Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
Hehe, i wygląda jak Twój m.
Normalnie kropla w kroplę 😁 😁 😁


Marta - o tym samym pomyślałam jak tylko Alę zobaczyłam na tej fotce 🤪 a dziw, że tata nie jest taki chętny do tulenia Ali..to jego wierna kopia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Dzień Dobry Mamusie i Maleństwa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Zaraz spróbuję Was nadrobić. Najpierw chciałam napisać, że u Nas wszystko suuuuuuuper 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Wczoraj zrobili Oliwce USG i lekarz powiedział, że mocz ładnie spływa z tej nereczki i na następna kontrolę mamy się zgłosić 22.03.2012 😁 😁 😁 Jeżeli nic sie nie będzie działo i wszystko będzie jak do tej pory to prawdopodobnie juz ja tak zostawią. Lekarz powiedział, że też jest ważny moment jak Oliwka stanie na nóżki bo w pionie to jeszcze lepiej wszystko będzie pracować i możliwe że tak będzie sobie żyła z tą nerką 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Trzeba tylko pilnować żeby nie nabawiła się żadnej infekcji 😁 😁 😁 😉

Aniołek dla Oliwki też dużo zdrówka 😘 😘 😘 Mam koleżankę z mojego roku, która ma jedną nerkę - z tym, że jej się druga nie wykształciła. Urodziła się jako 7 miesięczny wcześniak z jedna nerką. I wszystko jest ok. Teraz sama jest mamą 4 letniej Paulinki i 3 letniego Szymonka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe, i wygląda jak Twój m.
Normalnie kropla w kroplę 😁 😁 😁


Marta - o tym samym pomyślałam jak tylko Alę zobaczyłam na tej fotce 🤪 a dziw, że tata nie jest taki chętny do tulenia Ali..to jego wierna kopia 😜


Teraz już przytula i mówi do niej "mimi me"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Foga napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe, i wygląda jak Twój m.
Normalnie kropla w kroplę 😁 😁 😁


Marta - o tym samym pomyślałam jak tylko Alę zobaczyłam na tej fotce 🤪 a dziw, że tata nie jest taki chętny do tulenia Ali..to jego wierna kopia 😜


Teraz już przytula i mówi do niej "mimi me"


No to super 🤪 jest postęp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry, coś ostatnio narzekam na totalny brak czasu, wczoraj zmieniłam wystrój chatki na świąteczny, tzn czerwone obrusy i zasłony no i mój m ubrał chinkę bo nie mógł sie już doczekać, co Wituś na to, a Wituś spojrzał i zlał choinkę bo był tak zmęczony że nawet patrzec mu sie nie chciało hehe.Wczoraj byłam tez na siłowni, nie jest jeszcze ze mna tak zle, zrobiłam ten sam zestaw cwiczen co przed ciążą(oprócz brzuszków) i nawet nie byłam tak styrana jak sądziłam ze bede. Jade zaraz do teściowej bo sprzedałam jej narożnik i zaraz przyjada ludzie go zabrac a nikogo w domu nie ma.
Diviana trzymaj się zdrowiutko, Alutka nie powinna sie zarazić, mój Wituś tez jakoś sie trzymał ale my chodziliśmy w maskach na wszelki wypadek, chociaz tak głupio sie czułam ale cóż trzeba było sie poświecić, a co do kłótni z mama, moja to mi czasami tez tak działa na nerwy jak juz cos wymyśli to nie wiem czy żartuje czy poważnie mówi, mieszkam od niej 5 minut, ale staram sie zadko kontaktować zeby sie nie denerwować i tyle hehe- wyrodna córka ze mnie, co?
Andżelika te zdjęcia super, a tam gdzie Twoja mama jest, to ja też patrze sie na to zdjecie i szukam Julka, w końcu dałam za wygrana i czytałam dalej, a okazało sie ze to nie to zdjęcie hehe.
Inez dużo zdrówka dla Was, mam nadzieję ze dzisiaj juz lepiej sie czujesz
Paloma no nie zazdroszcze z tym zasypianiem, ja na szczescie nie narzekam na to zasypianie, ale za to mój syn tez ma jakis kryzys i co chwile sie w nocy budzi, juz nawet nie pamietam kiedy do niego wstaje, masakra cos z nim ostatnio jest
Madziu super że Szymek tak dzielnie przeszedł szczepienie, mój to wyje jakby go ze skóry obdzierali.
Foga po ostatnich trzech nockach łączę sie z Tobą w bólu niewyspania nocnego 😘 😘
Paninka ja tez zakupiłam w biedronce 4 paczki czwórek i mam nadzieje ze zadna alergia sie nie pojawi, a u nas jak otwierali to tez niby osiedle ale jak wies, bo ide po te pieluchy a pracownicy mówią jeden do drugiego, ale hołota, jakby nigdy w biedronce nie byli, poczułam sie jak jeden z tych czyhających na okazję z wywieszonym jęzorem haha.
A my jak byliśmy na szczepieniu to Wituś ważył 6900 i ma 67cm, doktorka sie mnie pytała czym ja go karmię, ale przecież to nie jest jakas tam wielka waga wg mnie, no ale sama juz nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Kornelko 😘 nie za późno..tylko po prostu ostatnią turę autem zrobię z większą ilością rzeczy 😉 Jak dojdą Twoje to moja siostra już to da radę autobusem zawieźć 😉 Dzięki kochana ;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann dzieki!!! 😘 😘 😘 a moge bez konsultacji go podac? i np. jakbym dzisiaj wieczorem lyzeczke jej dosypala to nie za wczesnie?

