Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aneczkare22 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
magdalena dzięki za odpowiedź,zaraz to sobie poczytam.
andżelika a ja mam taką zwykłą kaszkę manna z firmy Kupiec,to może taka być??
Widziałam,że wspominałyście pierwsze momenty jak się dowiedziałyście o ciązy.Ja zrobiłam test 8 grudnia,i byłam trochę w lekkim szoku,bo w sumie to od miesiąca staraliśmy się o dzieciątko,ale nie sądziłam,że tak szybko pójdzie.A 9 grudnia byłam u lekarza,który potwierdził,że jestem w ciąży,byłam w 5 tygodniu.Więc super prezent nam się przytrafił na święta.



może być też i zwykła kasza manna tylko trzeba ją ugotować w wodzie, na początek tylko pół łyżeczki i jak ugotujesz to dodajesz do 100 ml. jakiegoś produktu typu, przecier owocowy,warzywny.


ok,a ile tej wody??Przepraszam,że tak cię męczę,aż mi głupio


nic nie szkodzi, kto pyta nie błądzi 🙂 wiesz ja ugotowałam w 100 ml wody jedną dużą łyżkę kaszy mannej i potem pół łyżeczki dałam do obiadku ze słoiczka tj. marchewki. Ale można zrobić po swojemu jak ktoś nie lubi marnować nie potrzebnie. Dlatego wydaje mi się, że lepiej zastosować wprowadzanie glutenu tak jak proponuje Bobovita wtedy łatwiej jest coś przyrządzić. A ze zwykłą kaszą manną to najlepiej już gotować zupki z przepisów, które kiedyś tam wrzucałam na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
magdalena dzięki za odpowiedź,zaraz to sobie poczytam.
andżelika a ja mam taką zwykłą kaszkę manna z firmy Kupiec,to może taka być??
Widziałam,że wspominałyście pierwsze momenty jak się dowiedziałyście o ciązy.Ja zrobiłam test 8 grudnia,i byłam trochę w lekkim szoku,bo w sumie to od miesiąca staraliśmy się o dzieciątko,ale nie sądziłam,że tak szybko pójdzie.A 9 grudnia byłam u lekarza,który potwierdził,że jestem w ciąży,byłam w 5 tygodniu.Więc super prezent nam się przytrafił na święta.



może być też i zwykła kasza manna tylko trzeba ją ugotować w wodzie, na początek tylko pół łyżeczki i jak ugotujesz to dodajesz do 100 ml. jakiegoś produktu typu, przecier owocowy,warzywny.


ok,a ile tej wody??Przepraszam,że tak cię męczę,aż mi głupio


nic nie szkodzi, kto pyta nie błądzi 🙂 wiesz ja ugotowałam w 100 ml wody jedną dużą łyżkę kaszy mannej i potem pół łyżeczki dałam do obiadku ze słoiczka tj. marchewki. Ale można zrobić po swojemu jak ktoś nie lubi marnować nie potrzebnie. Dlatego wydaje mi się, że lepiej zastosować wprowadzanie glutenu tak jak proponuje Bobovita wtedy łatwiej jest coś przyrządzić. A ze zwykłą kaszą manną to najlepiej już gotować zupki z przepisów, które kiedyś tam wrzucałam na forum.


jeszcze raz ci dziękuję za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
magdalena dzięki za odpowiedź,zaraz to sobie poczytam.
andżelika a ja mam taką zwykłą kaszkę manna z firmy Kupiec,to może taka być??
Widziałam,że wspominałyście pierwsze momenty jak się dowiedziałyście o ciązy.Ja zrobiłam test 8 grudnia,i byłam trochę w lekkim szoku,bo w sumie to od miesiąca staraliśmy się o dzieciątko,ale nie sądziłam,że tak szybko pójdzie.A 9 grudnia byłam u lekarza,który potwierdził,że jestem w ciąży,byłam w 5 tygodniu.Więc super prezent nam się przytrafił na święta.



może być też i zwykła kasza manna tylko trzeba ją ugotować w wodzie, na początek tylko pół łyżeczki i jak ugotujesz to dodajesz do 100 ml. jakiegoś produktu typu, przecier owocowy,warzywny.


ok,a ile tej wody??Przepraszam,że tak cię męczę,aż mi głupio


nic nie szkodzi, kto pyta nie błądzi 🙂 wiesz ja ugotowałam w 100 ml wody jedną dużą łyżkę kaszy mannej i potem pół łyżeczki dałam do obiadku ze słoiczka tj. marchewki. Ale można zrobić po swojemu jak ktoś nie lubi marnować nie potrzebnie. Dlatego wydaje mi się, że lepiej zastosować wprowadzanie glutenu tak jak proponuje Bobovita wtedy łatwiej jest coś przyrządzić. A ze zwykłą kaszą manną to najlepiej już gotować zupki z przepisów, które kiedyś tam wrzucałam na forum.


jeszcze raz ci dziękuję za odpowiedzi 🙂


bardzo proszę i smacznego dla Filipka 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A linki są zawarte na tej stronce 🙂 🙂

