Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

STO LAT dla MARYSI

Tosia coś dzisiaj marudzi...ech....akurat jak ja mam pełno roboty.... 🤢
Kornelka Rysio jaki przystojniacha ! 🙂
Aniolek Kornelka powodzenia 😘 😘
moje plecy 🤢 🤢 masakra 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100lat dla Marysi 🙂 😘
kornelka, aniołek - będzie dobrze, bez względu na decyzje jakie podejmiecie 😘 kornelka, ślicznego masz śmieszka w avatarku 🙂
anya, co do karnetów to ja kupiłam brystol czerwony i kremowy i jakoś to wyszło 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączam do życzeń dla Marysi 😘 🙂

Siehankowa przepis na Twoją pierś - PYCHAA 😁 🙂 🙂 Właśnie się nią pożywiłam 😁

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dla Emilki pod choinke chyba to:
http://www.sklep.zagrajsam.pl/ek......-doswiadcze.html
Tylko mąż mówi że dom nam wysadzi w powietrze, ale co tam i tak mamy w planach przeprowadzkę 🤪 🤪 🤪

Siehankowa ja poproszę o dokładny opis tej paczuszki karnetów i pomysł jak to działa. Dajesz wszystkie razem czy jak, no i tą instrukcję w powiększeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁
Hehe w jakim sklepie ty byłaś ???? 🤪 🤪 🤪

To jabłko ma też lusterko i gryzak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁
Hehe w jakim sklepie ty byłaś ???? 🤪 🤪 🤪

To jabłko ma też lusterko i gryzak 🙂

Hehe w sklepie dziecięcym 🤪 😜
Może też zamówię małemu, bo jakoś nie mam pomysłu. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁
Hehe w jakim sklepie ty byłaś ???? 🤪 🤪 🤪

To jabłko ma też lusterko i gryzak 🙂

Hehe w sklepie dziecięcym 🤪 😜
Może też zamówię małemu, bo jakoś nie mam pomysłu. 🤔
No ja zamówiłam. Wszelkie maty itp mam po Majce. A karuzelki nie mam gdzie przywiesić, bo też o niej myślałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam karuzelę miał chrzestny kupić, ale mały nie leży w cale w łóżeczku w dzień, jedynie w nim śpi. Więc bez sensu. Takie małe rzeczy go interesują, więc dobry pomysł. 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę się kąpać. Dziś mamy wyjściowe. Kolega ma urodziny. Moja siostra 15 letnia zostaje z małym. Znaczy, wykąpiemy go i położymy spać, a ona z nim posiedzi, nie budzi się w nocy więc spoko. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jakies podeksty 😁
danielajak plecy?Lepiej?
andzelika udanej imprezy 😘
Kornelka, aniolek przylanczam sie do was...
Dziewczyny,kolejny raz dziekuje ze jestescie.Gdyby nie forum to nie wiem,chyba by mnie w kaftanie wywiezli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko i ja dzisiaj mam mega nerwa 😠 😠 noc ciężka Szymek budził się co 2 godziny. Nad ranem płacz. Obudził Kubę no i koniec spania. Cały dzień chodzę jak bomba zegarowa. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Coś źle się ze mną dzieje 🥴 🥴 Gdzie się podziała tamta twarda ja 🤢 😮 😞 Muszę wziąć się w garść. Kornelka, Aniołku i Justyno trzymajcie się, musi być lepiej. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 😉
Ja dziś odwiedziłam brata. Nie bardzo Go lubię odwiedzać (już kiedyś Wam pisałam), ale szkoda mi jego córki a mojej chrześnicy. Dziś o dziwo było bardzo miło i sympatycznie. Poza tym, że zostałam skrytykowana przez brata i bratową, która jest w ciąży, że źle trzymam dziecko, bo "na szkole rodzenia...blablabla" Ale luz 😉 Wróciłam i zrobiłam pizze sztuk 2 😉 Został tylko mały kawałeczek bo nikomu już się nie zmieścił 😉
Ogólnie wszystko wraca do normy 😉

Andżelika zazdroszczę wychodnego! Chciałabym już móc zostawić Lenkę i po prostu wyjść z domu!
Ten pajacyk-elfik przeuroczy, śliczny!

