Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Lydzia trzymamy 😘 😘 😘 😘

tak swoja droga myslalam dzisiaj o naszej Bruni...ciekawe jak sie potoczyly losy tej dziewczynki 😞 mam nadzieje ze stal sie cud.Naprawde.
Tak nie powinno byc... 😞

Inez tez mielismy taki okres,trwal okolo dwoch tygodni(moze ten skok?) Norbert jakby sie przykleil i ani rusz.Jak chcielismy go odlozyc to pisk i krzyk.Tylko u mnie i m czul sie bezpiecznie.Mam nadzieje ze u Tymonka tez to bedzie chwilo,wiem jakie to meczace 😞 😘
Babcie tez potrafia uprzykrzyc zycie,szukasz wsparcia a dostajesz kopa w tylek 😠 Nasza jak maly mial kolke to zapytala CO TY MU ZROBILAS 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

lydziaa84 napisał(a):
Justyna- a co z brunią jeśli mogę spytać?
Dzięki za kciuki


Nie pamietam szczegolow i nie chcialabym wprowadzic cie w blad,ale pisala o 7 letniej dziewczynce ktora miala guza mozgu(jak dobrze pamietam),i jest bardzo bardzo zle z nia.To byla chyba coreczka jej kuzynki 😮 Od tamtej pory sie nie oddzywala na forum. 😞
jesli cos pomieszalam to przepraszam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna891 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Justyna- a co z brunią jeśli mogę spytać?
Dzięki za kciuki


Nie pamietam szczegolow i nie chcialabym wprowadzic cie w blad,ale pisala o 7 letniej dziewczynce ktora miala guza mozgu(jak dobrze pamietam),i jest bardzo bardzo zle z nia.To byla chyba coreczka jej kuzynki 😮 Od tamtej pory sie nie oddzywala na forum. 😞
jesli cos pomieszalam to przepraszam...


o kurcze- to jest straszne- jak takie maleństwa muszą tak cierpieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydzia trzymamy mocno.
inez za Was też kciuki trzymam, za powodzenie 😘
tak czytam,że dziś dzieci niespokojne. Chyba znowu coś w powietrzu bo i mój jak nigdy śpi niespokojnie i wybudza się, płacze, zasnąc chce i nie może. Ja już nie wiem.
Dziekuję wszystkim za wsparcie a Ty Karolcia Ty to odlotowa kobitka jesteś, no tyle sympatii od Ciebie bije 😁 😁 😁 😁 😁 😘 😘 😘 😘
I wszystkim dziekuję, że jesteście 😘 😘 😘
O Bruni też myślałam, oby wszystko było dobrze.
Justyna jak nie urok to .....pszemarsz wojska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
daniela napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁


Andzelika w tej pomarańczy wibruje tzn jak ją "obierzesz" to w środku jest taka mała pomarańczka i za nią ciągniesz i ona wibruje, tak "trzepie" 😁 😁 do tego w nogach ma lusterka i kuleczki jak potrząśniesz to dźwięczy w łapkach gryzaczki. listek szeleści.
Upssss.... Tzn, że w tym jabłku też wibruje 🤪 🤪 🤪 bo to ta sama konstrukcja 🙂
Hehe Andżelika to cie wprowadziłam w błąd, ale co tam chciałaś wibrująco 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj czeka nas ciężka noc 😞 Szymek coś zasnąć twardo nie umie. Już kilka razy się wybudził i na zmianę mojego cycka maltretuje ehhh 🥴
Kornelka ale Rysio świetnie się uśmiecha 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaa trzymam kciuki oby było lepiej 😘
Marta fryz wystrzałowy i jak Julka trzyma zabawkę....nie oddam to moje.... 😁 😁
Justyna ja tez myślałam o Bruni i Ulali a Agapurka mi nie odpisała chyba już zapomniala o nas albo tel nieaktualny.....
Inez ja Ci współczuję bo to musi być mega męczące poza tym ile to siły trzeba mieć, jak dzisiaj tak długo trzymałam Tosię to myślałam że mi ręka odpadnie....
Idę się ogarnąć bo Tosia chyba już na dobre usnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Magda 😘 on tak na widok siostry się cieszył jak mu zdjęcia robiła 😁
Taki chyba dziś mają dzień nasze dzieci, bo mój to aż mi to bardzo dziwne, że on taki niespokojny jak Szymonek właśnie. Śliczny chłopczyk 🙂 i bardzo do mamy podobny 🙂no i do brata a co za tym idzie to i do taty 🙂 ot wymyśliłam 😉 🙃
Daniela Tobie to muszę dac oklaska za tą siłę i determinację bo tylke kolek co Tosia ma to nie wiem kto wytrzyma, choc jeśli nie my to kto - prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez a może spróbuj nagrać bicie swojego serca i odtwarzaj synkowi jak śpi. Czytałam na internecie, że często dzieci pamiętają dźwięki z łona matki i dzięki temu szybciej się uspokajają. Nie wiem jak można jeszcze Wam pomóc. I rozumiem, że słowa "rozpieściliście to teraz macie" do tego wypowiedziane przez bliskich ranią najbardziej. A w cale nie pomagają. Trzymaj się. Mam nadzieje, że nie długo skończą się Wasze problemy. A Tymek nie będzie już potrzebował tyle zainteresowania i da odetchnąć swoim kochanym rodzicom. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Inez a może spróbuj nagrać bicie swojego serca i odtwarzaj synkowi jak śpi. Czytałam na internecie, że często dzieci pamiętają dźwięki z łona matki i dzięki temu szybciej się uspokajają. Nie wiem jak można jeszcze Wam pomóc. I rozumiem, że słowa "rozpieściliście to teraz macie" do tego wypowiedziane przez bliskich ranią najbardziej. A w cale nie pomagają. Trzymaj się. Mam nadzieje, że nie długo skończą się Wasze problemy. A Tymek nie będzie już potrzebował tyle zainteresowania i da odetchnąć swoim kochanym rodzicom. 😘 😘 😘


