Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kornelka7 napisał(a):
Ooo Paninka ale szperacz jestes 🙂 krzesełko fajne i pomysłowe. Może i ja się na nie skuszę 🙂


ja chcialam takie co sie potem rozklada i z takiego wysokiego mozna zrobic krzeselko i stoliczek 🙂 🙂 moja siostrzyczka takie miala tylko drewniane i bardzo dlugo z niego korzystala bo jak juz nie byl do karmienia to sluzyl do zabawy. mam nadzieje ze uda mi sie je dostac w biedronie jakby nie bylo to ponad 70 zl roznicy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Co do tej metody nauki czytania. Ja się nia kiedys bawiłam. Z Emilką jeszcze. Dawno było, nie było takich zestawów. Sama pisałam słowa czy zdania i próbowałam. Hmmm... Powiem wam tak.
Mój mąż dużo czyta z Majką książeczki dla dzieci. Różne, są obrazki, ale są słowa np takie http://all.../first words. I jak dla mnie Majka więcej wie, niż wtedy Emilka gdy próbowałam z nia tej metody. Majka potrafi wskazać określona literę alfabetu itp. Emilka szybko się nudziła. Być może to sprawa że inne dzieci, inne charaktery. Ale w tej metodzie stosuje sie jak widziałyście białe nieciekawe karty. Moim zdaniem nie atrakcyjne dla dzieci. Te książeczki które my mamy są dla dzieci dużo ciekawsze. Ale to oczywiście moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
P.S. 🙂 Paninka czym Lile karmisz? 🙂 Rośnie jak nie tylko na drożdżach a dodatkowo jak róże pod szklarnią 🙂
Pati zastanów sie jeszcze raz nad podawaniem żelaza. Czy lekarka zaleciła je Nadii? O niedoborze żelaza w organizmie wiedziałam tak mało a teraz przerażona jestem tym, że zaczęłam podawac je tak pózno. Są pozytywne efekty bo koloryt skóry już się zmienił u Rysia ale morfologię dopiero w styczniu pani doktor pozwoliła zrobic. Wszystkie skutki uboczne podawania żelaza, jeśli takowe są, są niczym w porównaniu z tym co może byc przy jego niedoborze. Anemia jest straszna, skutki długoterminowe.
Obudził się mój mały żółwik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka7 napisał(a):
P.S. 🙂 Paninka czym Lile karmisz? 🙂 Rośnie jak nie tylko na drożdżach a dodatkowo jak róże pod szklarnią 🙂
Pati zastanów sie jeszcze raz nad podawaniem żelaza. Czy lekarka zaleciła je Nadii? O niedoborze żelaza w organizmie wiedziałam tak mało a teraz przerażona jestem tym, że zaczęłam podawac je tak pózno. Są pozytywne efekty bo koloryt skóry już się zmienił u Rysia ale morfologię dopiero w styczniu pani doktor pozwoliła zrobic. Wszystkie skutki uboczne podawania żelaza, jeśli takowe są, są niczym w porównaniu z tym co może byc przy jego niedoborze. Anemia jest straszna, skutki długoterminowe.
Obudził się mój mały żółwik 🙂


KORNELKO MOJA NADI MA PODOBNIE JAK TWÓJ RYSIO JAK BRZUSZEK BOLI TO MNIEJ SPORO MNIEJ JE JEST APATYCZNA I MARUDNA A JAK KUPKA WYJDZE TO ZŁOTE DZIECIĄTKO SMIEJE SIE NON STOP I CHCE SIE CALY CZAS BAWIĆ...jA NA RAZIE NIE CHCĘ DAWAĆ ŻEKLAZA BO NIE WIEM NA ILE MA NIEDOBOR CZY TYLKO DOLNA GRANICĘ NORMY..DZIŚ PO WIZYCIE SIĘ DOWIEM I ZADECYDUJE...Wiesz chodzi mi głównie o brzusio bo ona po mm ma problemyu z kupka a jak żelazo dołoże to nawet boje się myśleć dałam jej tylkorazto kupki przez dni nie bylo i caly czas darcie i marudzenie i jak kupa wyszła potem za dwa dni znów druga ciemna (zapewne od żelaza )cały ten okres był marudny i nerwowy,a wczoraj uż kupka normalnie i normalny kolorek więc ,uszę to jakoś wszystko ogarnąć i przewartościować, co by jej bólu nie zadawać ale tez nie zaszkodzic czyli wybrać mniuejsze zło...

