Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No ale mi ochoty narobiłyście tymi nowymi pokarmami. Kurcze, że ja wcześniej sie na to nie przygotowałam. Dziś się nie mogę nigdzie ruszyc, samochodu nie mam a normalnie już bym chciała. I kupię kaszkę, jabłuszko i nie wiem co jeszcze, może wystarczy bo i tak wszystkiego na raz nie dam. Paninka Ty pytaj, pytaj 🙂 ja takie same pytania mam, taraz już z odpowiedziami. Matko, ale mnie wzięło...a mama moja mówiła, że oszukuję Rysia bo jak skończył 3 miesiące to już powinnam mu coś nowego dac ale ja się wstrzymywałam. Dobrze, bo program żywieniowy sie zmienia wiec trzeba sie go trzymac ale mogłam wcześniej coś kupic by miec. Oj obodził się żółwik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień doberek

ale produkujecie tych postów.... 🤪

Ja dzisiaj Gabi nie puściłam do przedszkola bo normalnie podnieść się z łóżka nie mogłam..... 🤢
Tosia coś wcale nie śpi dzisiaj nie wiem co jej sie stalo 😮
Aniołek super wiadomości
Diviana, Jola zdrówka dużo dla Was i dla wszystkich chorowitków

Ja Tosi tez jakoś na dniach chę dać jabłuszko

Moja mama ma 48 a tato 51 🙂

Idę kawę robić

Jo-aneczka olejuszkę zamówiłam już bo u nas nie było 🤢 🤢 no i będę próbować, oby pomogło bo dalej Tosia tego dużo badziewia ma 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
No ale mi ochoty narobiłyście tymi nowymi pokarmami. Kurcze, że ja wcześniej sie na to nie przygotowałam. Dziś się nie mogę nigdzie ruszyc, samochodu nie mam a normalnie już bym chciała. I kupię kaszkę, jabłuszko i nie wiem co jeszcze, może wystarczy bo i tak wszystkiego na raz nie dam. Paninka Ty pytaj, pytaj 🙂 ja takie same pytania mam, taraz już z odpowiedziami. Matko, ale mnie wzięło...a mama moja mówiła, że oszukuję Rysia bo jak skończył 3 miesiące to już powinnam mu coś nowego dac ale ja się wstrzymywałam. Dobrze, bo program żywieniowy sie zmienia wiec trzeba sie go trzymac ale mogłam wcześniej coś kupic by miec. Oj obodził się żółwik 🙂


i ja korzystam z odpowiedzi 😉 Paninka to taka mądra dziewczyna i mądre pytania zadaje..a ja głupia korzystam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka ja juz ze 40 sloiczkow mam w szafce do tego 2 komplety sztuccow i talerzyk i miseczke 😉 😉 jak na zakupy jezdzilismy to za kazdym razem po kilka kupowalam i mam rozne z dynia, brzoskwinia bananem marchewka, zupki jarzynowe i kilka sloiczkow z daniami od 4 miesiaca... ☺️ ☺️ tylko mam wiekszosc boboVity kilka gerbera a nie pomyslalam ze przeciez niekoniecznie danej firmy musi jej smakowac ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
a swoją drogą też jeszcze nic w domu nie mam...ani kaszki ani słoiczka ☺️


Bo wyjadłaś dziewczynie wszystko co dostała 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
No ale mi ochoty narobiłyście tymi nowymi pokarmami. Kurcze, że ja wcześniej sie na to nie przygotowałam. Dziś się nie mogę nigdzie ruszyc, samochodu nie mam a normalnie już bym chciała. I kupię kaszkę, jabłuszko i nie wiem co jeszcze, może wystarczy bo i tak wszystkiego na raz nie dam. Paninka Ty pytaj, pytaj 🙂 ja takie same pytania mam, taraz już z odpowiedziami. Matko, ale mnie wzięło...a mama moja mówiła, że oszukuję Rysia bo jak skończył 3 miesiące to już powinnam mu coś nowego dac ale ja się wstrzymywałam. Dobrze, bo program żywieniowy sie zmienia wiec trzeba sie go trzymac ale mogłam wcześniej coś kupic by miec. Oj obodził się żółwik 🙂


i ja korzystam z odpowiedzi 😉 Paninka to taka mądra dziewczyna i mądre pytania zadaje..a ja głupia korzystam 😮


no ta teraz wymyslila...ja glupia jak but jestem i dlatego tyle mam pytan - z braku wiedzy a nie jej nadmiaru ☺️ 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
a swoją drogą też jeszcze nic w domu nie mam...ani kaszki ani słoiczka ☺️

Ja słoiczki mam ale nie takie 😉 😉 🤪 🤪 puste wszystkie 😉 😉 🤪 Foga ja też zielona jak trawa na wiosnę a pytania w słowa ubrac cięzko a tu Paninka jakby w mojej głowie siedziała i za mnie słowa dobrała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Foga napisał(a):
a swoją drogą też jeszcze nic w domu nie mam...ani kaszki ani słoiczka ☺️