Też wpadłam na ten pomysł, dlatego Tymcia babcia kupiła mu
http://www.bezpiecznyurwis.pl/p/pl/lio1/przytulanka+z+bijacym+sercem+mis+lionheart+bezowy.html
Miejmy nadzieję, że zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela Ty też jesteś dzielna. Kolki ciągle Wam dokuczają. ehhhh Wiesz tak teraz myślę jak i Wam pomóc i chyba muszę się uderzyć w pierś. Bo jeśli Tosia rzeczywiście tak cierpi z powodu tego brzuszka to może faktycznie powinnaś spróbować te czopki Viburcol N, które przepisała Wam lekarka a ja je odradziłam. Tzn. nie namawiam do codziennego ich stosowania ale w sytuacji jak macie tą mega kolkę to aż za serce ściska jak opisywałaś, że córcia się tak zgina w pół. Nie wiem już sama. A może już stosowałaś?? Daj znać. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia nie nie stosowałam i jakoś nie wiem nie mam przekonania.... a te kolki to już na prawdę nie wiem od czego chyba tak jak Kornelka pisała taki Tosi urok.... 🤢 tylko zbliża sie "magiczny" trzeci miesiąc a ja mam wrażenie ze te kolki coraz mocniejsze sa 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mówię dobranoc...nie mam sił nic pisać...a w dodatku wypiłam dwa wielkie łyki Lecha od m i............kręci mi się w głowie....a co będzie jak będę mogła już całą butlę??? Chyba padnę pod stół.. 😮 😮 😮

Dobranoc kochane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też już powiem dobranoc
Rysio śpi choc powinien obudzic się na kolację i nie wiem czy go budzic czy nie. Czekam od 19 bo tak wypadało karmienie, wzięłam kąpiel taką szybką a bidulek dalej śpi.
Ciesze się, że jednak mogłam dzisiaj troszkę z Wami pobyc ale jutro to już nie da rady. Teściowie przyjadą i posiedzimy, mam nadzieję dośc długo. Tak że życzę Wam miłej niedzieli i kolejnych dni w razie gdybym nie zaglądała i oczywiście zdrowia w pierwszej kolejności. Daniela jakoś mi spokoju nie dają te kolki Tosi, nic nie wymyślę nowego, nie poradzę co zrobic bo nie wiem, ale tak mi w głowie siedzicie. Daniela a ta suszarka nie pomaga, włączona suszarka?
Oj Foga Ty też się masz. Trzymam kciuki i za Was, może troszkę chociaż pomoże. Aaa...Ty wypiłaś sobie zdziebdziunio 😉 🙃 To odlot murowany 😉 😁 Kieruj się w stronę łóżka bo stół niewygodny 😉 🙃
DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje szczęście pospało ponad 3 godziny i to bez rzucania, ale to dlatego, że go wymęczyliśmy, długo nie spał, no i histeria też zrobiła swoje. Oczywiście spał na mężu 🙂 Teraz dopiero go wykąpiemy, bo dziś nie miałam serca jeszcze dłużej go przetrzymywać.

Czasami naprawdę opadam z sił, ale patrzę na tego mojego małego aniołka i się tak rozczulam i gdyby nie opadające powieki to mogłabym nad nim skakać cały czas 😁
Kochane mamy i kochane dzieciaczki życzę Wam kolorowych snów i spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...