Tam na tej stronie jest Magdy post z tymi stronkami, co podawała 🙂 🙂


😘 😘 😘

Heh się wykazałam polszczyzną 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę poprasować, bo jak tego nie zrobię to zostanę zakopana ciuchami. A robię wilekieee pranie, żeby na święta nic nie było, a mam tyle, że szok. A święta tuż, tuż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dziewczyny to mogę podesłać bardzo fajne przepisy w doc., które przesłała mi existence są bardzo fajne i jest ich multum począwszy dla niemowlaka od 5 miesięcy do kilkulatka 🙂 Jak macie drukarkę to można sobie druknąć i potem coś ugotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Madzia może po prostu na stronkę wrzuć linki, wtedy która będzie zaczynała wprowadzać nowe rzeczy zerknie na ściągę 🤔 🤔


nio ja już zaczęłam je wstawiać na sierpnióweczki ale za mało mam czasu narazie a trzeba się trochę pobawić. Wiec szybciej było by jak bym wysłała na email.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela Tosieńka słodziutka 😘 😘 😘
A my nie byłyśmy szczepione bo pani doktor źle spojrzała i jeszcze za wczesnie na druga dawke rota 😠 😠 😠 😠 😠 Więc w sumie nie potrzebnie drugi raz ciągnęłam Oliwkę do tej przychodni, czekałysmy na swoja kolej i czas stracony 😠 😞 A tak juz bym miała obiadek gotowy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
daniela napisał(a):
mój mały pomocnik, niestety trochę odmówił współpracy i się nie uśmiechnął...

Cudo 🤪 🤪 🤪


podzielam opinię 🙂 jest bezbłędna Pani Mikołajowa. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Madzia może po prostu na stronkę wrzuć linki, wtedy która będzie zaczynała wprowadzać nowe rzeczy zerknie na ściągę 🤔 🤔


nio ja już zaczęłam je wstawiać na sierpnióweczki ale za mało mam czasu narazie a trzeba się trochę pobawić. Wiec szybciej było by jak bym wysłała na email.

Aa ok, rozumiem. 🙂
Ja na razie nie gotuję sama, więc nie potrzebuję, jakby co posilę się tymi co już wkleiłaś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
aaaa milium zapomniałam odpowiedzieć na pytanie. Z m. najpierw będziemy w Szczecinie,ale tylko jeden dzień, bo potem do mnie a 27 z powrotem do Szcz. i zostajemy do 3 stycznia, bo 4-ego m. wraca do Norwegii a ja będę w domku do końca stycznia 🙂
A mogę spytać z ciekawości w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Na prawobrzeżu, ale takim totalnym, moje osiedle to prawie jak wieś, a Wy do jekiej dzielnicy się wybieracie? Może wpadniecie do mnie rodzinką (tzn mam na myśli Twój m i Tymcio bez teściów hehe) na kawkę i jakieś ciacho, które napewno będzie wyglądać koślawo z moim talentem cukierniczym 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogóle właśnie sie dowiedziałam ze moja koleżanka jest w ciązy ma termin na sierpien 🤪, ale u niej to była taka sytuacja że 5 lat się starali i jak ja byłam w ciąży to jej tak przykro było, a mi też jej było szkoda i tak sie cieszę, a najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że miesiąc temu zmarła jej mama, hmmm to wygląda jakby jej pomogła, normalnie szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela ale Tosia jest fajnym pomocnikiem, no wiesz jak na pomocnika przystało to nie może sie za duzo smiać, w końcu musi trzymać rękę na pulsie zeby wszystkie prezenty dobrze trafiły 🤪 🤪
Ciekawe co w tym roku kupi nam teściowa jeśli znowu obraz- a bedzie to juz czwarty pod rząd to jej ten obraz na głowę włoże, bo juz nie wiem gdzie mam je wieszac, dwa powiesiłam, ale ten trzeci ohyda, leży w piwnicy, wkurza mnie to bo ja zawsze myśle co by kupić co by sie przydało, a ta idzie do sklepu i jakis zdechły obraz za 40zł kupuje, nawet nie mysli ze np.kolor żółto niebieski nijak pasuje do mojego mieszkania bo nigdzie nie mam takiego kolorytu.
Mój m powiedział ze kupi jej w tym roku tez obraz, ze nie mam sie wysilać, hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dzieciaka na tarasie wietrze, sama WC sprzątnęłam, umyłam podłogę w kuchni, nie jest tak źle jutro przewiduję mycie okien.
AAA i przyszły moje niebotyczne szpile takie są wysokie że szczęście będzie jak się w nich nie zabiję 😮
Czekam na kuriera bo zebra dla ALi ma przyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andżelika ty pamiętaj o tych oknach, bo Siehankowa się w gości do mnie wybiera. żeby wiochy nie było 🤪 🤪 🤪

Marta spokojnie pamiętam 🤪 😁 😁
Tylko najpierw moje, bo jak wyruszę w Polskę myć Wam te okna, to niech moje chociaż będą umyte 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andżelika ty pamiętaj o tych oknach, bo Siehankowa się w gości do mnie wybiera. żeby wiochy nie było 🤪 🤪 🤪

Marta spokojnie pamiętam 🤪 😁 😁
Tylko najpierw moje, bo jak wyruszę w Polskę myć Wam te okna, to niech moje chociaż będą umyte 😁 😁


To ja też chce mycie okien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...