Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelka7 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
nooo, obiad juz zrobiony, chatka z grubsza przeleciana, teraz spokojnie mozna zjeść śniadanko 😉

Siehankowa dopalaczy nie brałaś 😉 😉 Tyle z samego rana, o matko 😮 😮

ksawi mnie zmusił 😁 bo jak ja chciałam spać, to on chciał gadac - więc byłam zmuszona wstać, po czym on po 15 nin poszedł spać, a mi się już odechciało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
O tak, nocka super 🙂 tylko ja przyzwyczajona przez syna i tak o 6.30 wstałam ale pospałam faktycznie i maluch też 🙂 Ann a jak teraz karmisz Hanie dodatkowymi pokarmami, no że nie tylko piersia to widzisz jakąś różnicę, przybiera Hania na wadze?

Na razie kontrolnie waże ją na wadze łazienkowej. W zeszłym tygodniu u pediatry ważyła 5280, a teraz w takim samym opakowaniu (pampers i body) 5400. Ale takie ważenie jest niedokładne, więc czekam do piątku, bo mam szczepienia i zobaczę ile mała przez te półtora tygodnia przytyje. Poza tym z tym moim dokarmianiem to masakra- rano daję jej kaszkę, w obiad jabłuszko, a po kąpieli mleko. Niby zjada, ale nie za dużo. Mleka i kaszki średnio po 60. Poza tym żeby coś zjadła to najpierw musi mieć jakąś dłuższą drzemkę i musi być naprawdę głodna. Bo inaczej się nie chyci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
oo jak ja bym zjadła domowych frytek 🙂 🙂 🙂dawno nie jadłam a u teściowej nie mam możliwości zrobić 😞 bede musiała iść do mojej mamy sobie zrobić 🙂 🙂 🙂

moniq jeśli można zapytac...czemu nie możesz zrobic frytek?

DZIEŃ DOBRY 🙂
Nie będę się rozpisywać, aby głowy nie zawracać ale powód to .... teściowa...
MIŁEGO DNIE MAMUSIE 🙂

Ale w sensie, że Ci nie pozwoli czy patelni nie ma????

Kornelka Ty jesteś boooska 🤪 🤪 😁 😁
Leżę z tego posta 😁 😁 😁

Ja nie mam frytkownicy u mnie, ale robię w garnku.
Moniq teściowa może się boi, że jej kuchenkę zatłuścisz ? 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
nooo, obiad juz zrobiony, chatka z grubsza przeleciana, teraz spokojnie mozna zjeść śniadanko 😉

Siehankowa dopalaczy nie brałaś 😉 😉 Tyle z samego rana, o matko 😮 😮

ksawi mnie zmusił 😁 bo jak ja chciałam spać, to on chciał gadac - więc byłam zmuszona wstać, po czym on po 15 nin poszedł spać, a mi się już odechciało 😮

Faktycznie Siehankowa masz sprinta 😁 Ja to się zdążyłam wykąpać i zamiast brać się za robotę to przycupłam 😁 😁
A na obiad już kombinuję ..... może teściowa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
nooo, obiad juz zrobiony, chatka z grubsza przeleciana, teraz spokojnie mozna zjeść śniadanko 😉

Siehankowa dopalaczy nie brałaś 😉 😉 Tyle z samego rana, o matko 😮 😮

ksawi mnie zmusił 😁 bo jak ja chciałam spać, to on chciał gadac - więc byłam zmuszona wstać, po czym on po 15 nin poszedł spać, a mi się już odechciało 😮

Faktycznie Siehankowa masz sprinta 😁 Ja to się zdążyłam wykąpać i zamiast brać się za robotę to przycupłam 😁 😁
A na obiad już kombinuję ..... może teściowa 😁 😁 😁

u mnie dziś szybki obiad, dlatego sprawnie poszło 😉 spagetti 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Kornelka7 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
oo jak ja bym zjadła domowych frytek 🙂 🙂 🙂dawno nie jadłam a u teściowej nie mam możliwości zrobić 😞 bede musiała iść do mojej mamy sobie zrobić 🙂 🙂 🙂

moniq jeśli można zapytac...czemu nie możesz zrobic frytek?