Mnie też już korci jak nie wiem żeby coś Ryśkowi dac 😆 😆 moniczek chyba wcześniej kilka dni dała. A może jabłuszko można już podac tak chociaż pół łżeczki tak tyci tyci, ociupinkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
niestety nie mam teraz zbyt dużo czasu więc tylko pokątnie was podczytuję. A ponieważ produkcje macie niezłą to nie starcza mi czasu na nic więcej niż tylko czytanie.
Teraz młoda śpi więc nadrobiłam 😉
Andżelika - ile lat ma twoja mama? Bo tak na oko to jak moja rówieśniczka wygląda 😉 O jejku, i już jest babcią 😁 😁 😁 A może tylko żoną dziadka 😉
Marta - ja też zauważyłam, że Hania po jabłku ma większe problemy z kupką. Mocno stęka a potem "twardziel" wychodzi. Myślałam, że to niemożliwe po jabłku 😮
A jak wy sobie same radzicie? Dajesz radę?
Inez - ja się trochę zagubiłam. Ty już w Polsce jesteś czy jeszcze u siebie?
Daniela - a ciebie miałam zapytać czy poradziłaś sobie z ciemieniuszką. Ja używałam olejuszki ze Skarbu Matki i po trzech zastosowaniach ciemieniuszka sama zniknęła, nie musiałam nawet wyczesywać. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowałaś to polecam 🙂
Tylko zapach ma odrażający 🤢
A co to za akcja z forum na fb? Jeżu, jak będziemy mieć po kilka forów (forumów 🤢 😮 🤢 😮, chyba jednak forów, ach ta nasza polska mowa 😉) to ja się zagubię całkowicie.
O, młoda się budzi, do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
ann dzieki!!! 😘 😘 😘 a moge bez konsultacji go podac? i np. jakbym dzisiaj wieczorem lyzeczke jej dosypala to nie za wczesnie?

Jak teraz byłam u pediatry to się pytałam kiedy mogę wprowadzać pierwsze dania. To mi odpowiedziała, że mogę już powoli zaczynać 🙂 No i wczoraj zrobiłam pierwszą kaszkę z bobowity mleczno - ryżową, bo taka zakupiłam zanim się dowiedziałam, że muszę dokarmiać butelką. No i mała 60 wypiła. Nie chce ci źle powiedzieć, ale tak na zdrowy rozum to myślę, że ta łyżeczka kleiku nie zaszkodzi. Bałam się troszkę, ale dziewczyny tez pisały, ze przed czwartym miesiącem zaczynały i dałam. Mała bardzo fajnie mi nockę przespała, aż mleko mi się zaczęło juz z cycków wylewać i wszystko z nią ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 😉
ja tylko sie przywitam i uciekam ogarnąć chate, przygotowac obiad a pozniej na spacer, tak więc do pozniej 😘 zaległości z wczoraj tez doczytam pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...