Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Anya napisał(a):
Marta a ile twoja Julia waży? Bo mój Michał też mało przybiera ale to podobno wina braku żelaza 🤢
Moja Julia waży 5080g, a przez ostatnie 7 tyg przybrała tylko 630g. Miała robione badania krwi więc to nie brak żelaza. Zwyczajnie nie najadała się, a że spokojna jest nikt to tym nie pomyslał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!
Dzięki za odpowiedzi a mam jeszcze pytanie do Ciebie Marta - jakim mlekiem dokarmiasz i w jaki sposób to robisz, bo ja prawdę mówiąc nie wiem jak to robić..czy między karmieniem cycem, czy po cycu czy jak? ☺️ We wtorek idziemy na szczepienie więc zobaczę ile Jagoda waży..bo z tego jak ważyłam siebie z nią na wadze łazienkowej i bez małej to wyszło, że Jagoda ma 6 kg..ale to waga dla dorosłych więc nie wiem czy temu wierzyć...i dziś w nocy Jagoda zwymiotowała mocno 2 x........czy myślicie, że nie podeszło jej to mleko Bebilon Comfort, którego wczoraj wypiła 50 ml??

A w ogóle jestem znienawidzona przez sąsiadów......nie dość że kiedyś zrobiłam awanturę ich kochanemu prezesowi wspólnoty o to niepalenie w centralnym, to teraz się naraziłam, bo zaprzestałam brać udział w tzw. "czynach społecznych"...tj sprzątaniu pod blokiem, koszeniu trawki i ścinaniu żywopłotu..... Jak się tu wprowadziłam, to roiliśmy to z m ale nikt nam w tym nie pomagał..wkurzyłam się, bo jest tu zatrudniony ktoś taki jak palacz - pracownik gospodarczy a nie robi nic wokół zieleni 😠 😠 😠 więc jak ostatni raz z brzucholem wiosną zadbaliśmy i żywopłot i nikt nam nie pomógł to stwierdziłam, że mam to w dupie, bo w końcu płacę za mieszkanie i coś mi się należy..a jak nie to niech zatrudnią kogoś do sprzątania......i teraz sąsiedzi zamiatali pod blokiem i psioczyli że pani jestem bo nic nie robię....Ku..wa mać.. a jak sama zapindalałam z brzuchem to tego nie widziały przekupy jedne 😠 😠 😠 😠 Ech....się rozpisałam, ale po prostu wkurzyło mnie to że pierdośnice stoją i na nas psioczą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga ja za namową lekarza kupiłam Bebilon Nenatan Premium tj jest takie mleko dla dzieci z małą masą urodzeniową, jest podobno najbardziej treściwe. I mam butelkę Dr Browns taką wąską. Bo mam też Aventa, ale Julka jej nie zaakceptowała.
Jak ja to robię, no probowałam i najlepszy efekt jest taki, że rano po nocy karmię cycem, potem daję butlę i dzisiaj np pociągneła 80ml. Potem koło 13 (zazwyczaj po śnie) daję butlę (wczoraj pociągnęła 80ml) doprawiam cycem, i potem po kąpaniu daję butlę (wczoraj zjadła prawie 100ml) i przed spaniem daję jeszcze cyca. Pozatym inne karmienia to cyc. Czasem daję najpierw butlę bo wiem że po cycu Julka jej nie pociągnie, a zależy mi by zjadła treściwe mleko, bo po tym małym przybieraniu nie jestem pewna czy moje jest super wartościowe.

A PS. Kupy były ok. Więc chyba Julka zaakceptowała to mleko. Jedyny jego mankament to cena 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, dzięki 😘
Moniq - w sumie może teściowa źle nie chciała..jest sobota więc stwierdziła, że może chcesz się wyspać?? Może wyjdź nakarm małą i kładz się dalej spać, może marysia chce cyca i płacze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Kobiety 😉
Nowy dzień przyniósł nowy nastrój... ale jeszcze nie wiem jaki 😜 😜 😜 😜
Dziękuję za wsparcie, zrozumienie i agusi za ten drugi punkt widzenia.
Lenka jakby chciała zrobić mamusi niespodziankę - spała od 22.50 do !!!5.50!!! Szok 😉 Ale się wyspałam, mimo zmiany lokalizacji ze swojego na Julki łóżko. Julka przychodzi do nas do wyrka i czasem ją odnoszę a czasem sama idę na jej łóżko.
Mój mąż wstał, ale niewiele się odzywa. Przekazał mi tylko informację że jest propozycja pojechania na Sylwestra nad morze. Co ja mam powiedzieć jak nie znam tych ludzi??? A kilka dni temu mój brat na proponował balety w Warszawie to mój m. powiedział że nie wie jak z nową pracą, jak z czasem i kasą 🤔 No nic... głowa do góry!
Aaaa nie powiedziałam Wam, ale wczoraj napisałam mu potrójnego smsa - pisząc co czuję 😉

