Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Ja jakoś nie przepadam za piwami typu Karmi czy Gingers. Uwielbiam za to Żywca z soczkiem, mniaaam... 😜 Albo Heineken...się rozmarzyłam 😁
Hehe nio ja też wolę te "normalne", a uwielbiam Guinnness.
Ale jak nie można co się lubi, to się lubi co można 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

mmmm....ale kusicie zimnym browarkiem 🤪 ja to juz zapomniałam jak piwo smakuje 🥴
madzia, dobrze, ze scenariusz z m. nie okazał się tym strasznym 😘
marta, zdrówka dla majeczki 😘

co do kawki i chrzcin, to sie nie wypowiem, bo kawki nie pije w ogóle, a chrzciny dopiero na wiosne, wiec jeszcze o nich nie mysle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj u nas ze spaniem jakaś masakra 😞 Tosia podsypia i się wybudza....to samo co wczoraj 🤢
Co do piwa u nas króluje Tyskie, a ja namiętnie teraz piję karmi classic czasami kawowe
Madzia przesyłam 😘 i pozdrowienia dla m a Szymek jaki już duży 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka ja byłam u internisty 😉

No coż wyniki ogólnie dobre tylko na tym rtg wyszło mi, że mam wyprostowany górny odcinek kręgosłupa no i chciała mnie wysłać na rehabilitacje, ale zdawała sobie sprawe, że nie dam rady jeździć, bo mam małe dziecko, a mąż nie zostanie wiec dała mi zestaw ćwiczeń, które mam robić 🤔 a tak mi się chce, że hej 🙃
no i w sumie mam oszczędzać kręgosłup czyli jeżeli będę karmić na siedząco to zawsze musze coś podkładać pod łokcie i pod plecy a nie zawsze to robiłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! No coś się dziś zebrać nie mogę za pisanie...co już mam pisać to albo Jagoda zaczyna płakać albo ktoś puka albo jeszcze coś...... ech... szalone dni...
Co do kawy to od niedawna pije jedną parzoną z mlekiem - rano, ale chętnie wypiłabym jeszcze jedną troszkę później lecz boję się, że Jagoda będzie miała problem z zaśnięciem...
Piwo - uwielbiam Lecha.....choć moim zdaniem troszkę zepsuł się jego smak... a i przyznam się, że czasami jak m żłopie browara to wlewa mi trochę do szklanki 🙂 ach ja mi ono wtedy smakuje 🙂

No nic... zmykam spać bo ostatnie nocki są trudne.. jagódka budzi się bardzo często i baaardzo głodna... dziś kupiłam w aptece 1 buteleczkę mleka Bebilon i 1 nan.... nie wiem czy dać Małej a jak dać to które????? aj same problemy....

Dobranoc dziewczynki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez ja miałam zimne przekąski i to sporo ich było jakieś 12 w tym były śledzie 2 rodzaje, 3 różne sałatki jajka faszerowane, wędlina, szchab chyba w galarecie coś tam jeszcze nie pamiętam musiałabym pomyśleć 😉
no i u nas było pierwsze danie potem drugie danie, deser i jeszcze jedno danie na gorąco. tylko, że moii goście przyjechali z daleka więc jak chrzest był o godz 12 to rozjechali się o godz 18.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
Ja daję małemu Nan, bo tu innego nie ma i Tymek wcina, że ho ho 🙂
Inez a nie ma u was Aptamil? To jest nasz polski Bebilon 🙂
Ale w sumie jeśli o mnie chodzi najlepsze mleko to takie które dziecko załapie.
Ot i zrymowało się 🤪 🤪 🤪

Ok to a mykam, nie gaszę bo pewnie jeszcze ktoś wpadnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Inez napisał(a):
Ja daję małemu Nan, bo tu innego nie ma i Tymek wcina, że ho ho 🙂
Inez a nie ma u was Aptamil? To jest nasz polski Bebilon 🙂
Ale w sumie jeśli o mnie chodzi najlepsze mleko to takie które dziecko załapie.
Ot i zrymowało się 🤪 🤪 🤪

Ok to a mykam, nie gaszę bo pewnie jeszcze ktoś wpadnie 🙂 🙂 🙂


Wiesz, że nawet nie wiem 😮 Ale w sumie my i tak dajemy mleko HA, bo Tymek ma podejrzenie skazy, a tylko tej firmy jest HA. Jest ochydne w smaku i aż dziwię się, że Tymek je lubi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):

No nic... zmykam spać bo ostatnie nocki są trudne.. jagódka budzi się bardzo często i baaardzo głodna... dziś kupiłam w aptece 1 buteleczkę mleka Bebilon i 1 nan.... nie wiem czy dać Małej a jak dać to które????? aj same problemy....


Dobranoc Foga 😉
Według mnie to wszystko jedno które dasz. Byleby smakowało 😉 Ale jak już Jagoda wybierze sobie mleko i zaakceptuje to raczej pozostań przy jednym i nie próbuj dalej.
I jeszcze jedno. Piszesz, że kupiłaś małe buteleczki. To jest fajne rozwiązanie, ale może być zawodne.
Ja w szpitalu karmiłam młodą Enfamilem w buteleczkach, a teraz robię z puszki, również Enfamil. Zostało mi całkiem sporo tych buteleczek, ale H ani myśli ich wypić, pluje nimi dalej niż widzi.
Spróbowałam jednego i drugiego mleka i okazało się, że to w butelce ma inny smak. Pewnie w związku z tym, że jest gotowe do spożycia zawiera jakieś inne substancje niż mleko w proszku i stąd ta różnica w smaku.
Życzę ci, żeby Jagoda nie posmakowała w gotowych mleczkach z butelki bo zrujnuje cię finansowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszędzie reklamują te Enfamil, dobre ono jest?

Miałam napisać, jak to człowiek nie wie, kiedy jego pora przyjdzie. Ode mnie ze szkoły zmarły 2 dziewczyny siostry, jedna w moim wieku druga 17 lat. Zaczadziły się CO2 w jacuzzi. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda zdrówka dla m 🙂 Szymuś śliczny i jaki już duuuży 🙂
Piwo nie piję. Czasem latem Stronga chlupnę na ochłodę 🙂
Kawa w ciąży przestałam, teraz...2 do 4 potrafię z mlekiem ale rozpuszczalna lub 3w1 🙂
Mleko tak jak jo-aneczka mówi, jak już zaczniesz to nie zmieniaj. Enfamil jest super ale nie w każdej aptece ( u mnie nie ma) ja chciałam podawac właśnie to. Do kupienia także w rossmanie, gdzie jeszcze nie wiem 😉 🙂 Nan jest ok.
Andzelika no aż zbladłam...młode dziewczyny, życie było przed nimi... Tragedia okropna 😞
Wszystkim chorym rychłego powrotu do zdrowia życzę 🙂
Dobranoc, ale lampeczka się świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika, nie wiem czy Enfamil jest dobry czy nie, ale Hance smakuje.
Smak ma pewnie podobny do ...mleka 😉
W szpitalu, w którym rodziłam go polecali więc je kupuję.
Tak jak napisała Kornelka kupić je można tylko w aptece i Rossmanie
Dobranoc.

P.S. Czyżbym dziś zamykała kolejkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...