Bo wyjadłaś dziewczynie wszystko co dostała 😁 😁 😁 😁


no no no tak ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka widzisz Ty zapobiegliwa jesteś a ja nawet nie pomyslałam żeby jakiś kupic. No w ubiegłą sobotę oglądałam co na półce stoi i tyle. Zawsze mi się wydaje że jeszcze zdążę a jakbym wtedy jakąś kaszkę kupiła to dziś bym Rysiulkowi dała a tak nie ma nic w domu. Nawet żywego jabłka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeny Jagoda ostatnio wydziwia.......... leży na płasko i zaczyna kilka razy pod rząd podnosić głowę i plecki do siadu.......a czerwona przy tym jak burak......a od wczoraj robi to nawet przez sen..jak np się przebudza to od razu spina się i sru do góry...dziwne to 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Paninka widzisz Ty zapobiegliwa jesteś a ja nawet nie pomyslałam żeby jakiś kupic. No w ubiegłą sobotę oglądałam co na półce stoi i tyle. Zawsze mi się wydaje że jeszcze zdążę a jakbym wtedy jakąś kaszkę kupiła to dziś bym Rysiulkowi dała a tak nie ma nic w domu. Nawet żywego jabłka 😮


ja mysle ze u mnie to nie zapobiegliwosc ale raczej niecierpliwosc ☺️ ☺️ ☺️ no poczekalabym na Ciebie ale chyba nie dam rady powstrzymac...tak juz sie nakrecilam ze 14 doczekac sie nie moge 😉 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
jeny Jagoda ostatnio wydziwia.......... leży na płasko i zaczyna kilka razy pod rząd podnosić głowę i plecki do siadu.......a czerwona przy tym jak burak......a od wczoraj robi to nawet przez sen..jak np się przebudza to od razu spina się i sru do góry...dziwne to 😮 😮 😮


Alicja też przez kilka dni tak robiła teraz przestała chwilowo, zaciska pięści i cała się spina i skubana do 45 stopni się podniesie i się wkurza że nie może wyżej ale to moj mądry mąż jej pokazał, ja coś robiłam a ona z nim w sypialni była i nagle słysze "tak tata cie siedzieć nauczył" 😮 przychodze a on ją posadził tylko podtrzymywał za plecki, małej się spodobało i potem sama cały czas próbwała ale chwilowo przestała tak robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🤪 🤪 🤪 (przynajmniej na razie)
Moje dziecko do mnie wrobiło 🤪 🤪 🤪 🤪 uspał się wczoraj po 23 i na jedzenie wstał o 4.30 i 8 🤪 🤪 🤪 zjadł i bez marudzenia dalej usnął, a ja stwierdziłam, że śpię razem z nim a co mi i tak wstaliśmy dopiero ok. 11 🤪 🤪 🤪 🤪 a teraz grzecznie bawi się na macie 🤪 🤪 🤪 🤪 więc ja ogarniam mieszkanie i coś na obiad szykuje. A was jak mi się uda to doczytam później 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wszystkim chorym dużo zdrówka 😘 😘 😘 😘
i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co Wam powiem...wczesniej mialam 2 kanaly w telewizorze i jakas nieswiadoma wszystkiego chyba bylam 😮 😮 teraz tak skacze po tych wszystkich i nie wiem czy to ja nie pasuje czy o co chodzi ale teraz np. reklama piardofonu odebrala mi mowe...wczoraj ogladalam super slodkie urodziny PL - na prawde nie wiem jak ja sie uchowalam ale nie sadzilam ze takie nastolatki sa na prawde 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babci skończyła ostatnio 58, druga babcia 74. Mój tata ma 40. Młodzi byli, jak się pojawiłam. Więc i teraz młodą babcią została, ale moja mama super ogólnie jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Paninka na TLC? Tam niekiedy fajne programy są... Ostatnio tam oglądałam Jestem w ciąży i... albo Niespodziewane ciąża czy coś takiego...

Ciąża z zaskoczenia - lubię to, ale trochę niepojęte jest dla mnie żeby przez 9 msc nie wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi właśnie krzesełko do karmienia przyszlo i "zastawa" dla Tosi 😁 😁 😁
ale czekam aż m od lekarza wróci będzie składał bo ja to zaraz cos pomieszam....

Co do słoiczków ja mam tylko 6, 2 z gerbera i 4 z bobowity i to tylko takie marchew i jabłko.....ale u nas maly wybór 🤢 🤢

Lydziaa a rodziców mamy w tym samym wieku 🙂

Diviana
a Ala faktycznie szczuplutka w porównaniu do Tosi ale za to jaka długa.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się kąpać i muszę po płaszcz skoczyć i jeszcze do babci podjechać, żeby zszyła. Więc wychodzi że za płaszcz dałam 140 zł 😁

Heheh a Julek siedzi w foteliku i gada, gada i jeszcze raz gada, Kuba mówi, ze nie wie jak wytrzyma ze mną (bo ja straszna gaduła jestem) i jeszcze z Julkiem. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...