Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY 🙂
MADZIU jak się sprawije ten świecący konik morski?bo zastanawiam się nad jego kupnem 🙂
A co do lerzenia Marysi samej i zajmowania sie czymś bez mojej obecności to staram się ją tego uczyć, ale przy mojej teściowej się nie da 😞 😠 😠 😠 😠
przykład z wczoraj rana Marysia sobie leży na naszym łóżku(ta oczywiście nad nami stoi jak ten kat)i mówię do niej, że mamusia idzie robić śniadanko a Ty zaimij się sama sobą i bądź grzeczna 🙂 to teściowa oczywiście"ale takie małe nie umie się samo bawić"przed kąpielą to samo zostawiam mała na łóżku idę lać wodę do wanienki a ta już leci do niej aby ją zabawiać 😠 😠 😠
Mówie Wam jak jak bardzo chcę się stąd wyprowadzić na swoje a jeszcze bardziej złości mnie fakt, że prędko to się nie stanie 😞
a się rozpisałam 🙂
MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZYMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dzień Dobry 😞

ooo jejku Marysia wczoraj skończyła 3 m-c 🙂 🤪 🤪 Wszystkiego Najlepszego, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka i buziaki od e-cioci, Szymka i Kuby 😘 😘 😘
a co do Konika to my jesteśmy zadowoleni Szymon bardzo lubi go słuchać przed zaśnięciem. Fajnie go wycisza i uspakaja. Czuje się też bezpieczniej w łóżeczku. Dlatego ja osobiście polecam 🙂

U nas znowu ciężka nocka Szymon wstawał co dwie godz na jedzenie, nad ranem stękanie i marudzenie. ehhh 🥴 🥴

Miłej niedzieli życzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 Również wpadam się przywitać i biorę się za obiad 🙂
Jeszcze napiszę tylko, że mój Norbert dostał taki zestaw chemika 2 lata temu na Mikołaja. Ma go do dzisiejszego dnia i od czasu do czasu wyciąga i razem z Mariuszem cos tam tworzą 🙂 Bardzo fajna i kreatywna zabawa 🙂 No i pożeracz czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Hej 🙂 Również wpadam się przywitać i biorę się za obiad 🙂
Jeszcze napiszę tylko, że mój Norbert dostał taki zestaw chemika 2 lata temu na Mikołaja. Ma go do dzisiejszego dnia i od czasu do czasu wyciąga i razem z Mariuszem cos tam tworzą 🙂 Bardzo fajna i kreatywna zabawa 🙂 No i pożeracz czasu 🙂

Hehe dzień dobry 🙂
I nadal mieszkasz w tym samym domu, nie wybuchło 🤪 🤪 🤪

Siehankowa czekam na instrukcje i szczegóły 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marta-lion napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Hej 🙂 Również wpadam się przywitać i biorę się za obiad 🙂
Jeszcze napiszę tylko, że mój Norbert dostał taki zestaw chemika 2 lata temu na Mikołaja. Ma go do dzisiejszego dnia i od czasu do czasu wyciąga i razem z Mariuszem cos tam tworzą 🙂 Bardzo fajna i kreatywna zabawa 🙂 No i pożeracz czasu 🙂

Hehe dzień dobry 🙂
I nadal mieszkasz w tym samym domu, nie wybuchło 🤪 🤪 🤪

Siehankowa czekam na instrukcje i szczegóły 🙂 🙂 🙂

Nie wybuchło 🤪 Tylko, że Mariusz nie pozwalał Norbertowi bawić się samemu, zawsze robili coś tam razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
ann a co Haneczka taka smutna w avatarku??

Ona ogólnie jest bardzo poważnym dzieckiem. Ciężko ją zmusić do uśmiechu. Taki sam był Igorek. Tylko Norbert był małą śmieszką i tak mu zostało do dziś 🙂
Wczoraj z Norbertem próbowaliśmy ją rozśmieszyć. Pokazywaliśmy zabawki, śmialiśmy się do niej i nic. W końcu tak na żarty rzuciłam: Hania to taka mądra dziewczynka, a Norbert taki głupi. Jak się wtedy zaczęła śmiać aż dziąsełka pokazywała 🙂 Powtórzyliśmy to zdanie kilka razy i za każdym razem ten sam efekt. Śmialiśmy się, że dokładnie rozumie o co chodzi 🙂
A i do tej pory nie udało mi się jej zrobić śmiejącego zdjęcia. Stoję z tym aparatem, rozśmieszam ją i nic. Aparat odłoże, a ona się skubana śmieję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann a co Haneczka taka smutna w avatarku??

