Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień Dobry Mamusie i Maleństwa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zaraz spróbuję Was nadrobić. Najpierw chciałam napisać, że u Nas wszystko suuuuuuuper 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Wczoraj zrobili Oliwce USG i lekarz powiedział, że mocz ładnie spływa z tej nereczki i na następna kontrolę mamy się zgłosić 22.03.2012 😁 😁 😁 Jeżeli nic sie nie będzie działo i wszystko będzie jak do tej pory to prawdopodobnie juz ja tak zostawią. Lekarz powiedział, że też jest ważny moment jak Oliwka stanie na nóżki bo w pionie to jeszcze lepiej wszystko będzie pracować i możliwe że tak będzie sobie żyła z tą nerką 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Trzeba tylko pilnować żeby nie nabawiła się żadnej infekcji 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja już po wizycie u pani gin 🙂 ogólnie powiedziała, że ok a co do wypadających włosów to powiedziała abym rano brała MUMOMEGA i wieczorem CENTRUM MATERNA. Powiedziała też aby zwłaszcza karmiąc piersią nie jeść surowych czeronych i zielonych warzyw!!!królestwo rakotwórczych substancji 😞 jedynie po ugotowaniu jeść..a jak tak lubię chrupać surową marcheweczkę 😞 i wspomniała też aby nie przesadzać z jabuszkami...
póki co to tyle 🙂
MIŁEGO DNIA I ZDRÓWKA MAMUSIĄ I MALUSZKĄ!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!!

ja wczoraj zniknelam bo m. wczesnie wrocil ja pojechalam do tej biedronki - krzeselek juz oczywisnie nie bylo 🤨 ale kupilam po 19.90 pieluchy - ale znowu trojek nie bylo - wzielam 4 paczki 4 i mam nadzieje ze Lilka nie dostanie zadnego uczulenia...a wyprawa do nowo otwartego najwiekszego sklepu we wsi to najglupszy pomysl na jaki w zyciu wpadlam 😉 😉

m. dzisiaj tez jest w domu wiec pewnie za duzo z Wami nie pogadam 🥴


aaaa te mamy ktore czesto zamawiaja na allegro - jest szansa ze jak wczoraj rano zamowilam konika ( okazalo sie ze jest z lodzi czyli jakies 30 km ode mnie)wysylka miala byc w ciagu 24 godzin kurierem to dzisiaj on przyjedzie? 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moniq dobrze że wszystko w porządku, co do czerwonych warzyw to nie wiedziałam że nie wolno 😮
Paninka pewnie jutro będzie, choć może się zdarzyć ze już dziś, ja też zamówiłam tego konika
Ja się z mamą pokłóciłam ehhhh normalnie czasem jak coś powie to szkoda słłów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Ja też tylko się przywitam, bo nie wiem czy do Was jeszcze zajrzę. Szymek niestety ma stan podgorączkowy po szczepionce 37,7 i trochę mi marudzi. Noc była dobra bo obudził się tylko 2 razy.
Zmykam jeść dopiero śniadanko, bo nakarmiłam go i zasnął. A dzisiaj planuję wizytę u siebie w pracy. Muszę złożyć podanie o urlop wychowawczy, bo ja idę na niego od razu po macierzyńskim. A kończy mi się 27 grudnia 😞 😠
aniołku Cieszę się, że u Was takie dobre wieści. Na pewno kamień z serca Ci spadł 🙂 Oby tak dalej.
Miłego dnia Wam życzę, gdybym już nie zajrzała. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana jutro sobota to dopiero o weekendzie by byl....dlatego wlasnie nie lubie zakupow rzez internet...ja to niecierpliwa jestem i juz bym chciala miec to co kupilam ☺️ ☺️ z prezentami tak sama...teraz przez najblizsze dwa tyg bedzie mnie korcic zeby juz dac ☺️ ☺️ chyyba ze je zapakuje i schowam zeby mi sie w oczy nie rzucaly 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Paloma jak się wczoraj Dominik spisał, zasnął? A Ty jak się dzisiaj czujesz? 😘 dziękuje ☺️
Paninka jak po zakupach, był stolik? 🙂
Andzelika pokaż nam jakiś fajny obrazeczek na dobry dzień 🙂 Zaraz Ci zaklaskam bo wczoraj 🤪 no wiesz, się nie dało 😉
Pati jak po wizycie u lekarza, co powiedziała o żelazie pani doktor? 🙂
Diviana piszesz, że zle sie czujesz wiec życzę Ci by nie było to nic poważnego i na Alutkę by nie przeszło 😘
Daniela odpocznij bo dziś myślałam o Tobie, że ja dopiero wstałam a Ty pewnie kupe roboty już zrobiłaś. Wstałam o 7 ale jak pomyślę, że Ty już na wysokich obrotach możesz byc to mi lżej z łóżka wstac, tak troche jakby ,,zespół wespół" 🙂
Marta Tobie również spokojnego dnia życzę 🙂
Aniołek ulżyło i mi na taką wiadomośc 🙂 Oby tak dalej 🙂 Super, super, super i buziaki dla Was 😘 😘 😘 😘 😘
moniq ja peirwsze słyszę, żeby marchewka była szkodliwa do tego stopnia, myślę, że trochę pani doktor przesadziła 😉 Fajnie, że wszystko w porządku ze zdrówkiem u Ciebie 🙂
Osobisty ma dzisiaj wolne, ale jutro idzie do pracy bo szkolenie mają. Postaram się zaglądac co piszecie by zaległości nie miec.
Moniczek powiedz kochana co to było to co dodawałaś do mleka Tosi? Kaszka mleczna czy kleik mleczny czy to było coś mleczno ryżowe, bo myślec muszę o tym co podac bo to już tuż tuż 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie doczytałam, że ,,skradli" wszystko 😠 Zdziwiona jestem bo jakby to były czasy ubogie jak w stanie wojennym to rozumiem...robimy nalot na wszystko co się da...ale tak????? Paninka na pocieszenie , może marne, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Może kupisz fajniejszy albo taki sam gdzieś i kto wie może tańszy będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa - dzieki za pamiec!!!! 😘 😘 😘

