóżeczku i Natalia wchodzi i wychodzi sama kiedy chce 😉 A od odkąd mamy sofę to chyba jej się spodobało na niej spać ,bo w nocy do nas wchodzi i spi w nogach lub pcha się do środka 😁 a dziś to z 3 razy sie budziła i bajki chciała oglądać 😮 i są rezultaty niewyspania bo już leży w łóżeczku 😉 i bajki ogląda 🙂 A za oknem jesień szaro i pada ohyda wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 w garnku zagotowałam wodę z 2 kostkami rosołowymi, pokroiłam 4 duże cebule w piórka ,połowę wrzuciłam do wywaru a resztę na oleju podsmażyłam i do wywaru dopieprzyłam i pogotowałam chwile ,a w tym czasie na oleju chleb pokrojony podrumieniłam i zupa gotowa 🙂 Na miseczkę do tego grzanki i naprawdę pycha a jak nie zasmakuje to wielkiej straty nie będzie hehhe.A tu masz tez ten przepis http://kotlet.tv/ fajna strona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek ja oglądałam ostatnio Ugotowani i tam te zupe robili i tez dostałam smak , a że składników niewiele i wszystko w kuchni jest to dziś wypróbowałam 😉 Oby Lenka ci pospała Natalia drzemie juz godz pewnie jeszcze druga pośpi 😉 te piosenki to Natalia tez uwielbia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mniam, zupa musi być dobra 🙂

kurcze Paulinka zasnęła mi 20 minut temu przy tv;( albo się obudzi zaraz i zaś będzie gonić do nocy albo będzie już spać i obudzi się w nocy wyspana 😞 ale ma gorączkę ciągle po tym szczepieniu i boli ją to ukłucie, ma takie duże obrzęki czerwone i jak siada to woła ała, no i na nocnik nie chce przez to siadać, bo akurat ją to ociera;( biedactwo małe...

Gosiaczek nie wiem co w tych piosenkach jest takiego ale Paulinka też je uwielbia, szczególnie Psy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Lenka spała 2h i pewnie spała by dłużej ale tak głośno się zachowywałam żeby się obudziła bo bałam się żeby nie powtórzyła się sytuacja z wczoraj (miała problem z zaśnięciem)

McDa ucałuj Paulinkę od nas niech szybko jej ten obrzęk minie 😘 😘 😘

Wyjęłam Lence szczebelki i ma zajęcie wchodzi i wychodzi z łóżeczka. A mnie coś dzisiaj napadło i porobiłam porządki we wszystkich szufladach kurcze ale człowiek nazbiera niepotrzebnych rzeczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Gosiaczek a Ty masz takie lozeczko w wyjmowanymi szczebelkami nie?? kurde u nas takich nie widzialam ....ale dwa sie odkrecaja posrodku akurat wiec moze jakis inny patent jest.....a tez chce zeby mala juz sama wychodzila, bo z otwartymi bokami lozka jeszcze nie kupie wiadomo....ona w nocy wedruje po calutkim lozku..
Emilia1 ja tez niedlugo sprobuje tej zupki,a ona z ziemniakami czy jak? bo mi jakos ziemniaki do tego nie pasuja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ta zupa z grzankami 😉 a co do szczebelek w łóżeczku to ja miałam niewyjmowane , ale moje łóżeczko to całe chodzi i maż pokręcił i wyciągnąl 2 szczebelki 😉


gosiaczek i jak nocka u ciebie bo u mnie tym razem ok spala cała noc mleczko dopiero o 24 i 6 i pobudka o 7 i teraz ma drzemkę oby 2-2,5 godz 🙂


Mcda ja tam dziś Paulinka całuski dla niej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gdzie się podziewacie, Natalia śpi już dobra godzinkę 😉 ja już rybkę na obiad zrobiłam i ziemniaczki gotuje. Kurcze wystawiłam pierwszego negatywa na allegro, co za sprzedawca zero z nim jakiegokolwiek kontaktu , dostaje większość negatywów i neutralni .Ja zamówiłam stoliki krzesełko te z ikea i stolik obity 😞a zapakowany był w podarty papier 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

emilia ja jestem tylko nie zawsze mogę rano coś naskrobać ale teraz Lenka zasnęła więc mam chwilę 😉 Co do nocy to o 2 woda o 5 mleczko i spała do 8.30 🙂 więc ok choć marzy mi się żeby budziła się tylko na mleczko tak koło 5-6 😜 Co do allegro hmm jesli coś jest nie tak to trzeba wystawiać negatywy ale czemu zamówiłaś u niego skoro miał dużo negatywów i neutralnych opinii ja takich omijam szerokim łukiem wolę wybrać innego sprzedawcę nawet jeśli miałby być droższy 🤢 A ja tez już pichcę obiadek bo jak Lenka wstanie to mi będzie jęczeć nad uchem co mnie strasznie denerwuje 🤢

Maja tak dokładnie dwa szczebelki się wyjmuje ale robię to tylko w ciągu dnia a na noc zakładam 🙂 i tez Lenka wędruje po całym łóżeczko 😁

a ja dzisiaj z siostrą do galerii się wybieram muszę zarzec do empiku po książki dla Lenki i TkMaxa czy nie mają jakiś fajnych zabawek drewnianych 🙂

emilia a ten stolik z ikea to z tej serii: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70169533/#/20168649 i http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00168645/ bo mi się bardzo podoba choć drogie jest ale chyba kupię Lence już bliżej wakacji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...