DZIEŃ DOBRY 🙂
Nie będę się rozpisywać, aby głowy nie zawracać ale powód to .... teściowa...
MIŁEGO DNIE MAMUSIE 🙂

Ale w sensie, że Ci nie pozwoli czy patelni nie ma????

Kornelka Ty jesteś boooska 🤪 🤪 😁 😁
Leżę z tego posta 😁 😁 😁

Ja nie mam frytkownicy u mnie, ale robię w garnku.
Moniq teściowa może się boi, że jej kuchenkę zatłuścisz ? 🤨 😁

Ja frytkownicy też nie mam a jak by była to była by gadka, że prądu dużo idzie.... na patelni z koleji nie lubie robić, wkurza mnie taka robota(a mam tu swoją)więc zostaje garnek a nie chcę jej brać, żeby nie było, że zniszczyła czy co 🙂
a co do utłuszczenia kuchni to też bym się nasłuchała zwłaszcza jakbym nie posprzątałą tak jak ona chce!!! więc wolę już nie robić pójde w weekend do mamy i tam się zrobi ucztę frytkową 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justyna891 napisał(a):

Marta bedziesz miala kolejnego goscia z forum 😎 Fajnie..ja mam najblizej do Paninki i ann 🙂

Justyna nio nawet dwa goście bo i Aniołek sie zbiera, a tu lipa okna nie umyte 🤢 🤢 🤢
ANDŻELIKA gdzie jesteś ??? !!!!

Kornelka kobieto jak dla mnie wszystko robisz dobrze, nie stresuj sie tak. Ja czesam też odpuszczam, bez przesady. Wczoraj Julka jadła marchewke drugi raz, ale tak zajadała, że zamiast 5 łyżeczke dostała 3/4 słoika 🤪 🤪 🤪 I żyje 🙂 🙂 🙂 Dzis na dzień dobry kupe walnęła, że aż pajac posrany 😁 😁 😁 I jest szczęśliwa 🙂

A tak wogóle dzień dobry.
Zabieram sie za ćw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A na obiad już kombinuję ..... może teściowa 😁 😁 😁

andzelika, ale w sensie, że chcesz ugotowac teściową czy wprosić sie na obiad 🤪

Hehe Siehankowa na obiad 😁 😁 🤪 🤪
Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie jest taka najgorsza, w porównaniu do Moniq, której nie pozwala frytek smażyć 😮
Jak byłam w ciąży to moja sama mi smażyła, bo miałam ogromną zajawkę na frytki 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
Justyna891 napisał(a):

Marta bedziesz miala kolejnego goscia z forum 😎 Fajnie..ja mam najblizej do Paninki i ann 🙂

Justyna nio nawet dwa goście bo i Aniołek sie zbiera, a tu lipa okna nie umyte 🤢 🤢 🤢
ANDŻELIKA gdzie jesteś ??? !!!!

Kornelka kobieto jak dla mnie wszystko robisz dobrze, nie stresuj sie tak. Ja czesam też odpuszczam, bez przesady. Wczoraj Julka jadła marchewke drugi raz, ale tak zajadała, że zamiast 5 łyżeczke dostała 3/4 słoika 🤪 🤪 🤪 I żyje 🙂 🙂 🙂 Dzis na dzień dobry kupe walnęła, że aż pajac posrany 😁 😁 😁 I jest szczęśliwa 🙂

A tak wogóle dzień dobry.
Zabieram sie za ćw.

Kornelka słuchaj, bo mądrze Marta mówi 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczynki!!!
u nas nocka bez rewelacji 😉 😉 Lilka usnela o 22 o 6 na spiocha dalam jej mleko i spi pewnie kolo 10 sie obudzi 🙂 🙂 🙂

Justynka to zapraszam!!!! ciasno u mnie ale jak sie uprzemy to sie pomiescimy 😉 😉
aaaa podobno w lutym juz sie mamy przeprowadzac 🤪 🤪 mialo byc przed swietami ale szwagra z okien i instalacji elektrycznej okradli i budowa sie przedluzyla 😠 😠

ja umowilam Lilke na usg bioderek - juz zdrozalo z 40 na 50zl 😮 tylko na 9.30 i nie wiem jak to zrobie bo ona o 10 wstaje 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...

