Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mapa moj brat ma takie łóżczko turystyczne podobne do tego co wstawiałaś linka i powiem ci ze oni są z niego bardzo zadowoleni namawiali też nas do kupna, ale my sie nie zdecydowaliśmy bo nie jeździmy tak często jak oni do rodziny, jak zjechaliśmy się do mojej mamy jak ja jeszcze byłam w ciąży to te łóżeczko stało jest bardzo fajne, bo można je też lekko kołysać i ma możliwość regulacji w środku materaca wyżej jak jest małe dziecko i niżej jak już starsze może też być kojcem, a widziałam u znajomych, że wykorzystali je pożniej do zabawek były w nim wszystkie możliwe zabawki które jak są porozrzucane to mozna szybko je pozbierać 😉
i byłam w szoku jak brat je złożył i włozył do pokrowca aż sie zdziwiłam ze tak mało miejsca zajmuje. ale z tego co pamietam to materac oni dokupowali, ale chyba taki na miarę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
cześć dziewczyny
Nie dam rady dzis was doczytać,mam nadzieję,że u was wszystko ok.U nas bez zmian,jeżeli chodzi o to uczulenie,w poniedziałek jedziemy do lekarza.
Ja tez byłam dzis u rodzinnego,
jola co do dretwienia palcy,to na razie mam brać witaminy i ćwiczyć,a jak przez trzy tygodnie to nie pomoże,to mam z powrotem sie pokazać i wtedy zapisze mi jakieś masaże na kręgosłup i tabsy.Bo przyczyną drętwienia może być jakiś ucisk na kręgosłupie 🥴 🥴
My jutro jedziemy na obiadek do rodziców,więc nie wiem czy zajrzę tu do was.
A tak w ogóle to Filip dziś straszny maruda.Non stop wkładał raczki do buzi i nic mu nie pasowało.Zobaczymy jaka będzie nocka.
siehankowa dzis na obiad zrobiłam twoje danie 🙂Pyszne było 🙂
Oki,idę sie kapać.Spokojnej nocki,Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa ja mam łóżeczko turystyczne i ten materacyk jest tam cieniutki, ale myślę że jak na parę nocek jest ok. Bo w sumie zakupując jeszcze materac to jest więcej do zabierania. A moja teściowa kupiła sobie łóżeczko turystyczne do domu za 35 czy 45zł. w Lidlu. Oczywiście bez przewijaka. Raz został u teściowej, bo miałam gorączkę to spał w nim i było spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika- albo w Jastrzębiu w galerii, albo w Skoczowie- już nie pamiętam dokładnie. Ale fajne czpki w h&m mają

Widziałam te z uszkami w paski, ale nie zauważyłam, że mają polar i nie wzięłam. Musiała bym jechać do Plazy. Ale chciałam też taką białą całą, bo ma kurtkę biało-fioletową. Kupiłam mu taką misiowatą w dotyku w sklepie, na szybko, jak się mrozy zrobiły, ale jakoś mi się nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola chętnie skorzystam z przepisu 🙂
Ja robiłam dzis miks jabłecznik fogi z musem brzoskwiniowym karolcik 🙂
Mąż twierdzi,że pychotka 🙂
Ja spadam juz spać bo dzis całą chatę posprzątałam , pop[rasowałam a teraz padam ...Jutro wyjezdzamy na długi wekend do rodziców tak,że odezwe się w niedziele lub poniedziałek 🙂_
Miłego wekendu życzę 🙂
I DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika- albo w Jastrzębiu w galerii, albo w Skoczowie- już nie pamiętam dokładnie. Ale fajne czpki w h&m mają

Widziałam te z uszkami w paski, ale nie zauważyłam, że mają polar i nie wzięłam. Musiała bym jechać do Plazy. Ale chciałam też taką białą całą, bo ma kurtkę biało-fioletową. Kupiłam mu taką misiowatą w dotyku w sklepie, na szybko, jak się mrozy zrobiły, ale jakoś mi się nie podoba.


tylko ta czapka na zimę się raczej nie nadaje- nie jest za gruba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
http://allegro.pl/super-komplecik-hm-czapeczka-i-rekawiczki-mis-i1909439241.html
Andzelika

http://allegro.pl/hm-czapeczka-uszka-62-68-i1871308778.html

na all też sporo czapek mają

Oo tej pierwszej nie widziałam fajna, a o tej drugiej właśnie pisałam. Będę musiała podjechać, bo na all się nie opłaca w sumie. A zresztą trzeba też coś małemu sprawić, bo już śmiga w rozm.74 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa, a te czerwone butki szymka, gdzie nabyłaś 😉


w Auchanie, teraz zimowe mają fajne 🙂

lydziaa, a ile za nie dałaś? 🙂


Niestety nie pamiętam, bo mama je kupiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałam pisać wcześniej, że w gazecie "Dziecko" (na grudzień, kosztuję 1zł.) jest artykuł o napięciu mięśniowym, ciekawe rzeczy sa napisane.

Ja te buciczki chyba za 25 czy 30 zł widziałam, ale nie jestem pewna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Siehankowa na all są takie czerwone i takie szare. Ja zamiawiam Julkowi takie ala zimowe coś takiego, bądź takie. Podobają mi sie takie typu emu.

oo, fajne te czerwone i te drugie emutki za 19.90 🙂 ale przemyslałam i jednak trampeczki to na wiosne zakupie, a teraz to za czyms cieplejszym trzeba sie rozglądać 😉
musze ksawierowi zmierzyć długosc wkładki z buta, bo niby nosi rozm. 3-6mies, ale wiadomo, że co but to inna rozmiarówka 🙃 ja dostałam od siostry fajne kozaczki, ale niestety juz sa za małe... Nieżle, Ksawier ma dop.3,5 miesiąca a juz z 4par butow wyrósł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa na all są takie czerwone i takie szare. Ja zamiawiam Julkowi takie ala zimowe coś takiego, bądź takie. Podobają mi sie takie typu emu.

oo, fajne te czerwone i te drugie emutki za 19.90 🙂 ale przemyslałam i jednak trampeczki to na wiosne zakupie, a teraz to za czyms cieplejszym trzeba sie rozglądać 😉
musze ksawierowi zmierzyć długosc wkładki z buta, bo niby nosi rozm. 3-6mies, ale wiadomo, że co but to inna rozmiarówka 🙃 ja dostałam od siostry fajne kozaczki, ale niestety juz sa za małe... Nieżle, Ksawier ma dop.3,5 miesiąca a juz z 4par butow wyrósł 😁

Ja Julkowi mierzyłam stopę 10,5 cm. 🤢 😁 Ale buty wcześniej miał z 2 pary, nie założyłam mu jescze, bo za duże, ale za to miał tyle czapek, niektórych nawet nie zdążyłam założyć i już małe. 😁 Te dzieciaczki tak rosną, że to jest szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...