Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
daniela napisał(a):
Marta Julka super w tych pilkach wygląda 🤪 a ty ten basen to w domu masz??
Nio w salonie 😁 😁 😁


ooooo to duży ten salon musisz mieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ruszam kąpać dzieciaki. Dzisiaj jestem sama więc pewnie już nie zajrzę, bo zanim dziewczyny zasną będzie późno.
A mam duże oczekiwania odnośnie dzisiejszej nocy (bez podtekstów) - zamierzam sobie pospać, małża nie ma, nikt nie będzie chrapał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksawier wykąpany, słodki śpi, m. poszedł na piwne spotkanie z szefem, a ja mam chwile dla siebie 😉

marta-lion napisał(a):
Siehankowa podawanie stałych pokarmów to nie dokarmianie tylko rozszerzanie diety malucha i to robić trzeba.

Odebrałam 🙂 Musisz przyjechać 😉 😉 😉

hehe, dzięki za wyjaśnienie 😉 jutro mój m. ma wolne więc chłodnica będzie zrobiona 😉 tylko ksawiera musze jeszcze z tego kataru podleczyc, zeby dziewczyn nie pozarazał , a wtedy na pewno się zjawimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, też szykuję kąpanie.

Kornelka no kiecka niezła, ale poważnie dla odważnych 😁 Ja tam kompleksów na swoim punkcie jako takich nie mam, ale raczej wolę minimalizm 😁 😁 Kiecka krótka owszem - lubię, ale z brzuchem nie wyskoczę odkrytym, bo muszę trochę nad nim popracować, żeby się zrobiła taki jak sprzed ciąży 😁 😁

Od przyszłego tygodnia śmigam na fitness taneczny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zrobiłam tak: do 150 ml mm dodałam miarkę kaszki mleczno-ryżowej bobovita. Dorobiłam jeszcze 60 samego mm z czego Rysio zjadł 30. I teraz mam pietra czy dobrze wszystko zrobiłam. Myśle, że tak, ale chyba potwierdzenia potrzebuję. I teraz pytanie kiedy mogę dac jabłuszko? Za dzień czy 2 może, zakładając, ze wszystko bedzie dobrze. No i ta kaszkę dodawac do mleka do 1 karmienia czy do dwóch i czy po 1 miarce czy może więcej? No tyle pytań może mało składnych ale jak sie za to zabrałam to dopiero te pytania się pojawiają. Jakieś prostsze mi sie to wcześniej wydawało.
Paninka daj znac jak Wam poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelka, w spr. kaszki nie pomoge, bo sie nie znam, a co do jabłuszka, to ja bym jeszcze jutro na spokojnie obserwowała rysia, i jak wszystko będzie git, to a po jutrze dała jabłko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Mamusie jadłyście banany?? ja jadłam dziś, wczoraj i przedwczoraj i u małej zauważyłam dziś wysypkę 😞możliwe, że to od bananów??? 🤨 🤨 🤨kurcze przedwczoraj wmuciłam też całą tabliczkę mlecznej czekolady(ogromną miałam chcicę 🙂 🙂)


ja banany jem od samego początku, predzej to ta czekolada Marysi zaszkodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Mamusie jadłyście banany?? ja jadłam dziś, wczoraj i przedwczoraj i u małej zauważyłam dziś wysypkę 😞możliwe, że to od bananów??? 🤨 🤨 🤨kurcze przedwczoraj wmuciłam też całą tabliczkę mlecznej czekolady(ogromną miałam chcicę 🙂 🙂)

Moniq ja Ci powiem, że po porodzie i w trakcie zjadłam sporo i mały miał pokrzywkę, potem też zjadłam na sprawdzenie i zaś wyszło - niby jak to moja teściowa twierdzi nie powinny uczulać, bo podaje je się dzieciom, jako jedne z pierwszych dań, ALE jednak należą do cytrusów jakby nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka tak jak pisała Marta mleczno - ryżowa jest na wodę, a ryżowa na mleko. Ja daję mleczno - ryżową, bo taka zakupiłam zanim się dowiedziałam, że muszę Hanię dokarmiać. A kaszki sypie na oko, żeby nie była zbyt rzadka, ani zbyt gęsta, bo musi przez smoczek przelecieć. Kaszkę na razie podaję raz dziennie przed spaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
Dziękuję dziewczyny 😘 dostałyście po oklasku 🙂
Ann to w takim razie tą kaszkę mogę podac zamiast mm? Chodzi mi o to czy mogę tak zrobic, że 50 ml kaszki zrobię na wodzie a 100 ml mm dam zaraz jak zje kaszkę? Tak raz dziennie.
Możesz 🙂

Dzięki kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Dziękuję dziewczyny 😘 dostałyście po oklasku 🙂
Ann to w takim razie tą kaszkę mogę podac zamiast mm? Chodzi mi o to czy mogę tak zrobic, że 50 ml kaszki zrobię na wodzie a 100 ml mm dam zaraz jak zje kaszkę? Tak raz dziennie.

Tak. A np. pojutrze jak małemu nic nie bedzie możesz jedno karmienie mm zastąpić kaszką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...