Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kurcze Inez no nie masz lekko. Myslę jakby temu zaradzic i przyszło mi do głowy, żebyś może zrobiła tak-jak odkładasz Tymka połóż mu swoje ubranie tak żeby czuł Twój zapach. To mi tylko do głowy przyszło, może pomoże. Trzmam kciuki żeby Tymonek zasypiał sam by Ci lżej było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Kornelka będę musiała spróbować wszystkiego, bo ciężko tak zrobić cokolwiek 😞
Justyna a ja obejrzałam wczoraj ''Widmo'' 😁
Paninka trochę lepiej już się czujesz?
U mnie to w sumie odwrotna sytuacja. Ja nie mam problemu prosić o pomoc, tylko, że nie mam kogo. Jest m. ale wiadomo pracuje, a tak jesteśmy tu sami. Rodzina daleko a i jakichś specjalnych przyjaciół też tu nie mam. No ale mam Was 🙂 Szkoda tylko, że żadna z Was nie może przyjechać na kawkę i trochę Tymcia ponosić albo jakby nie chciał to jakiś obiadek ugotować 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂
100 LATEK DLA TYMKA 😘 😘 😘
Paninka dużo siły Kochaniutka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Na pewno dasz radę 😉 😉 😉 😉 😉 😉
U mnas na szczęście troszkę się wszytsko unormowało. Krzysiu bardziej się zaangażował w opieke nad Oliwką. Wczoraj nawet miałam swój wieczór i popijałam sobie winko a on zajmował się małą 😁 😁 😁 😁 Wstyd się przyznac bo wypiłam tylko lampke i cały świat mi zawirował więc stwierdziłam, że moje picie nie ma sensu. W nocy chciałam wstać nakarmic Oliwkę ale okropny ból głowy szybko położył mnie z powrotem do łóżka i karmienie dokończył Krzysiu ☺️ ☺️ ☺️ A dzisiaj On sobie jedzie na rybki a my zostajemy na noc u babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie goście pojechali.....był też taki mały urwis 2latek ale mam sajgon w domu 😮 masakra...chyba 2dni będę sprzątać...
Tosia coś niespokojna, męczy ją brzusio 😞 już wykąpana zasnęła a teraz znowu marudzi popłakuje przez sen 😞 ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny 🙂
Wpadam tylko na chwileczkę,żeby podzielić się z wami wieściami.A więc, nie chcę zapeszać,ale z Filipkiem jest troszkę lepiej.Do jutra dostaje zastrzyki i do końca tygodnia smarujemy maścią.A w środę do kontroli.Dziś mój kochany synek nawet nie płakał,jak dostał zastrzyk,dzielny chłopak.Być może ten rumień wyszedł od dywanu który kupilismy do małego do pokoju,wyniosłam go teraz do sypialni.A nie pomyślałm,żeby go wywietrzyć ☺️ ☺️
Trzymam kciuki,żeby u siehankowej się polepszyło 🙂
Inez sto lat dla twojego maluszka 😘 😘,a tak w ogóle wydaję mi sie jest strasznie podobny do ciebie 🙂
Uciekam spać,bo nie wiem o której się mój skarbeczek obudzi.
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa, jeszcze zajżałam i mamy dobre wieści 🙂 aneczka super, że już Filpkowi lepiej 🙂 Tak mi go szkoda było jak pisałaś, że on tak płacze no i fajnie, że przyczyne znalezliście 🙂
A mój osobisty na pogotowie pojechał bo sobie obrączką palca tak skaleczył, ze skórę zdarł i palec spuchł mu jak balonik w miejcu obrączki. Jak już powiedziałam, że koniecznie musi jechac na pogotowie to go nawet bolec już przestał, tak odrazu 🙃 😮 No z tymi ,,chłopami" to czasem i wesoło jak tak szybko zdrowieją 😉 🙂 No dobra już mówie[color=green] DOBRANOC[/color] 😘

Oj, jeszcze jedno...
Inez jak spojrzałam na zdjęcie to też pomyslałam, że Tymuś to cała mamusia 🙂 tylko zapomniałam napisac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek
U nas nocka super. Tosia jak zjadła 19.10 tak się obudziła przed 1 i przed 5 🤪
My już po śniadanku, Tosia zjadła o 7.30 i próbuje usnąć. Idę ogarniać chatę.....
Inez podzielam zdanie dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry dziewczynki
Karolina super że Wiktorek wreszcie najedzony.
Justyna opowieść o księdzu to żart chyba, nie wiem może autorem był pracownik stacji, ale jak opisujesz Mi Waszych księży to bym się nie zdziwiła jakby była prawdziwa, no a to że dziecka nie chciał pochować to normalnie takiego to trzeba by było w tym szambie przez noc pomoczyć to by mu może rozum wrócił. A co do okresu to pewnie jeszcze macica się dokładniej oczyszcza, ale jak Cię coś martwi to najlepiej pójść do lekarza, będziesz wtedy spokojniejsza, ja jeszcze nie miałam okresu po ciąży.
Paninka a jak dziś Lilka? Ja też tak jak Ty o ściankę pojemnika ocieram jak mleczko robię małej. A Lilianka śliczna.
Aneczka a może na coś co jest w domu Filipek tak reaguje? Znajoma mówiła że jej dziecko było uczulone na klej od boazerii, ale nie wiem jak do tego doszli.
Paninka, Justyna i Kornelka ja cały czas samowystarczalna jeśli o dziecko chodzi, mój m. ani razu jej nie przewinął ani razu nie wstal w nocy, jak mu ją na ręce dam to wielkie święto jest, w dodatku on wychodzi z domu o 7.00 rano wraca o 18.00 więc mała albo je albo śpi albo ją kąpie, ostatnio odkrył że dziecko może być marudne w sobote mała w dzień płakała a mój m. na to „czego ten bachor tak ryczy, jak ty z nią wytrzymujesz całymi dniami?” wściekła byłam na niego. Mój m. w ogóle nie zajmuje się dzieckiem za to zajmuje się mną, przytula, masuje stópki i na noc jest zawsze w domu chyba to mi daje siłę do działania.
A u mnie w sobotę byli goście przyjechali z 2 latkiem no i oczywiście mała tylko przed nimi usnęła to przy dwulatku spała 2 minuty, nie wiedziałam co mam łapać jak wpadł, podkładki korkowe zostały unicestwione, dobrze że zdążyłam zabrać piloty, co prawda zdążył przeprogramować telewizor, a później dorwał moją komórkę naprawdę wszystko fruwało. A najlepsze że to wnuczek moich znajomych więc nie spodziewałam się że z nim przyjadą. Mała była tak zaskoczona tym hałasem że przez 2 godziny leżała grzecznie w kołysce i nawet nie pisnęła, niestety przestraszyła się kilka razy wrzasków i jak sobie pomyślę że niektóre z was mają takie 2-lkatki na codzień to podziwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas spokojnie.

