Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Inez napisał(a):
dziewczyny obejrzyjcie 2 pierwsze min tego filmiku

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uSMlIM9zLio

bardzo wzruszający, ale pozytywnie 🙂


Inez aż się popłakałam... bo moja bratowa i jej córeczki za jakiś czas mam nadzieje tak samo będą przeżywać powrót mojego brata z Afganu.

Strasznie wzruszające. 😞
My byliśmy rok temu we wrześniu na weselu u K kuzynki, poznali się na kurniku 😁 😁 On służył w Afganistanie, a ona z Sanoka i tak sobie gadali, on z Białegostoku, przyjeżdżał do niej i po roku wzięli ślub. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
doczytałam was po troszku
Zamówiłam krzesełko 🙂
kornelka co do tej kaszki to może spróbuj najpierw tak ok 1 łyżki,ja tak zrobiłam z kleikiem,na drugi dzień wsypałąm 2,a na trzeci dzień dostał już tak jak na opakowaniu.Co do słoiczków to ja przechowuje w lodówce 48 godzin po otwarciu i jest ok.Czasami Filip zje już wszystko na drugi dzień.
daniela jo-aneczka współczuje wam z tymi oknami,ja mam 10 okien i jak mam myć to strasznie marudzę,bo nie cierpię tego robić.Na święta już sobie umyłam więc luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka polowałam na Ciebie 🤪 Bo mam pytanie - jak dodajesz 2 łyżeczki tego nutritrionu na 150 ml mleka to nie ulewa się Filipowi? Bo ja zawsze tyle tego sypałam, że to jak kaszka jakaś było. A teraz dawałam małemu bebilon na ulewanie i było ok, a ni razu nie ulał, a w sumie nie było to gęste takie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Aneczka polowałam na Ciebie 🤪 Bo mam pytanie - jak dodajesz 2 łyżeczki tego nutritrionu na 150 ml mleka to nie ulewa się Filipowi? Bo ja zawsze tyle tego sypałam, że to jak kaszka jakaś było. A teraz dawałam małemu bebilon na ulewanie i było ok, a ni razu nie ulał, a w sumie nie było to gęste takie.


andzelika po tym zagęstniku też ulewa,czasami mniej a czasami więcej.Ale bez zagęstnika była masakra,strasznie mu się ulewało.Jak jak więcej tego wsypywałam to go brzuszek bolał i robił częściej kupki i dlatego lekarka zdecydowała,że mamy podawać na 90 ml jedną miarkę,a ja podaję tak jak ci pisałam ok 2 miarek na 150ml.No i my jesteśmy na nutramigenie,bo to też jest na ulewanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Aneczka polowałam na Ciebie 🤪 Bo mam pytanie - jak dodajesz 2 łyżeczki tego nutritrionu na 150 ml mleka to nie ulewa się Filipowi? Bo ja zawsze tyle tego sypałam, że to jak kaszka jakaś było. A teraz dawałam małemu bebilon na ulewanie i było ok, a ni razu nie ulał, a w sumie nie było to gęste takie.


andzelika po tym zagęstniku też ulewa,czasami mniej a czasami więcej.Ale bez zagęstnika była masakra,strasznie mu się ulewało.Jak jak więcej tego wsypywałam to go brzuszek bolał i robił częściej kupki i dlatego lekarka zdecydowała,że mamy podawać na 90 ml jedną miarkę,a ja podaję tak jak ci pisałam ok 2 miarek na 150ml.No i my jesteśmy na nutramigenie,bo to też jest na ulewanie.

Kurcze to nie wiem. Spróbuję mu zmniejszyć dawkę, bo wtedy to strasznie gęste było. Po normalnym mleku to, jak za dużo wypił to chlustał, a jak ok to i tak mu się w międzyczasie ulewało. No tyle, że my na normalnym mleku jesteśmy. No nie wiem kończy mi się to na ulewanie to jutro spróbuję mu dać, zobaczę efekt.

Bo chodzi o to, że jak sypałam tak dużo, to tak gęste, że pił to długo, więcej na ściankach butelki osiadło, potem jak zleciało to się okazywało, że w butelce jest 60 ml. 😮 I starczało mi to na 3 góra 4 dni 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny za informację 🙂 Zaklaskałam Wam 😘
Andzelika Julek pierwszy raz dostał marchewkę czy dostawał wcześniej? ma chłopak apetyt, nie powiem 🤪
Jutro doczytam bo mam okazję wcześniej się położyc wiec skorzystam 🙂
aaaa Inez dech zaparło i łzy do oczu ze wzruszenia się cisnęły. Ta pierwsza dziewczynka...
Dobranoc, śpijcie spokojnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka zamówiła ostatnio te ładnie wygląda takie, ja muszę wysłać chrzestnemu linka, jakie chcemy, bo powiedział, że kupi na gwiazdkę, i ja zdecydowałam, że albo takie jakie chce albo sama sobie kupię. Ja jestem taka, że jak sobie coś upodobam to już ciężko - inne mnie nie zadowoli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
Dziękuję dziewczyny za informację 🙂 Zaklaskałam Wam 😘
Andzelika Julek pierwszy raz dostał marchewkę czy dostawał wcześniej? ma chłopak apetyt, nie powiem 🤪
Jutro doczytam bo mam okazję wcześniej się położyc wiec skorzystam 🙂
aaaa Inez dech zaparło i łzy do oczu ze wzruszenia się cisnęły. Ta pierwsza dziewczynka...
Dobranoc, śpijcie spokojnie 😘

Wczoraj też jadł i teściowa mu ostatnio dawała, a babcia kiedyś dała mu banana, ale wysypało go po nim. Chyba ok, ale dziś robił kilka małych kup. Kuba kupił kaszkę, więc może jutro mu dam. Hehe Kornelka musi robić na masę, żeby nie być takim chudym, jak tata 😁 😁 😁

Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Moja koleżanka zamówiła ostatnio te ładnie wygląda takie, ja muszę wysłać chrzestnemu linka, jakie chcemy, bo powiedział, że kupi na gwiazdkę, i ja zdecydowałam, że albo takie jakie chce albo sama sobie kupię. Ja jestem taka, że jak sobie coś upodobam to już ciężko - inne mnie nie zadowoli 😁 😁


link przenosi do strony 2017 ale ty chyba te z fisher price chcesz jesli dobrze kojarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
daniela napisał(a):
Aneczka pochwal się jakie kupiłaś 🙂


kupiłam to co wcześniej oglądałam
http://allegro.pl/praktyczne-krzeselko-stolik-do-karmienia-kidsplay-i1976997323.html


bardzo fajne te krzesełko i cena przystępna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Aneczka polowałam na Ciebie 🤪 Bo mam pytanie - jak dodajesz 2 łyżeczki tego nutritrionu na 150 ml mleka to nie ulewa się Filipowi? Bo ja zawsze tyle tego sypałam, że to jak kaszka jakaś było. A teraz dawałam małemu bebilon na ulewanie i było ok, a ni razu nie ulał, a w sumie nie było to gęste takie.


andzelika po tym zagęstniku też ulewa,czasami mniej a czasami więcej.Ale bez zagęstnika była masakra,strasznie mu się ulewało.Jak jak więcej tego wsypywałam to go brzuszek bolał i robił częściej kupki i dlatego lekarka zdecydowała,że mamy podawać na 90 ml jedną miarkę,a ja podaję tak jak ci pisałam ok 2 miarek na 150ml.No i my jesteśmy na nutramigenie,bo to też jest na ulewanie.

Kurcze to nie wiem. Spróbuję mu zmniejszyć dawkę, bo wtedy to strasznie gęste było. Po normalnym mleku to, jak za dużo wypił to chlustał, a jak ok to i tak mu się w międzyczasie ulewało. No tyle, że my na normalnym mleku jesteśmy. No nie wiem kończy mi się to na ulewanie to jutro spróbuję mu dać, zobaczę efekt.

Bo chodzi o to, że jak sypałam tak dużo, to tak gęste, że pił to długo, więcej na ściankach butelki osiadło, potem jak zleciało to się okazywało, że w butelce jest 60 ml. 😮 I starczało mi to na 3 góra 4 dni 😮 😮


bo jak sypiesz tego dużo to strasznie się to gęste robi,a spróbuj zmienić smoczek na ten wieloprzepływowy,bo może on uciągnąć nie może.A co do ulewania to podobno mija jak dziecko zacznie samo siadać,wtedy te zwieracze co są w żołądku się zamykają.A niektóre dzieci ulewają nawet do roku czasu.I jeżeli dziecko przybiera na wadze,to wtedy n ie jest to groźne.Najgorsze jest to,że ja kilka razy muszę go przebierać,bo czasami jak uleje to wszystko do wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela miało być te http://allegro.pl/nowoczesne-krzeselko-do-karmienia-kidsplay-i1969633928.html .
Tak chcę te z fishera, najbardziej podoba ni się takie z Graco, ale drogie bardzo 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mam nadzieję,że będziemy zadowoleni z krzesełka.
andzelika to mały ma fajnego chrzestnego 🙂Ja raczej na nic nie liczę.
Coś czuję,że nocka nie będzie spokojna 🥴Mały coś nie spokojny i popłakuje.Nie wiem czy coś go boli,ledwo zdązyłam się wykąpać.
A ja jutro jeszcze na chwilę do pracy.
Oki,uciekam się położyć.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka właśnie mam ten wieloprzepływowy z TT to taki X, tamten był za mały to kupiłam do kaszek taki duuuży co ma otwór w kształcie Y, to się krztusił, jak nie wiem. Zrobiłam w końcu sama dziurę i jest ok. Jutro po prostu zrobię konsystencję podobną do tego mm na ulewanie i zobaczę. Też mam dość ciągłego przebierania, zakładałam mu śliniak zawsze, to obrzygał wszystkie aż brakło, bo tylu nie mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chrzestny właśnie pierwszy raz tak, na chrzciny kupił 2 śpiochy i kurtkę, powiedział potem że zabierze małego na zakupy, pojechaliśmy a on mu nie nie kupił haha 😮 Krzesełko pewnie i tak za teściów kasę, bo on ma swoje, ale przecież on studiuje to muszą mu dać, więc prezent pewnie będzie bardziej od babci, bo pierwsza chce zobaczyć to krzesełko 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.
Widze ze pierwsza jestem.
Daniela Tosienka slicznie wyglada.
Andzelika jak juz myjesz u wszystkich te okna i u mnie bardzo chcesz to nie mam serca ci odmowic 😁
Kornelka dobrze ze o ta kaszke zapytalas bo tez chcialam wiedziec 😉
Bylam wczoraj na zakupach,kupilam dwie kaszki z Nestle(na mleko i na wode),jabluszko,marchewke i zupke jarzynowa.Zaczne dzisiaj od jabluszka.
Marta bedziesz miala kolejnego goscia z forum 😎 Fajnie..ja mam najblizej do Paninki i ann 🙂
Madalenka tez bym poprosila o te przepisy na meila,jesli mozna oczywiscie 🙂 😘
Dzisiaj sie za sprzatanie biore 🤢 Mam nadzieje ze Norbi pozwoli bo wczoraj marudny byl.
M mi sie rozchorowal 😠 Ma zaledwie katar i kaszel ale juz twierdzi ze z tego nie wyjdzie 😉
Faceci... Jakby oni mieli rodzic dzieci to by ludzkosc wyginela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...