Lena dyskutuje z Julką, aż się kłócą 😉 Eeee,auuue, grrrruuuu, gieee 😉 Ale są fajowe!
A do tego moje córki wstały i stwierdziły - jak fajnie jak tak czysto - może zrozumiały na czym mi zależy!!!

Miłęgo dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia, widzę, że lepszy nastrój 😁 to super.......a facet to facet............ niestety.....większość ma mózg wielkości orzecha włoskiego. więc im trzeba łopatologicznie wykładać wszystko........ ostatnio mój zabłysnął, bo stwierdził, że dużo pampersów zużywam, więc jak prewinęłam Jagodę a on zapytał co z tym pampersem, to powiedziałam (dla żartu) - daj na kaloryfer, jest mało zsikany to będzie na później - a ten powiedział.................DOBRA - no myślałam że trupem padnę 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusia i maluszki
Karolcik- jak to mowią, nowy dzień nowe wyzwana i nowe humorki 🙂
Agusiak- ja chyba swojemu m kupie czapkę i szal, bo ma już nieładną.
Co do Szymka to zastanawiam się nad czymś takim
http://www.otoli.pl/zabawki/prod293091_Fisher_Price_FISHER_PRICE_Ksiazeczka_Szczeniaczka_O_Zwierzakach_V8520.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Karolcia ja również się cieszę, że nastrój ci się poprawił 🙂
Foga masz posłusznego męża 😁 Suszyć to suszyć 😁



a żebyś wiedZIała ann.......bo jak mu powiedziałam, że chyba tego nie zrobi, to on an to.....PRZECIEŻ KAZAŁAŚ 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Wy wu o prezentach, a ja nawet przez chwilę o nich nie pomyślałam 😁 Na mikołaja muszę coś siostrze kupić i Julkowi. A na gwiazdkę to szok. 😁 Bo dochodzą jeszcze rodzice Kuby i bracia. Ale im to kupię po jakimś drobiazgu.

Na prezenty dla dzieci nie mam pomysłu, bardziej dla Julka, bo od mojej siostry 3 letniej, podostawał tyle zabawek z Fishera w cale nie zniszczonych, że nie mam już pomysłu.

Daniela cieszę się, że czapeczka się spodobała. Jak dla mnie boska 😜 😁

KarolciK to są chłopy. Mój Kuba, jak wychodził przed wczoraj na piwo z kolegą to też się nie zapytał czy idę, bo przecież muszę z małym siedzieć. Powiedziałam mu, że ma 2 rodziców przecież. To się zamknął i powiedział, że tylko na chwilkę.

Foga hehe nieźle z tym pampersem 😁 😁 A co do mleka to może Jagoda nie chce tego Bebilonu Comfort, one jest gęstsze i gorzkie. Nasz Julek też nie chciał go pić. Jeżeli zależy Ci na małym opakowaniu to jest też taki mniejszy, chyba że zależy Ci na tym Comfort ze względy na ulewania, bądź kolki.

Coś miałam napisać, ale zapomniałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Foga hehe nieźle z tym pampersem 😁 😁 A co do mleka to może Jagoda nie chce tego Bebilonu Comfort, one jest gęstsze i gorzkie. Nasz Julek też nie chciał go pić. Jeżeli zależy Ci na małym opakowaniu to jest też taki mniejszy, chyba że zależy Ci na tym Comfort ze względy na ulewania, bądź kolki.

No właśnie ten Bebilon Premium jest słodki, więc spróbuj, moz edlatego podpasował Julce.

Lydzia Majka ma taką książeczkę, ale zainteresowała się nia dopiero jak miała z 10 miesięcy. Bo już sama umiała "czytać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...