Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Foga ja używam Dada od początku i mi nic nie śmierdzi choc nos mam wrażliwy albo po ciąży mi się zmieniło 😮 🙂
Ja swojemu słuchawki do kompa kupiłam tak bez okazji a potem też przez chwilę żałowałam bo nic nie słyszał jak je włożył ale jak ma je nałożone to czujny jest bo wie że w każdej chwili coś mogę do niego powiedziec tak, że tragedii nie ma 🙂 Nauczył się używac słuchawek ,,z głową" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
diviana ja m. xboxa na gwaizdke w zeszlym roku kupilam ( niestety bez kinekta) na poczatku gral namietnie caly czas...az zalowac zaczelam ze taki prezent mu kupilam...teraz sporadycznie wlaczy 10 minut postrzela do tych zolnierzy i wylacza 🤪 ciekawe kiedy Twojemu ta zabawka sie znudzi 😉 😉


Wiesz ja gier nie lubie ale ten kinekt to super sprawa tak się wczoraj wybawiliśmy, no zobaczymy kiedy nam zapał przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Ja wstałam i się szykuję na miasto. Kupiłam ostatnio płaszcz i buty w Housie, but mi się rozkleił, a w płaszczu zamek poszedł - po niespełna 2 miesiącach, a nie było to jakieś najtańsze. I nie oczekuję, że mi to naprawią tylko chce po prostu kasę.

Dołączam się również do życzeń dla Tosi i Oliwki 😘 😘 😘 Buziak.

Teraz idę mojego prezesa ogarnąć 😉 I uciekam. 😘 😁

Foga trzymam kciuki za siostrę, byłam raz u koleżanki jako świadek, bardzo podobna sytuacja - mam nadzieję, że skończy się również, jak u niej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Wczoraj też wywaliłam te Dady z wora i się wietrzą..... zobaczymy... a co myślicie o Pampers sleep & play, bo widziałam na all duże paki w dobrych cenach?

Moja mama twierdzi, że przeciekają, ja używam Active Baby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja też już od dawna używam Dada3 mi nie śmierdzą....i jeszcze pieluchy Baby Dream z Rossmana z Niemiec, nie wiem czy się różnią od Polskich bo tu dziewczyny na nie narzekały a ja jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Ja też wczoraj kupiłam pieluszki z rossmana, na próbę wzięłam 2 sztuki. Jak wypróbuje to dam znać jakie są. Daniela- myślę, że wielce prawdopodobne jest, że niemieckie babydream są lepsze od sprzedawanych w polskich sklepach 🥴
Kornelka - Enfamil kosztuje 24,99 (w rossmanie i najtańszej aptece jaką znalazłam). Sprzedawany jest wyłącznie w puszkach po 400g. Tani nie jest, ale młoda już się do niego przyzwyczaiła i nie chcę zmieniać. Na całe szczęście, póki co niewiele go używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa skończyłam 🤪 🤪 🤪 Powiedz, że jesteś ze mnie dumna 😁 😁 😁

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/allegro%20ciaza/IMG_1678-2.jpg[/IMG]


wow - ja jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może mi się trafiła jakaś śmierdząca paka....

Siostra już po sprawie - dostała 250 zł/mies....... niby to niewiele ale zawsze coś. Choć wątpię by ojciec zapłacił jej chociaż złotówkę z tego 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dla Tosieńki i Oliwki sto lat
Ja wczoraj jak tylko mój m wrócił z pracy wskoczyłam do wyrka ok.17 i spałam jak zabita do 5, nawet nie słyszałam jak Wituś płakał ok.1.30 i jak mój m wstawał do niego, ale dzisiaj czuje sie już o niebo lepiej, coprawda zjadłam tylko dwie suche kromki chleba ale wolę nie ryzykować.
Marta te karnety super Ci wyszły.
Diviana mój m też choruje na xboxa, powiedziałam ze moze pod choinke sobie kupimy, no ale zobacze jak z kasą
Inez my zamówiliśmy obiad, a gratis dostaliśmy napoje i ciasta, ale że mieliśmy jeszcze torta to szczerze mówiąc ciasta nikt nie tknął, w restauracji byliśmy od 13 do 17, a potem każdy sie rozjechał do domku.
Mapa wyślę Madzi parę zdjęć z chrzcin, ale później bo nie chcę jej teraz głowy zawrać pierdołami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie i maleństwa 🙂
W końcu znalazłam chwilkę, kurcze tyle piszecie że zaległości na pewno nie nadrobię 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Mam nadzieję, że u Was i Waszych szkrabów wszystko dobrze 🙂
U nas ok. Oliwka juz tak fajnie sobie gaworzy, że masakra 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Kupa śmiechu przy tym jest 😁 😁 😁 😁
W nocy dwa karmienia, ok 1.00 i 4.00 a o 6.00 wstaje razem z tatusiem 🙂 😉 W czwartek idziemy do lekarza to dowiem sie ile waży nasza klucha 🤪 🤪 🤪 🤪
Teraz może troszkę spróbuje poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...