Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8951717,Koniec_afery_sloiczkowej__Gerber_zmieni_recepture.html
O słoiczkach z Gerbera, ale mięsnych 😮 😮
O a ta w necie 😎
A OKNA 🙃 🙃 🙃 🙃

Moje umyte hehe 🤪 😁 😁
Jeszcze teściowej chciałam pomóc, ale jak przyszłam to już miała wszystkie pomyte 😁 😁

No, aleee dobra jutro się zjawię, bo dziś to wiesz kąpanie itp. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, dobrze, ze nic wam się nie stało - zderzenia z sarnami często kończą się tragicznie (naoglądałam się tego troche w pracy)...
lydziaa, zdjęcia szymka przeurocze 🤪 a ksawi tez jak słyszy mojego m. to tylko wodzi wzrokiem za nim 😁 kurcze, ogólnie mało go widzi, bo m. pracuje do pozna, ale ksawi strasznie jest za nim, normalnie na widok tatusia cała buzka mu się śmieje 🙂
a ja fug nigdy nie czyściłam i chyba nigdy nie zmusze sie do tego 😜
andzelika, ty sie streszczaj z tymi oknami u marty , co by wstydu nie było jak przyjedziemy z aniołkiem 😁 🙃 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8951717,Koniec_afery_sloiczkowej__Gerber_zmieni_recepture.html
O słoiczkach z Gerbera, ale mięsnych 😮 😮

Jeszcze nie doczytałam, zaraz dokończę ale juz masz Andzelika oklaska. Miałam takie przeczucia co do tych potraw, a dziś na tego indyka w sklepie patrzyłam. Cóż przykre jest, że pieniądz ponad wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się dzisiaj wkurzyłam okropnie 😠 Zadzwoniłam do kumpeli z pracy, bo chciałam bony na swięta odebrać, a ta mnie taką rewelacją uraczyła, ze szok... Otóż do tej pory nam kolejarzom należały sie ulgi na przejazdy 99%. Tak, że za bilet miesięczny płaciłam 10 zł. Ale teraz u nas powstały koleje śląskie, no i nasi nie wykupili u nich ulg. No i bilet miesięczny bedzie mnie teraz kosztował 200 zł. Kurczę, dość, że pensję kolejarzy marne - to jeszcze takie coś...
Szkoda gadać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
A ja się dzisiaj wkurzyłam okropnie 😠 Zadzwoniłam do kumpeli z pracy, bo chciałam bony na swięta odebrać, a ta mnie taką rewelacją uraczyła, ze szok... Otóż do tej pory nam kolejarzom należały sie ulgi na przejazdy 99%. Tak, że za bilet miesięczny płaciłam 10 zł. Ale teraz u nas powstały koleje śląskie, no i nasi nie wykupili u nich ulg. No i bilet miesięczny bedzie mnie teraz kosztował 200 zł. Kurczę, dość, że pensję kolejarzy marne - to jeszcze takie coś...
Szkoda gadać 😠


o ja pier...przesada!
Jak to mówi skrót PKP: pięknie kur... pięknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
daniela napisał(a):
Inez a słyszałam że macie kryzys masłowy w Norwegii... 😮 😮


O matko a cóż to znaczy?
No nie wiem o co chodzi i głupie myśli mi do głowy przychodzą 😜

Brak masła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Julek zawsze o tej porze był kąpany, to dziś zadecydowałam że będę wcześniej go kąpać i już śpi, czysty, najedzony 😁 A ja mogę spokojnie Na wspólnej obejrzeć 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A ja się dzisiaj wkurzyłam okropnie 😠 Zadzwoniłam do kumpeli z pracy, bo chciałam bony na swięta odebrać, a ta mnie taką rewelacją uraczyła, ze szok... Otóż do tej pory nam kolejarzom należały sie ulgi na przejazdy 99%. Tak, że za bilet miesięczny płaciłam 10 zł. Ale teraz u nas powstały koleje śląskie, no i nasi nie wykupili u nich ulg. No i bilet miesięczny bedzie mnie teraz kosztował 200 zł. Kurczę, dość, że pensję kolejarzy marne - to jeszcze takie coś...
Szkoda gadać 😠


o ja pier...przesada!
Jak to mówi skrót PKP: pięknie kur... pięknie

oooo prawda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Znalazłam tylko to:
http://www.forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=45609&postdays=0&postorder=asc&start=0


😮 😮 😮
o cholera muszę zobaczyć w sklepie bo nie zwróciłam uwagi, a kupuję margarynę 😉

mi to przypomina nasz cukier. jak powiedzieli, że zdrożeje to a sklepach wywieszki, że tylko po5 kg można i w ten sposób cenę windowali a teraz cukier co? 5 zł już nie kosztuje, 3 z groszami a przekrętów na niemieckim ile narobili co niektórzy, oj się działo.
Dobra teraz z innej beczki.
Pojechałam zawieżc osobistego do stomatologa, wracamy a córka mówi, że mnie najlepsze minęło. Pytam co takiego a ona, że Ryśku z plecków na boczek się sam przekręcił. Stękał przy tym bo z ręka sie siłował ale nie odpuścił, aż swego dopiął. Więc jestem haapy ale przypomniały mi sie słowa Paninki której szkoda było zostawic Lilki bo moze ona wtedy zrobi cos pierwszy raz i ona tego nie zobaczy. I tak się właśnie u mnie stało. Zal mi było i zła byłam, że pojechałam ale trudno. Mam się z czego i tak cieszyc 🤪 Wstępnie mówię
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie, wstępnie 🤪 😁 😁

Mój Julek dziś 3 razy się przekręcił, mi się wydaje że to przypadek (reha powiedziała, że nieświadomie się zaczyna), ale kładłam go prosto i siup i tak 3 razy, a potem kładłam żeby pokazać K i już nie robił, nawet mu trochę chciałam pomóc i nic.

Więc nie wiem czy to przypadek czy może świadomie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...