Ona ogólnie jest bardzo poważnym dzieckiem. Ciężko ją zmusić do uśmiechu. Taki sam był Igorek. Tylko Norbert był małą śmieszką i tak mu zostało do dziś 🙂
Wczoraj z Norbertem próbowaliśmy ją rozśmieszyć. Pokazywaliśmy zabawki, śmialiśmy się do niej i nic. W końcu tak na żarty rzuciłam: Hania to taka mądra dziewczynka, a Norbert taki głupi. Jak się wtedy zaczęła śmiać aż dziąsełka pokazywała 🙂 Powtórzyliśmy to zdanie kilka razy i za każdym razem ten sam efekt. Śmialiśmy się, że dokładnie rozumie o co chodzi 🙂
A i do tej pory nie udało mi się jej zrobić śmiejącego zdjęcia. Stoję z tym aparatem, rozśmieszam ją i nic. Aparat odłoże, a ona się skubana śmieję 🙂


hehe no widzisz ale się nie dziw ona po prostu uważa, że trzeba zasłużyć na jej piękny uśmiech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
ann5353 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ann a co Haneczka taka smutna w avatarku??

Ona ogólnie jest bardzo poważnym dzieckiem. Ciężko ją zmusić do uśmiechu. Taki sam był Igorek. Tylko Norbert był małą śmieszką i tak mu zostało do dziś 🙂
Wczoraj z Norbertem próbowaliśmy ją rozśmieszyć. Pokazywaliśmy zabawki, śmialiśmy się do niej i nic. W końcu tak na żarty rzuciłam: Hania to taka mądra dziewczynka, a Norbert taki głupi. Jak się wtedy zaczęła śmiać aż dziąsełka pokazywała 🙂 Powtórzyliśmy to zdanie kilka razy i za każdym razem ten sam efekt. Śmialiśmy się, że dokładnie rozumie o co chodzi 🙂
A i do tej pory nie udało mi się jej zrobić śmiejącego zdjęcia. Stoję z tym aparatem, rozśmieszam ją i nic. Aparat odłoże, a ona się skubana śmieję 🙂


hehe no widzisz ale się nie dziw ona po prostu uważa, że trzeba zasłużyć na jej piękny uśmiech 🙂

Najwidoczniej 😁 😁 😁A taki długo wyczekiwany uśmiech bardzo cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w to niedzielne przedpołudnie 🙂
Moniq- współczuję z taką teściową, ale może powiedz jej delikatnie, żeby się nie wtrącała.
Magdalena- nie zazdroszczę takiej nocki, u mnie to była norma, ale w czwartek wzięliśmy się za niego (jak się budził nie dostał cyca tylko smoka) i już są Potępy- wstaje co 3-4 godzin 🙂

Szymon ma tak samo z aparatem- muszę mu robić fotki z zaskoczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Oczywiście muszę do was zaglądać i czytać, bo mąż pyta się co u was słychać 😁 😁 😁
Dziś opowieść o danieli 😉 nie piekły cię uszy? 😜
no i marty 😁 dziewczynkach.

U nas noc spokojna wstała 3 razy na karmienie i spała w łóżeczku bez smoka całą noc. Teraz tez sobie śpi a ja mam chwilę dla siebie.
Zrobiłam wczoraj sernik i ciasto z karmelem po obiedzie będzie wyżerka 😜

Inez współczuje nie załamuj się może ta zabawka pomoże, my tez ostatnio przesadzamy z noszeniem ja czasem ponoszę potem daję mężowi teściowa też chce, a potem każdy idzie w swoją stronę, a ja rady nie mogę dać nawet do łazienki nie mogę wyjść żadna zabawka nie pomaga eh
więc ostatnio karmie biore do odbicia i odkładam buntuję się i żuca tyłkiem i się pręży, że muszę szybko zabawkę... chociaż ostatnio pomaga woda w butelce ja piję żywiec zdrój i ta butelka jest niebieska z pewnej odległości jej pokazuje, a ona słucha tej wody jak się przelewa. Zauważyłam nawet, że patrzy jak stoi na stoliku to ją interesuje, może przypominają jej się wody płodowe 😜 nie wiem.
ale ona potrafi się czasem zająć sobą, wtedy najlepiej nie przeszkadzać, bo jak tylko się do niej zagada to już koniec zabawy.
magda wiedzę że ty tez masz kiepskie dni, nie martw się my już zadbamy o ciebie 😁 jak ty dbasz o nas 😆 Trzeba przetrwać te trudne momenty, a każdy kolejny dzień będzie lepszy, sama tak czasem piszesz. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
Ja bym właśnie chciała zacząć od kaszki, bo muszę malutką nauczyć pić butelką. Herbatki nie chcę, więc pomyslałam o kaszce. Ale może się mylę...

ja to myślałam, że najpierw do mleka daję się łyżeczkę kaszki

ale pamiętam jak opiekowałam się chłopcem to on jadł kaszki bobo vita różne smaki miesza się je z wodą i całą taką miseczkę zjadał, ale to już miał wtedy conajmiej pół roku.
A jak się opiekowałam dziewczynką od 4 miesiąca to pamiętam, że najpeirw deserki dawali jej a potem małe słoiczki obiadki takie, a mleko w butelce rano i wieczorem kaszki mało jadła bo nie chciała wiec nie wiem jak to u was będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...