Kornelka Rysiu wspaniały!!!!! Chyba muszę Cię odwiedzić na wiosnę może ich skumplujemy! Rysiu nie jako zdopingował Lenkę do wyjścia na świat! A raczej Ty mnie do rodzenia sms-ami o 4.30 😉 Bądź dzielna!

jolajola ale narobiłaś mi smaka na taki sernik!!! Wczorajsze ciasto chyba z mojej złości - nie wyszło!;( Budyń puścił wodę i strasznie podmokło! Chyba muszę wymyślić coś innego słodkiego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kornelko, aniołku, Justynko
specjalnie dla Was przesyłam moc pozytywnej energii
🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆 🙂 😁 😆
I dla każdej z Was która dziś potrzebuje pozytywu:
😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜 😁 🙃 😘 😜
Miłego wieczoru!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):

A te owoce z Tiny Love to one tak wibrują? Czy co robią? 🤨
A tej się wibracje marzą. One nie wibrują, ale mają różne materiały na sobie. A Daniela to ci może dokładnie namacalnie opisać.

Hehe 😁 😁 Tak marzą 😁 🤪 Nie, po prostu myślałam, że wibrują, bo w sklepie widziałam coś podobnego i tak się "trzepało", jak się naciągnęło 😁 Bez podtekstów, to tylko zabawka dla dziecka 😁 😁


Andzelika w tej pomarańczy wibruje tzn jak ją "obierzesz" to w środku jest taka mała pomarańczka i za nią ciągniesz i ona wibruje, tak "trzepie" 😁 😁 do tego w nogach ma lusterka i kuleczki jak potrząśniesz to dźwięczy w łapkach gryzaczki. listek szeleści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od po 17 tak z pół godziny kolka, taki Płacz i darcie że szok, trzymałam Tosię na rękach i razem z nią płakałam.....i tak z 30min... 😞 jestem wypompowana na maxa Justyna plecy mnie bolą cholernie......
Tosia wykąpana o 19 dostała cycusia i się kotłuje strasznie w łóżku.....
Andzelika baw się dobrze i jak ja bym też chciała wyjść, pobawić się i na 1dzień mieć na wszystko, że tak brzydko powiem "wywlone"...............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny trzymajcie się.
U nas też ogólnie lipa babcia Rafała w szpitalu w bardzo ciężkim stanie- krwiak mózgu 😞 z dnia na dzień ja sponiewierało. Bardzo fajna kobieta, często do niej na kawę chodziłam- w sumie to z nia mi się lepiej gada niż z moją śp. babką. Trzymajcie kciuki żeby się jej udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Widzę, że niezbyt kolorowo dzisiaj. U mnie w miarę ok, ale nocki u nas to masakra. Tymek rzuca się jak szalony i się wybudza. Od północy do 3 nie śpi, potem marudzenie, rzucanie się. Dopiero nad ranem zasypia jak kamień i śpi do dwunastej. Nie wiem co mam robić. W dzień śpi mi na rękach, w nocy z nami mocno przyciśnięty, bo musi nas czuć. Dziś m. chciał go oduczyć bycia na rękach. Wsadził go do leżaczka, pogadał, pobawił, potem włączył taki projektor i się oddalił. Mały na początk spokój, potem marudzenie (nie reagowaliśmy) a potem płacz, następnie histeria totalna. Mały jak zaczął płakać to nie mogliśmy go uspokoić, w końcu wózek i na dwór, zasnął na chwilę, m. wszedł do sklepu i znowu krzyk. Wpadli do domu, m. mi małego na ręce mówi, że nie może go uspokoić. Zrobiłam butlę, pobujałam, teraz śpi. Już drugi raz tak zrobił, że jak go odłozyliśmy to wpadł w histerię. Nie ma siły mówię Wam...w nocy z m. się zmieniamy przy którym z nas Tymek ma spać, bo to nie jest spanie jak co chwilę się obrywa ręką od synka albo nogą i słyszy pomrukiwanie. Nie wiem co się z nim dzieje. Chcemy go oduczyć rąk, ale to jest masakra jakaś. Tylko odłożę małego od razu oczy otwarte. Odkładałam go już na różne sposoby, i na plecki i na boczek i na brzuszek...dupa...budzi się i płacz. Uspokaja się na rękach i tak śpi. Dzisiaj już nie wytrzymałam i ryczałam jak głupia. Nic nie mogę zrobić, jeszcze jak m. jest w domu to pobawi się z małym, zagada. Jak go nie ma to ja nic nie mogę zrobić, czasami nawet pójść do toalety (o sprzątaniu i obiedzie nie wspominając).
Czytam tak o Waszych dzieciaczkach i tak Wam zazdroszczę, że możecie cokolwiek zrobić, że odkładacie maluchy i cisza. Jeszcze moja babcia mnie dobija i za każdym razem jak dzwonię do domu na skype, to powtarza ''rozpieściliście to teraz macie''. Normalnie łzy mi się cisną znowu do oczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...