Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ale się dzisiaj uśmiałam 🙂 Szczególnie z tych cycków zwisających nad łóżeczkiem 😁
Ciężko mi popołudniami z wami pisać czy chociażby czytać, bo jak trzoda wróci z pracy i szkoły to zawsze mam już coś do roboty, ale za to poranki mam dzięki wam zajefajne 🙂
Teraz już wszystko nadrobiłam i trzeba by z deczka posprzątać, a tak mi się nie chce 🥴
No, ale chociaż ogarnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień dobry 🙂

U nas nocka w miarę, choć co chwila budziłam się bo małej zatykał się nosek i charczała... za to teraz chce spać a nie może usnąć, więc nosimy się od 7,00, bo tylko jak trzymam ją z główką dużo wyżej to śpi.. jak tylko położę od razu zapchany nosek ją budzi... Mam nadzieję,że jeszcze pośpimy trochę...

W nocy na dworze byóo -3 stopnia a u nas po 23 już nie grzali, więc w mieszaniu 17 st... no to już się chyba do mediów nadaje... żeby nie palić przy minusie bo nie ma zarządca kasy na węgiel... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewczynki żeby to było takie proste 😞 Krzysiu wczoraj stwierdził że zaniedbuje nasz domek i nawet palcem po górnej części mebli przejechał zeby pokazac mi jak bardzo sa zakurzone 😲 😲 😲 😠 😠 😠 To mu powidziałam, że jak tak bardzo przeszkadzaja mu zakurzone sufity mebli to niech wezmie ściereczke i sam to przetrze i w miedzy czasie niech się zastanowi kiedy ostatnio zmieniał dziecku pampersa 😲 😠 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Oj dziewczynki żeby to było takie proste 😞 Krzysiu wczoraj stwierdził że zaniedbuje nasz domek i nawet palcem po górnej części mebli przejechał zeby pokazac mi jak bardzo sa zakurzone 😲 😲 😲 😠 😠 😠 To mu powidziałam, że jak tak bardzo przeszkadzaja mu zakurzone sufity mebli to niech wezmie ściereczke i sam to przetrze i w miedzy czasie niech się zastanowi kiedy ostatnio zmieniał dziecku pampersa 😲 😠 😲


Kochana dobrze mu powiedziałas!! Niektórych chłopów trzeba krótko trzymać 😁 Mój też nie zmienia pampersów bo się boi. Ale wsobote zawsze sprzątaw domu i cały tydz robi w nocy butle jak mały się budzi bo sypialnie mamy na górze a kuchnie na dole.
Powiem Ci ze na początku też toche marudził że obiadu nie ma albo że naczynia musi myc bo cały dzien nie myłam ale po kilku "głośnych'' rozmowach robi wszystko bez oporów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 bardzo dobrze mu powiedzialas...moj na poczatku tez cos sapal ale potem mial 3 tygodnie urlopu i zobaczyl ze mimo ze lilka bardzo duzo spi to ja nie leze i pachne bo ciagle cos jest do zrobienie, pranie prasownie sprzatanie zakupy spacery zreszta same wiecie...no i moj nie przywiazauje wogole uwagi do porzadku...balaganiarz jest i tyle 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka tą zmianą avatarku to mnie żeś zaciekawiła, no ciekawe co ten Twój mąż znalazł
Co do naczyniaczków to Alicja ma na karku, jakoś mnie to nie zdziwiło bo wszystkie dzieci od strony mojego taty mają a potem to znika, ja miałam na powiece jak byłam mała ale znikło dopiero jak miałam 5 lat tak zupełnie, wcześniej się zmniejszało.
Pati moja Ala też się nie przekręca z brzuszka na plecki, ale myślę że miałaby trudno bo ją piecuchuję cały czas taki dostałam nakaz od ortopedy.
Brunia Oliwierek super wygląda, a w różu mu do twarzy.
Anya gratuluję kupy (swoją drogą nie spodziewałam się że komuś kiedykolwiek czegoś takiego będę gratulować )
Evelina no łatwo z nią na rękach nie jest, ja mam o tyle lepiej że jak jest na rękach to nie płacze tylko wszystko z zainteresowaniem ogląda, ja myślę że ona to ma po mężu bo on też na miejscu usiedzieć nie może, ale jak Emilka płacze nawet na rękach to musisz być nieźle zmęczona nie dość że fizycznie to i psychicznie.
Moniq Marysia super wygląda a ten język to chyba specjalnie dla cioć mamusiowych He He, a co do spania to Ala śpi na poduszce kliniku.
Moniczek jaki słodki avatarek
Marta-lion super uśmiechnięta Juleczka ale te oczy jak u lalki
Madalena Szymek wymiata, zdjęcie pocztówkowe, a jakie ma włoski fajne
Justyna super uśmiech u Norbiego i sto lat dla niego z okazji 7 ygodnia, wakacyjna akcja z mężem super He he
Daniela ja pozeram na okragło
Kornelka trzymam kciuki za wyniki Rysia
Mapa moja Ala też nie chce za bardzo trzymać główki, jak ją na kamapie położe to wcale tylko na przewijaku podnosi więc może to od twardości podłoża zależy i do Ciebie jeszcze jedno pytanie bo Ty wygrałaś z karmieniem i już tylko piersią karmisz co robiłaś? Bo ja nadal dokarmiam mm
Inez Tymon ekstra chłopak, oj ładne te nasz dzidziusie ładne
Foga ja to radze skorzystać z propozycji Siehankowej i tą pałke od niej pożyczyć bo inaczej to się chyba z tym prezesem nie da, dziś w nocy ma być -3


