Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
kornelka ja też dziś chciałam we wannie posiedzieć,zrobiłam sobie gorąco kapiel,zdązyłam wejść i syrena,Filipowi wypadł smoczek.A ja sama,bo mąz w pracy.

super a na golasa po domu polatac żadka okazja 😉 a mi kiedys m poradził żebym małego sobie do łazienki wzięłą 😮
Foga jakbyśmy te okna zaczeły myc to nie wiem czy byłyby czystsze 🤪 czy my byśmy je w końcu myły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki no to pakujcie się i zapraszam do mnie "na okna" 😁 😁 😁

Kornelka
bardzo ładne imiona Klaudia Anna i Ryszard Miłosz 🙂 zaklaskam Ci 🙂
Foga Jagoda już ok??

i co z Naszą Moniczek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Dziewczynki no to pakujcie się i zapraszam do mnie "na okna" 😁 😁 😁

Kornelka
bardzo ładne imiona Klaudia Anna i Ryszard Miłosz 🙂 zaklaskam Ci 🙂
Foga Jagoda już ok??

i co z Naszą Moniczek??

O Ty to zawsze przytomna i o każdym pamiętasz na czas, właśnie co z moniczek bo chorutka taka była. Jak Ty mi, to ja Ci 😘 Kiedyś mówiłam, że Gabi i Tosia bardzo ładne mają imiona, dostojne takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
daniela napisał(a):
eeee ktoś mnie ubiegł....zbierasz Kornelka oklasków ze hej 🤪


to ja 🙂

O masz 😮 😮 dziewczyny ja to nie wiem juz za co bo jak mnie nie ma, to mnie nie ma, potem jestem, potem oklaski, patrzę a tu tyle ich... i zastanawiałam sie nad tym i jakąś płentę miałam ale mi umknęła. Chodziło w niej o to, że te oklaski to Wy, to jakie jesteście, Nie wiem czy dobrze to napisałam, to nie moja zasługa, to Wam należą się podziękowania 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Kornelka bo ty po prostu super babka jesteś 😘 😘 😘 I wszystkie cię tu uwielbiamy 😘

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ już całkiem mowę mi odebrało ☺️ ☺️ Dziękuję 😘 ale i tak ja Was bardziej 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aneczkare22 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Kornelka bo ty po prostu super babka jesteś 😘 😘 😘 I wszystkie cię tu uwielbiamy 😘


no właśnie, kornelka ty to masz zawsze fajne teksty 🙂

aneczka tak do głupot to ja pierwsza 🤪 🙃 😜 a jak na poważnie to dupą trzęsę i wszystkie mnie ratują 🙂 🙂 Oj ja bym bez Was zginęła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z burza to nie żąrt...sama się zdziwiłam i powiedziałam do m z drugiego pokoju że co on durny sam sobie zdjęcia robi a on na to że błysnęło się..więc poszliśmy na balkon a tu wiatr, grzmot i błysk 😮 😮 hmm

Dobra spadam bo teraz mały ssak zaczyna się wiercić 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornleka zgadzam się z Ann i Aneczką super babka z Ciebie a teksty poprawaiją humor 🙂
Justynka 😘 😘 😘 😘 😘

Ja tez już się "walnę' bo spać mi się chce..... a leje u nas jak nie wiem 😠 co za pogoda....i jak tu Święta czuć??

DOBRANOCKA papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...