Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a czy wasze dzieciaczki śpią już na podusiach czy jeszcze na płaskim??
Marysia nie lubi leżeć na brzuszku 😞
MARYSIA PRZED WYJAZDEM DO PRADZIADKÓW 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/p1010081k.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3363/p1010081k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
madzia dziekuje za przepis
anya dobrze,że maleństwo zrobiło kupke 🙂
brunia ja jestem na mleku sztucznym i mały przeważnie chce co 3 godziny jesć,daję mu 120,a czasami 150,w nocy spi dużej,często wypiję 120,i daje mu jeszcze 30 i zasypia
dziewczyny te rajstopy z biedronki to jaki to jest rozmiar na ile cm??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe jak was czytam to płaczę:
"dobrze, ze kupka wyszła"
"dupce lżej" 🤪 🤪 🤪 🤪

Jak nie poinformowany to czyta, to ma niezły ubaw 🙂

Co do siadania. Dwumiesięczny maluch nie chce siadać, nie ma takiej opcji. Nawet nie wolno tego próbować. Wiem, co mówię. Dwa razy w tygodniu jestem u rehabilitanta i na prawdę wiem co wolno czego nie wolno. Takiego malucha nwet nie wolno nosić w pozycji "krzesełka" tzn plecy oparte o waszą klatkę, a ręka pod dupcią robi krzesełko (tak że maluch siedzi na waszej ręce). Wolno tak nosić ale nie "sadzac" tzn należy podtrzymywać dziecko za nogi lekko wysuwając je do przodu. Ufff nie wiem czy dobrze zobrazowałam.
Co do podciągania za rączki do siadania. Tak powinien robić tylko lekarz, bądź rehabilitant. By określić stopień rozwoju maluszka.

Nio ale postów to naprodukowałyście 🙂
A Kornelka ja to bym chciała kiedyś się z Tobą wódki napić 😁 😁 😁

A i udało mi się uwiecznić po raz pierwszy uśmiech Julki (w avatarku) 🤪 🤪 🤪

Nie wiem czy jeszcze zaglądnę. Trochę mam do ogarnięcia teraz 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati- Szymek bardzo prędko zaczął się przewracać miał chyba 4 tygodnie, ale nie zawsze mu to wychodziło.
brunia- śliczny, nawet w różu mu ładnie 🙂
moniq- ale fajna fota 🙂 chyba Maryśka nie lubi fotografa skoro mu tak język wystawia. Szymek śpi na płaskim
A! jeśli chodzi o kupę to ja od jakiegoś czasu jak widzę, że mały się pręży i mu nie idzie to wsadzam go do bujaczka w odpalam wibracje- chwila i kupa jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu Szymek atakowany przez starszego kuzyna- na szczęście osobisty i szwagierka pilnowali 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/1109187.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4836/1109187.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia dzisiaj miała dzień do spania bo praktycznie cały przespała z małymi przerwami na karmienie, przebieranie, spacer a teraz już wykąpana śpi 🤪 i po południu była meeggga kupa i pierdziochy 😁
Tylko teraz ciekawa jestem czy będzie spała czy się zbudzi i jeszcze pobuszuje............

Anya a co to ta zuma? czy jak to tam się zwie 😁 😁 i gratuluję kupy 🤪
Moniq ja na twoim miejscu tez bym Marysi nie dawała rączek żeby ona się "dźwigała" mi tak na kontroli robił lekarz i zabronił tak robić w domu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpad;am poczytac co u was bo chce byc na bierzaco 🙂
ale najpierw podziekuje Madalence za dlugasnego posta 😘 😘jestes kochana i zaraz ci zaklaszcze 😘
jola na twoim miejscu tez bym sie wku**a.Co za cham i bezczel.Napewno juz komus po znajomosci zaklepal.Ja tak mialam z praca,mialam w sklepie obuwniczym pracowac wszystko ladnie cacy a dzien przed otwarciem pojechalam tam a koles mi podziekowal bo znalazl kogos "z predyspozycjami".I te predyspozycje mowily do niego "wujku" 😠 😠
brunia biedny Oli...wstretne babsko..zieczulica zawodowa albo serducha brak 😞
kornelka ty jak juz cos napiszesz.. 😁 😁 jak wchodze na forum to twoich postow szukam od razu 😁 marta musi wyprobowac to przewieszanie przez lozko bo mowila ze za krotkie cycki ma 😁
a nasza Alicja jaka sliczniutka,zakochac sie idzie 😘
moniq to Marusia juz spora babeczka jest.wspolczuje z tym 4 pietrem,ja mam trzy schodki a sie spoce jakbym na plecach ten wozek niosla
wogole dziewczyny ja to chyba nie mam szczescia z tymi spacerami.Pogoda do d... 😠 tak jak dzisiaj,sloneczko zaswiecilo jak juz sie podniecac zaczelam i przebierac a tu ciach deszcz leje 😠
lydzia moj spi max godzine w dzien (oczywiscie zliczajac wszystkie jego drzemki)
anya te wasze kupy 🙂 jak swieto u was 😁
marta wodki? 😁 😁no nie gadaj..blee..spokojnie jutro z jo-aneczka moze podczas spacerku?kto wie? 😜 od razu mi sie foga przypomniala jak rozpowiadala ze jej mama wodke pije 😁
a mina Szymka nie ziemska 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
moniq tak do pol roku bedziesz musiala chyba poczekac.
a co ci tak spieszno? 😁

a wiesz płacze mi, że ją plecy bolą i nie chce się jej leżeć 🙂a tak powaznie to doczekac sie nie moge 🙂


ja sie wszystkiego nie moge doczekac..pierwszych krokow...pierwszych slow..pierwszego "ukochania" - przytulenia zwlaszcza.Ale te rzeczy nie byly by tak wyjatkowe gdybysmy dostaly je od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
moniq tak do pol roku bedziesz musiala chyba poczekac.
a co ci tak spieszno? 😁

a wiesz płacze mi, że ją plecy bolą i nie chce się jej leżeć 🙂a tak powaznie to doczekac sie nie moge 🙂


ja sie wszystkiego nie moge doczekac..pierwszych krokow...pierwszych slow..pierwszego "ukochania" - przytulenia zwlaszcza.Ale te rzeczy nie byly by tak wyjatkowe gdybysmy dostaly je od razu 🙂


Ot i mądrze powiedziane 🙂 🙂 😁 Gabi zaczęła siadać jak miała 7mcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...