Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry
Siehankowa trzymam kciuki
Inez sukienka naprawdę piękna, a ten horror widmo oglądałam tylko zasnęłam na nim ☺️ ☺️ ☺️
U nas nocka fatalna mała miała kolkę i budziła się ciągle jeszcze z rana dała taki koncert oczywiście wstała o 5 i od 5 do 7 ryczała cały czas, w końcu o 7.00 padła ze zmęczenia chyba i śpi, ja naprawde nie wiem co z tym dzieckiem 😞 może dlatego że frytki wczoraj zjadłam, ale nawet nie smażone tylko pieczone. Nieprzytomna zupełnie po takiej nocce jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien Dobry!

siehankowa ja tez trzymam kciuki 😘 😘

daniela diviana milium ja wam współczuje strasznie 😘 😘macie po oklasku za te nieprzespane nocki 😘 😘 😘

u nas ok...Lilka zjadla o 21 zaraz potem usnela i tak do 4 znowu zjadła i spała do 8 teraz po butli w leżaczku grzecznie siedzi

milium ja tez jak widze ze lilka robi sie spiaca klade ja do lozeczka i sama szybko usypia ( czasami posteka albo jakis monolog wygłosi) nauczyła sie tak usypiac do tego stopnia ze jak nie jest w swoim lozeczku to obojetnie jak zmeczona by byla to nie usnie (no chyba ze w wozku na spacerze) w sobote jak jechalam na zakupy to zaniosłam ja tesciowej i byla juz bardzo zmeczona ale jej nie usnela bo byla w nowym miejscu, dopiero jak wrocilam i ja do domu zabralam to padła 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

U nas nocka w miarę za to od przed 6 pierdziochy.....teraz Tosia zjadła i zasypia w łóżeczku.....wysypka znowu jakby była większa.... 😞
Inez ja już nic nie podaję Tosi sama jem ten kminek i piję herbatki na laktację, przez jakieś 4dni nie piłam bo myślałam ze to od nich ta wysypka.....wczoraj wypiłam i dzisiaj wysypka większa wiec to może od nich 😮 oj mówię wam idzie zwariować od tych domysłów......
no nic czas się wziąć za sprzątanie bo mi kot tak rozwala piach....codziennie musze odkurzać....
Siehankowa trzymamy z Tosią kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Paninka Ty to masz złote dziecko 🙃 🙃


wiem ☺️ ☺️ 😉posiedziala 10 minut sama w lezaczku i juz oczka zaczela trzec i ziewac to teraz w lozeczku usypia 🙂 🙂 🙂 z m. stwierdzilismy ze nic nam w zyciu tak sie nie udało jak ona 😁 😁

pokazalam tesciowej ta czape, ktora ann dla swojej Hani kupiła...(ja wstrzymałam sie z zakupem bo Lilka ma dostac w prezencie kombinezonik i chce pod kolor dobrac) a tesciowa juz pol na szydełku wydziergała takiej samej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Paninka Ty to masz złote dziecko 🙃 🙃

Oj zagadzam sie Ty to masz szczęśliwe dzieciństwo- nocki przespane, w dzień też drzemki.
A ja jednak w połowie zostawiłam robienie obiadku bo Wituś szanownie oznajmił że jednak się jeszcze zdrzemnie i od 7.20 do 8.30 ja też rzuciłam swe ciało pod kołderkę, zawsze to godzinka dodakowo haha.
Siehankowa trzymam kciuki za podróż i udaną wizytę
A ja sie dzisiaj zapiasałam na darmowe badanie przesiewowe brzuszka, zobaczymy co tam wyjdzie, mam nadzieję że nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas nocka fajna - wstałyśmy o siódmej 🙂 tylko spać poszłyśmy po 23. Ale Iguś znowu chory, właśnie pojechał z m do lekarza 😞
Tyle co Norbert wyzdrowiał... Aż się boję, bo dzieci chorują mi według kolejki... Mam nadzieję, że teraz już na Igusiu się skończy.
Siehankowa trzymam kciuki 🙂
Paninka ta twoja teściowa to czasem ma co prawda swoje oryginalne teksty, ale zdolna z niej bestia 😁 Masz ode mnie oklask dla teściowej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann na szydelku i drytach potrafi cuda robic 🤪
tu Lilka w sweterku zrobionym przez babcie ( guziki sa równo przyszyte tylko na tym zdjeciu tak wyglada 😉)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/zdjcie0091r.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9499/zdjcie0091r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


ode mnie tez buziaczki dla Ali!

ann zdrówka! mam nadzieje ze Hanie choroba ominie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kobitki 🙂
U nas marudzenia ciag dalszy 😞 inez u nas podobna sytuacja jak u ciebie wiec naprawde współczuje 🥴
wczoraj to az u lekarza wyladowalismy bo oliwka tak płakała ze nie wiedziałam co sie dzieje a pani doktor stwierdziła ze moje dziecko to okaz zdrowia 😮
siehankowa trzymamy kciuki, oby wszystko bylo dobrze 😉 😉 😉 😉
100 LATEK DLA ALICJI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂
U nas nocka nawet spoko mała zjadła wieczorem koło 20 130 ml i przespała 4, 5godziny, potem znów zjadła 110 i usnęła i spała 4 godzinki 🙂 Cieszę się powolutku ponieważ oznacza to,że Niuni żołądeczek chyba urósł i będzie mogła więcej zjeść i dłużej pospać, mam nadzieję,że to nie jednorazowa przygoda...
A wiecie co ja mam wyrzuty sumienia jakieś chore...Jak sprzątam, prasuje czy gotuje a mała nie śpi tylko np siedzi w leżaczku lub gada do karuzeli w łóżeczku a ja się nią nie zajmuje...Mam wrażenie,że przez moje natręctwo do sprzątania zaniedbałam małą i nie kładę jej na brzusiu wystarczająco i dlatego ona głowy jeszcze nie dzwiga....znaczy próbuje coś tam ,ale jak patrzę na zdjęcia Waszych maleństw to się zastanawiam czy nie jest troszkę do tyłu 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka sweterek jest prześliczny naprawdę Twoja teściowa by mogła takie sprzedawać.
Pati każdy dzidziuś jest inny i w innym czasie główkę podnosi moja też za bardzo nie podnosiła a w tamtym tygodniu zaczęła i to tak z dnia na dzień, jednego nie podnosiła i dziubała koc nosem a drugiego supe ładnie podniosła, więc i u Ciebie tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas bol brzuszka 🥴 namordowała sie bidulka zeby kupe zrobic...a jak juz zrobila to znowu usneła 🤪 🤪 lecimy na spacerek!

dziekujemy za komplementy! zaraz tesciowej przekaze 😉 😉 😉 a czapka zostala popruta bo sie za ciasna okazała 🤪 ale tesciowa ma zaciecie i robi jeszcze raz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...