O matko gdyby mi ktoś tak zrobił z Julkiem, albo Julką to normalnie poszłabym tam i wpie*** by dostała ode mnie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika no dobra - ja mam do umycia jedno niewielkie wiec pomoge Ci troche i razem dziewczynom umyjemy 😉 😉 😉

O Paninka 😘 😘 Super 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...

O matko gdyby mi ktoś tak zrobił z Julkiem, albo Julką to normalnie poszłabym tam i wpie*** by dostała ode mnie 😮 😮


jakby moj m. albo tesciowa ( a wczoraj mi opowiadala jki zabijaka z niej byl w mlodosci 🤪 🤪 )dowiedzieli sie to przeciez zatlukli by ja...zreszta sama jakbym taka krowe dorwala 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...

O matko gdyby mi ktoś tak zrobił z Julkiem, albo Julką to normalnie poszłabym tam i wpie*** by dostała ode mnie 😮 😮

Jakaś walnięta baba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...

O matko gdyby mi ktoś tak zrobił z Julkiem, albo Julką to normalnie poszłabym tam i wpie*** by dostała ode mnie 😮 😮


jakby moj m. albo tesciowa ( a wczoraj mi opowiadala jki zabijaka z niej byl w mlodosci 🤪 🤪 )dowiedzieli sie to przeciez zatlukli by ja...zreszta sama jakbym taka krowe dorwala 😠 😠 😠

Jak się coś z dziewczynkami dzieje to ja zaraz mam przed oczami moją Julkę, a ona jest taka kochana, nie wiem jak ktoś może być taki podły 😮 😮

Ja bym jej się kazała rozebrać i stać na ulicy, może by kto rzucił 1zł na zachętę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
właśnie w DDTVN - historia upokorzonej 3-latki w przedszkolu 😮
wychowawczyni kazała stać nago dziewczynce przed dziećmi, bo nie umiała się sama ubrać 😮 i smiała się z niej... dziewczynka ze stresu zsikała się...

O matko gdyby mi ktoś tak zrobił z Julkiem, albo Julką to normalnie poszłabym tam i wpie*** by dostała ode mnie 😮 😮


jakby moj m. albo tesciowa ( a wczoraj mi opowiadala jki zabijaka z niej byl w mlodosci 🤪 🤪 )dowiedzieli sie to przeciez zatlukli by ja...zreszta sama jakbym taka krowe dorwala 😠 😠 😠

Jak się coś z dziewczynkami dzieje to ja zaraz mam przed oczami moją Julkę, a ona jest taka kochana, nie wiem jak ktoś może być taki podły 😮 😮

Ja bym jej się kazała rozebrać i stać na ulicy, może by kto rzucił 1zł na zachętę 😮

o tym samym pomyślałam!!!!!no normalnie scyzoryk się w kieszeni otwiera na takie osoby bo to nie ludzie... 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
Ja poprasowałam póki co tylko, a moje dziecię wczoraj godzinę później spać poszło bo szalało a teraz wcale o drzemce nie myśli tylko się bawi w najlepsze 🙂
Co do tej przedszkolanki to po prostu brak słów, do rzecznika praw dziecka się takie coś nadaje, ja to naprawdę nie rozumiem że są tacy ludzie 😠 🥴 😠 a siedząc na telefonie to naprawdę historii się różnych nasłuchałam 🤨
Biedne dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wkur.... na ta kobitke o ktorej mowilyscie ze upokorzyla 3 latke.Zaje... bym!!!!
No dawno mi nic tak cisnienia nie podnioslo 😠 😠 😠 😠 😠
co do frytek,ja moge ale nie chce.Bo chocbym 10 razy po sobie sprzatnela to pewnie i tak by bylo zle.Nawet nie chodzi o tesciowa a o babcie.Tu nawet lyzeczki musze wiedziec jakie wziac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...