A chciałam Was zapytac czy daje któraś wit D w kropelkach? Ila taka na recepte kosztuje w porównaniu z kapsułkami? Taniej jest kupić kropelki na recepte czy kapsułki? Bo dziś ide do doktyora i skoro składek tyle odprowadzam to może zaczne korzystac chociaż z tańszych leków na receptę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa metodą domana ćwiczyłam ale z dziećmi niepełnosprawnymi uintelektualnie 🤢 na praktykach i w czasi mojej krótkij przygody z nimi, no i powiem tak z dziećmi do lat 2 w normie intelektualnej w prywatnym przedszkolu pracowałam kluczem do uczenia sie i to dawało błyskawiczne efekty 🙂
Na czym metoda polega napisze potem jak będę miała więcej czasu bo teraz obiad musze podgotować i ogarbnąć chate po na 13 do lekarza lecimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati ja daje d3 w kropelkach roznica jest ogromna...za kapsulki placilam kolo 25 zl na miesiac a za kropleki na recepte troche ponad 3 zl ale obliczylam ze starczy ich na prawie rok


aaaa i chyba zdecyduje sie na tego konika http://allegro.pl/k-s-kids-centrum-edukacyjne-ryan-28el-zebra-gratis-i1983728164.html
wiec przepraszam ale w takim wypadku juz nie bede sie w styczniu raczej pisala na krokodylka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Pati ja daje d3 w kropelkach roznica jest ogromna...za kapsulki placilam kolo 25 zl na miesiac a za kropleki na recepte troche ponad 3 zl ale obliczylam ze starczy ich na prawie rok

😘 😘 😘dziękuję 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja nawet nie wiedziałam,że kropelki mogą być na receptę i głupia płacę ponad 30 zł za opakowanie kapsułek 😮 😮 😮
Paninka - krzesełko fajowe, obyś tylko się załapała.. U nas bywa tak, że połowa rzeczy z promocji nawet na półkę nie trafia bo pracownicy pomiędzy sobą podzielą 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati, ja mniej więcej wiem na czym to polega, ale zastanawiam sie czy faktycznie potrzebne sa te gotowe szablony o niby specjalnych wymiarach , czy niekoniecznie... bo ceny tych niby oryginalnych troche powalające są 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siehankowa odpisałam 🙂
U mnie też sadzone 😁
Kornelka 😘 Ja to ciemna jestem w dokarmianiu dzieci butelką przy jednoczesnym karmieniu piersią 🙂 Trójka dzieci, a taki przypadek pierwszy raz mi sie trafił 🙂
A i mam jeszcze do was prośbę: powiedzcie mi jak wasze dzieci miały kolki to ile kropel mozna podawać w ciągu doby i co ile godzin, bo córka szwagierki ma kolkę, a ja pojęcia nie mam, bo żadne z moich dzieci kolki nie miało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

U nas też pogoda nie najlepsza 😮

Na obiad mam mielone, tylko muszę uturlać 😁 😁

Co do kropelek to na początku miałam KiD vitum, czy jakoś tak. Więc jak poszłam do lekarza i karmiłam już mm, to dała mi receptę na te w kropelkach DeVikap. Po kropelce się daje, a faktycznie tamte twist off 3 dychy, a te bez zera. I mam już 2 miesiąc 🙂 🙂

A o tej metodzie słyszałam, od koleżanki mamy - która jak Pati pisała stosuje z chorymi dziećmi.
Ale to są dzieci wiadomo starsze.
Siehankowa a Ty już chcesz Ksawiego uczyć, czy po prostu szukasz zaopatrzenia na potem hehe? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
U mnie wędzone żeberka od mamy, ziemniaczki i zielony groszek 🙂

mniaam 🙂 ale u mnie niestety żeberka nie przejdą - mój m. z mięsa to tylko piersi, kotlety mielone i w ostateczności schab zje 😁 innego mięcha sie brzydzi 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...