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Kochaniutkie. Wiedziałam, że mnie zrozumiecie 🙂Krzysiu od poczatku wiedział, że nie jestem typem kury domowej ale chyba teraz to zaczęło do niego docierać od kiedy mieszkamy razem 🙂 Czasami naprawdę mam ochote spakowac siebie i Oliwkę i wrócic do domku bo niestety robokopem nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołek popieram Cię, choć ja jakoś nie potrafię m zmusić do zajmowania się małą, no ale chociaż ją na ręce bierze, a jak ostatnio był głodny i chciał bym mu jajecznice zrobiła to i ją z butli nakarmił, ale się chociaż o sprzatanie nie czepia raczej, choć ja się staram ogarniać, a w soboty sam sprząta nawet podłogi zmywa i przejął obowiązek czesania kota dzięki czemu tak nie sierści bo on się z nim nie patyczkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Aniołek popieram Cię, choć ja jakoś nie potrafię m zmusić do zajmowania się małą, no ale chociaż ją na ręce bierze, a jak ostatnio był głodny i chciał bym mu jajecznice zrobiła to i ją z butli nakarmił, ale się chociaż o sprzatanie nie czepia raczej, choć ja się staram ogarniać, a w soboty sam sprząta nawet podłogi zmywa i przejął obowiązek czesania kota dzięki czemu tak nie sierści bo on się z nim nie patyczkuje 🙂


Wiesz Divianka. Krzysiu ma argument że przeciez on pracuje 😲 😲 😲 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołek popieram Cię, choć ja jakoś nie potrafię m zmusić do zajmowania się małą, no ale chociaż ją na ręce bierze, a jak ostatnio był głodny i chciał bym mu jajecznice zrobiła to i ją z butli nakarmił, ale się chociaż o sprzatanie nie czepia raczej, choć ja się staram ogarniać, a w soboty sam sprząta nawet podłogi zmywa i przejął obowiązek czesania kota dzięki czemu tak nie sierści bo on się z nim nie patyczkuje 🙂


Wiesz Divianka. Krzysiu ma argument że przeciez on pracuje 😲 😲 😲 🤪

Hehehe zaje..... argument. Dla mnie ten argument byłby jak płachta na byka 🙂
Prosta sprawa chce się zamienić ? Na jeden dzień tylko i zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Aniołek popieram Cię, choć ja jakoś nie potrafię m zmusić do zajmowania się małą, no ale chociaż ją na ręce bierze, a jak ostatnio był głodny i chciał bym mu jajecznice zrobiła to i ją z butli nakarmił, ale się chociaż o sprzatanie nie czepia raczej, choć ja się staram ogarniać, a w soboty sam sprząta nawet podłogi zmywa i przejął obowiązek czesania kota dzięki czemu tak nie sierści bo on się z nim nie patyczkuje 🙂


Wiesz Divianka. Krzysiu ma argument że przeciez on pracuje 😲 😲 😲 🤪


Mój też pracuje, w dodatku mój mąż wie że awanturą nic nie zdziała wiec jak ja posprzatam to zawsze mnie chwali i sie cieszy bo on z natury jest pedantyczny a jak to docenia to ja mam motywacje by sprzatać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołkekon pracuje ale Ty też nie siedzisz! Powiedz mu że dziecko to praca na cały etat bez chorobowego weekendów i wakacji!! Kuzynka mi kiedys to przysłała 🙂
Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniołkekon pracuje ale Ty też nie siedzisz! Powiedz mu że dziecko to praca na cały etat bez chorobowego weekendów i wakacji!! Kuzynka mi kiedys to przysłała 🙂
Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunia86 napisał(a):
Aniołkekon pracuje ale Ty też nie siedzisz! Powiedz mu że dziecko to praca na cały etat bez chorobowego weekendów i wakacji!! Kuzynka mi kiedys to przysłała 🙂
Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia 🙂

dobrze powiedziane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Aniołkekon pracuje ale Ty też nie siedzisz! Powiedz mu że dziecko to praca na cały etat bez chorobowego weekendów i wakacji!! Kuzynka mi kiedys to przysłała 🙂
Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia 🙂

dobrze powiedziane 🙂


mi tez sie podoba...na lodowce sobie przywiesze i jak zwatpie w siebie to bede czytac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brunia86 napisał(a):
Aniołkekon pracuje ale Ty też nie siedzisz! Powiedz mu że dziecko to praca na cały etat bez chorobowego weekendów i wakacji!! Kuzynka mi kiedys to przysłała 🙂
Zastanawiasz się czy pracuję?? Oooo tak, JESTEM MAMĄ. To sprawia, że jestem zarówno budzikiem, kucharką, sprzątaczką, kelnerką, lekarzem, nianią, pielęgniarką, stróżem, fotografem, doradcą, szoferem, studentką, organizatorką przyjęć, osobistym asystentem, księgową, BANKOMATEM, pocieszycielką, nigdy nie mam urlopu, wolnych dni ani płacone kiedy jestem chora. Pracuję dzień i noc. Jestem na dyżurze całą dobę do końca mojego życia 🙂

dobrze powiedziane 🙂


mi tez sie podoba...na lodowce sobie przywiesze i jak zwatpie to bede czytac 🙂 🙂 🙂

To mi sie podoba 🙂 Tylko czemu ludzie do końca w to nie wierzą? Zdarza mi się słyszeć, że mam bardzo dobrze, bo siedzę w domu i, że ciężko bedzie mi się przyzwyczaić do prawdziwej pracy jak mi się macierzyński skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...