Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dostałam paczuszkę hippa czy wy też dostałyście?


Ja nie dostałam, a co wypełniałaś aby dostać?

Wiesz że nie pamiętam 🥴 chyba coś na stonce się logowałam.
Dostałam deserek jabłkowy łyżeczkę do niego i herbatkę jabłkową i kupony zniżkowe na każdy produkt hippa i kupon na jeszcze jedną paczuszkę do odebrania w rossmanie.


Jola, ja też dziś dostałam identyczną 🙂 Na stronie się nie logowałam, przysłali mi chyba na podstawie ankiety ze szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Dziękuję Madziu 😘

Mi też od razu dali Maciejkę na brzuch
a jemu włączył mu się taki pełzak, że się bałam że mi spadnie 🙃
W tym czasie mnie szyli a potem mój Mąż przeciął pępowinę.
No i tak półtorej godziny Mały był na mnie, ssać próbował ale nie załapał
a ja nie umiałam mu pomóc...
i dopiero potem wzięli go do ważenia, mierzenia itp
Cuuuudna to była chwila 🙂 Aż mnie ściska na samo wspomnienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
Jola mi też położyli na piersi Szymka zaraz jak odwiązali go z pępowiny bo był tak nią owinięty. Dwa razy wokół szyi i raz wokół barku. Ale poleżał tak tylko kilka minut potem go zabrali ubrali i dopiero wtedy mogłam przystawić go do piersi. I karmiłam go najpierw z jednej potem z drugiej piersi.

A no widzisz a mi jak dali zaraz jak urodziłam to leżała tak na mnie ponad 2 godziny a dopiero potem ją zabrali ważyć i mierzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moniczek, fryzurka wymiata, supeeeer. A ty końcówki masz w ciemniejszym kolorze czy tylko tak wygląda na zdjęciu?

Foga - ja też zapakowałam prezenty i jutro jadę na pocztę. Pewnie dostaniesz od razu dwa - ode mnie i od Marty. W ogóle to załadowałam cały bagażnik torbami dla was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Moniczek super 🤪

A tez dostajecie miesięcznik twoje dziecko w formie e-mail


Tak, Jola dostajemy. Te pudełka z próbkami to chyba ogólnopolski program. Kto wypełnił w szpitalu ankietę to dostaje próbki i Twoje Dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek świetnie wyglądasz 🤪
Jola mi małą położyli na brzuch i tak ze mną z 5min leżała, później zabrali do obróbki a jak przynieśli to od razu do cycusia się mała dopadła i już leżałyśmy razem 🙂
Mapa ja pazurki też często obcianam a Tosia często jest podrapana na buźce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
Oooo ja cie, he, he, ale Szymek ma jajka 😁 😁 😁 Właśnie zobaczyłam.
Czy wszyscy chłopcy rodzą się z takimi?


Jak mój m. wszedł do sali i dali mu małego to moje pierwsze słowa do niego były ''zobacz jaaakie ma jaja'' 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zazdroszczę wam tych wspaniałych chwil po porodzie,ja swojego Filipka widziałam może z 2 sekundy,bo od razu mi go zabrali i zobaczyłam go dopiero na drugi dzień.Tylko mąż widział w ten sam dzień.
I zapomniałam napisać,daniela,twoja córunia slicznie wyszła na fotkach 🙂
A ja w zeszłym tygodniu też dostałam próbki,te na które foga dała namiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O widzę że Was naszło na wspomnienia poporodowe, ja Witulę widziałam może z minutkę, ale ja miałam cesarkę więc wiadomo, a potem mi go przynieśli po 8 godzinach do pokoju i tak juz ze mną był do końca.
Paloma dzięki za radę z kiślem, zrobiłam go i już spałaszowałam, w końcu coś innego niż suchy chleb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
dziś przyszło jabłko tiny love. Nie wiem czy wytrzymam do mikołaja z tym prezentem ☺️ Już mnie korci, żeby to Szymkowi pokazać

Ja ze śpiewakiem nie wytrzymałam i pokazałam, teraz na Mikołaja muszę jabłko kupić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jo-aneczka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Moniczek super 🤪

A tez dostajecie miesięcznik twoje dziecko w formie e-mail


Tak, Jola dostajemy. Te pudełka z próbkami to chyba ogólnopolski program. Kto wypełnił w szpitalu ankietę to dostaje próbki i Twoje Dziecko.

a no widzisz bo tego hippa to nie pamietałam może to i w szpitalu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inez napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Oooo ja cie, he, he, ale Szymek ma jajka 😁 😁 😁 Właśnie zobaczyłam.
Czy wszyscy chłopcy rodzą się z takimi?


Jak mój m. wszedł do sali i dali mu małego to moje pierwsze słowa do niego były ''zobacz jaaakie ma jaja'' 😁 😁 😁

hahaha
Inez dziękuję za zdjęcie
Ciekawe czy my zrobimy chłopca za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obejrzałam zdjęcia - śliczne wszystkie 😎
paznokcie też często muszę obcinać - tak szybko rosną a zaraz ma porysowaną buźkę jak nie zdążę
a u nas też szczepią przy katarku - właśnie nam się trafił przed szczepieniem i Tosia dzielnie zniosła nawet bez temperaturki
Ja zdjęcia z porodówki mam i nawet film,ale Tosia tak strasznie wygląda i te rurki z respiratora,że sama nie lubię ich oglądać- a wasze bąble słodkie 🤪
Daniela - mi również podoba się to drugie zdjęcie - które zresztą wybrałaś 😉
Andżelika u Bartka za którymś razem nie mieli w przychodni szczepionki 6w1 i zaszczepili 5w1 - nie można odwrotnie - jak zaczęłaś 5w1 to nie można 6w1
a ja dostałam herbatkę na laktację - szkoda że już nie karmię ale herbatka pyszna 😜
prezentu nie kupuję szybciej bo ja to nie wytrzymam i dzieciaki dostałyby od razu 😮 - a zastanawiam się nad tym śpiewakiem bo Tośka nim zauroczona była któregoś razu na zakupach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek jeszcze raz dziękuje 😘 😘 Masz wielkiego buziaka 🤪 😘 😘

Jola ja chciałabym za 6 lat. Jak studia skończę i będę już miała spoko pracę, większe mieszkanie itp. 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Moniczek jeszcze raz dziękuje 😘 😘 Masz wielkiego buziaka 🤪 😘 😘

Jola ja chciałabym za 6 lat. Jak studia skończę i będę już miała spoko pracę, większe mieszkanie itp. 😁 🙂

No ale ja też myślę o tym która np by niechcący wpadła 😜
No ty to jeszcze młoda jesteś 🙂
Ja też bym mogła tak powiedzieć, że aż się wprowadzimy do nowego domu, ale szybciej będziemy mieć kolejne dziecko niż się wprowadzimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...