aaaa wlasnie ja tez mialam pytac o ten kleik
http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_kategorii/kaszki/KASZKA/39?gclid=CNSMoubM9KwCFYSEDgodG0KwRg
to taki ma byc?
stopnbiowo coraz wiecej sie do mleka go dodaje? i kiedy moge zaczac go podowac?piszecie ze na noc dodajecie a co jesli Lilka po nocnym karmieniu bez kleiku spi 9 godzin? sama moge go dosypywac czy powinnam lekarza spytac i on ma zdecydowac? Lilka dwa tyg temu wazyla 6400 - zebym jej nie utuczyla za bardzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka ja dodaje jedną łyżeczkę na 90ml na noc i rano. więcej nie dosypuję bo Oliwka i tak budzi się tak samo na karmienie. W ogóle cos jej sie ostatnio rozregulowało to jedzenie. W dzień więcej pije herbatki niz mleka 😠 😠 😠 😠 Na noc zje 60 i to jest sukces. Choc nie widzę po niej zeby jakos schudła 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😁 🙂 🙂

Paninka rzucili się na te krzesełka, jak za komuny hehe.

Kornelka na życzenie masz parę obrazków, co mi koleżanka wczoraj wysłała 😁 😁

Uśmieszek na dobry dzień - tak lubicie kuńe to proszę 😁 😁
[IMG]http://fotoszek.pl/di-VXYW.jpg[/IMG]

To miało być wczoraj zamiast konia dla Kornelki 😁 😁
[IMG]http://fotoszek.pl/di-7OC4.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoszek.pl/di-8ERB.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotoszek.pl/di-1Z6K.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotoszek.pl/di-L9Q3.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
aniolek mialam Ci pogratulowac wynikow Oliwki...a z tym jedzeniem to tez u nas ostatnio tak bylo przez kilka dni ale znowu jest ok i 150-180 wypija...moze Oliwka tez ma taki etap 😘 😘


No zobaczymy, u nas w sumie takie cyrki są od szczepionki na rota 🥴 🥴 🥴 🥴 A we wtorek nastepna 🥴
Jola duuuuzo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Jola to dużo zdrówka dla Ciebie i Emilki i oby szybko was choróbsko odpuściło

Ja się również dołączam 🙂 🙂

I wielkie gratulacje dla Oliwki, oby tak dalej to wszystko będzie super 🤪 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
Wczoraj już nie zajrzałam bo zajęłam się szykowaniem pizzy wg przepisu Lydzi  (Dzięki kochana).
Nawet ciasto wyszło, tylko chyba troszke za dużo mąki dosypywałam, bo ciasto mi się kleiło więc sypałam, tylko później po upieczeniu było deczko twarde, ale dobre  Mój stary spytał skąd pomysł na pizzę na wczorajszy obiad więc mu mówię..od Lydzi z forum..a on na to..”To teraz będę skazany na dania zapodane przez mamuśki???”……hi hi

Madalena – brawa dla Szymka – dzielny chłopak, a z tym budzeniem to ja mam co noc pobudki co 1,5 -2 godziny….. A dziś to w ogóle była masakra jak mała wstała o 0.30 to usnęła dopiero koło 3.30…….i to spała bardzo niespokojnie..już sama nie wiem co jest…….
I w ogóle wczoraj miałam jakąś schizę, bo wydawało mi się, że Jagoda ma napuchniętą twarz….. jakoś taka pełna mi się wydawała…..

Inez – prawdopodobnie dziś wyruszę na pocztę… a jak patrzę na Tymka w awatarku, to jakbym Jagodę widziała…też nie za wysoko głowę trzyma leżąc na brzuszku 

Diviana – wczoraj dotarła przesyłka – dziękujemy i oklask dla Ciebie. Akcję zbierania ciuszków uważam za zamkniętą i udaną, dziś zawozimy ostatnią turę 😉 A co do mamy, to czasem tak bywa, choć i tak Ciebie podziwiam za to, że tak daleko od niej jesteś i tak rzadko się widujecie… Ja jak mojej nie widzę 1 dzień to już mi jakoś dziwnie…a dzwonimy do siebie kilka razy dziennie, mimo, że mieszka 5 minut ode mnie 😉

Miłego dnia Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...