Hehe Diviana, wszystko zalezy jak te 2-latki wychowasz. Majka sama przykłada paluszek do ust i mowi ciiii jak Julka śpi. Pozatym tak jak kiedyś pisałam nie mam z tym problemów, podchodzi, całuje, przytula. Oczywiście jest 2-latkiem i potrzebuje się wybiegać i powariować. To przecież dziecko. Ale nie mamy strat ani w sprzętach, ani w ludziach. Moja Maja lubi sprzątać i zna miejsce każdej rzeczy. Kiedy ja nie odłożę słuchawki od telefonu na bazę, ona to robi itp...
Wiesz z dziećmi jest trochę jak z tym przysłowiem "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
:woohoo 😁zien Dobry!!!
Lilka przeszła sama siebie...usnęła o 19.30 i 4.30 jak chciałam jej pampersa zmienic to sie budziła i zjadła i usnęła...spi do tej pory 😁pewnie gdyby nie ta pielucha to jeszcze dłużej by spala 😁 i nadal spi tylko na brzuszku...jak ja klade na plecy to strasznie marudzi i nie chce usnąć...a na brzuszku mment i odplywa 🤪 Inez sprobuj w innej pozycji go polozyc....moze mu niewygodnie i dlatego tak sie budzi...wczesniej Lila dopiero jak usnęła to mogłam ja na brzuszek przekrecic...

dzieki dziewczyny u mnie kryzys juz zazegnany....wielka w tym Wasza zasługa 😘 😘 😘
wczoraj gsci mielismy...Lilka pokazała sie z najlepszej strony...zjadła pogadała z nowa ciocia a pozniej lezała pleckami na moim brzuchu i rozgladala sie na koniec usnęła 😜 😜 😜 nawet raz nie zapłakała...pod wrażeniem byli jaka ona grzeczna jest 😁 😁 🙃 a ja skusiłam sie na desperadosa i troche mi zawirowało w głowie 🤪 🤪 ☺️
i ponawiam pytanie...czy Wasze maluszki uzywaja obu rączek w równym stopniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka napisał(a):
i ponawiam pytanie...czy Wasze maluszki uzywaja obu rączek w równym stopniu?

Paninka moja Julka już tak, ale ja tego bardzo pilnowałam i dążyłam. Sama wkładałam jej lewą rączke do buzi a zabierałam prawą. Ale to ze względu na zalecienia rehablitanta. Bo u nas był problem z asymetrią i prawa strona była dominująca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta jak ja bym chciała umiec tak lilke wychowac...Twje dziewczynki takie ułożone są 🤪 🤪 pgratulowac tylko!oklaski dla Ciebie!!! 😘 😘

Diviana Twoj mąż chyba bardz nie lubi dzieci...moj to czasem mnie poucza...całuja Lilke nosi przytula wygłupia sie z nia 😁 a ona tak sie cieszy jak go widzi...mnie juz sobie poogladaa a jak jego caly dzien nie ma to zdazy zatesknic 🙂 tylko jak pisałam m. jest tatus do zabawy a ja mamusia od obowiązków ☺️ ale to i tak lepiej niz u Ciebie! tez brawa Ci sie należą 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka u mnie tak jak u Ann do buzi idzie prawa rączka.....
Diviana ja Ci współczuję, ja też w sumie jestem sama ale jak trzeba to mąż mi pomoże tylko wcześniej muszę mu mówić bo on jakoś mało domyślny..... 😉 ale małą bierze na ręce...gada do niej....a jak trzeba to zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mama pilnuje 1,5rocznego chłopca...waży conajmniej z 15kg wielki jest a skubany tak silny ze łożeczkiem po calym mieszkaniu jeżdzi fotele ławe odsuwa...nie dosc ze taki silny to szybki i nigdy sie nie męczy...ostatnio byłam z Lika u nich...oszalalabym...cukierki do buzi chciał jej wkładac...w posłanie dla psa kłasc buciki zakładac...widział jak ja karmie z butli to swoj kubek niekapek przyniosł i poic chciał raczki wyciagał zeby nosic...na dodatek nic nie mowi pojedyncze sylaby tylko...jakbym takieg w domu miała i niemowlaka na dokladke to w jakims zakladzie chyba by mnie zamkneli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do 2latka to ja miałam takiego gościa z soboty na niedzielę...no u Gabi w pokoju sajgon totalny, wszystkie zabawki powywalane....puzzle pomieszane z grami i innymi układankami..... ale strat w sprzętach nie było.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...