Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
My po szczepieniu. Tymek był bardziej dzielny ode mnie ☺️ Zapłakał dwa razy (wbijała mu się w udka) a ja ryczałam jak głupia ☺️ A zawsze powtarzałam sobie, że nie będą taką miękką matką co to płacze jak jej dziecku pobierają krew lub robią szczepionkę. Ale niestety jestem ☺️ ☺️ ☺️
Na razie Tymek śpi, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, ale na wszelki wypadek dostaliśmy czopki.

Ja dalej chora, wczoraj miałam gorączkę, katar już zielony, kaszel mokry. No to pojechałam do lekarza, a tam oczywiście, że nie ma terminu dzisiaj, to się pytam o jutro, a ona do mnie,że jutro i pojutrze mają zamknięte i zapraszają w poniedziałek (tylko, że ja w poniedziałek lecę). No w dupę kopaną co oni sobie żarty robią?!Przychodnia zamknięta?! Nie ma żadnego święta nic, one po prostu chyba robią sobie wolne, przecież to kpiny jakieś 😠 Najlepsze jest to, że tu nie ma prywatnych lekarzy, więc jestem zdana na nich. A nie przepraszam powiedzieli, że jakby co to mogę na pogotowie zadzwonić 😮 Już dzwonię...
Wiem jak mam się leczyć, ale zależy mi aby lekarz wystawił mi zaświadczenie, że jestem chora, wtedy m. będzie mógł wziąć wolne w pracy i pomóc mi z Tymkiem. A tak to dooopa 😠

Dobrze, że dziś rocznica brzuszka to chociaż to mi humor poprawia 🙂

Daniela współczuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej.. Daniela szkoda mi was strasznie 😞 😞 Ja się zastanawiam czy dziś Jagodę nie będzie bolał brzuszek bo zjadłam 4 kupne pierogi i jakieś twarde mi się wydawały... mam nadzieję, że nie byly niedogotowane 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez a może warto jednak pojechać na to pogotowie, tam zawsze musi być jakiś lekarz dyżurujący i on może wystawi Ci to zwolnienie 🙂 Trzymaj się kochana, zdrowiej szybko bo podróż z chorobą nic dobrego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniela napisał(a):
u nas jakaś masakra Tosia cały czas płacze.... pręży się, wygina.....puściła serie i dalej płacz..... 🤢 🤢 🤢 podsypia a chwile, budzi sie z placzem....... 🤢 🤢 rece opadaja


Daniela a próbowałaś podać Tosi proszek troisty??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daniela Lila wczoraj tez jakis napad placzu miala...normalnie przestraszylam sie jak powietrza nie mogla zlapac...nie mam pojecia co to bylo - obstawiam brzuszek albo zabki...moc buziakow przesylam 😘 😘 😘

Foga napisał(a):
Paninka, ja Jagodę ubieram tak samo jak ty Lilę ale ona również często jest zimna.a chwilami znowu gorąca 😮 ale jak tak zmarznie to zaczyna się wiercić i biorę ją do siebie pod kołdrę.. wtula się we mnie i śpi spokojnie...


no ona wierci sie caly czas tak samo...no chyba gdyby jej bylo zimno to nie spalaby 9 godzin 😮 moze jest tak jak Divianka napisala - taki jej urok 😉 zreszta jakby marzla to chyba szybko jakies przeziebienie by ja dopadlo a skoro jest cieplo ubrana opatulona kocem i kolderka a w domu jakis strasznie niskich temp. nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Daniela Lila wczoraj tez jakis napad placzu miala...normalnie przestraszylam sie jak powietrza nie mogla zlapac...nie mam pojecia co to bylo - obstawiam brzuszek albo zabki...moc buziakow przesylam 😘 😘 😘

Foga napisał(a):
Paninka, ja Jagodę ubieram tak samo jak ty Lilę ale ona również często jest zimna.a chwilami znowu gorąca 😮 ale jak tak zmarznie to zaczyna się wiercić i biorę ją do siebie pod kołdrę.. wtula się we mnie i śpi spokojnie...


no ona wierci sie caly czas tak samo...no chyba gdyby jej bylo zimno to nie spalaby 9 godzin 😮 moze jest tak jak Divianka napisala - taki jej urok 😉 zreszta jakby marzla to chyba szybko jakies przeziebienie by ja dopadlo a skoro jest cieplo ubrana opatulona kocem i kolderka a w domu jakis strasznie niskich temp. nie ma


Paninka
kochana mamusiu, na pewno jest wszystko OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tosia usnęła mam nadzieję na dłużej....
Wczoraj zjadłam pół plasterka sera żółtego więc może to od tego?? już dawno nie było takich cyrków...... Madzia nie nie podawałam tego proszku....
M chory a klatkę poszedł malować.....ech ten mój pracoholik.... ale w końcu prawie jak ludzie zaczynamy mieszkać.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
daniela napisał(a):
Inez zdrówka kochana.... 😘
Lydziaa a Szym na tym zdjęciu w awatarze to do Ksawiego podobny 😁 😉


😁 😁

taki sam budda 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Doczytałam was.Wczoraj cos mi net rozłączało.
jola te masaże nie są jednorazowe,za pierwszy płaciłam 20 zł, a resztę mam mieć na kasę chorych,tylko muszę iśc po skierowanie do rodzinnego, i przykro mi,żer nie przedłużyli ci umowy.Ja też miałam takiego cykora,bo umowę miałam do 30 sierpnia,a teraz mam na czas nie określony
foga co do ulewania,to Filip też ulewa.My jestemy na tym samym zagęstniku co andzelika.I jest lepiej.My też stosowaliśmy taki syrop na ulewanie Gastrotus,ale bez rewelacji.
A ja wczoraj byłam jeszcze u ginekologa,od kilku dni coś mnie brzuch bolał,i oczywiście problemy z okresem.No i jestem na luteinie.
A jutro z małym na szczepienia,jestem ciekawa ile przytył.
moniczek to już rok,aż nie chcę się wierzyć 🙂
aniolek powodzenia
I chyba więcej na razie nie napiszę,bo Filip się wkurza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana ja też lubię paczki dostawać 😁 😁 tylko kurcze nikt mi za darmo nic przysłać nie chce... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
właśnie żyrandol do Gabi pokoju przyszedł... a przed południem pierdoły na jej 6ste urodzinki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i niestety sprawdziły się moje przypuszczenia - mała waży za mało i muszę ją dokarmiać. Dwa razy dziennie i mogę zacząć wprowadzać nowe produkty od przyszłego tygodnia. Powiem, że na początku cyrk był z tym karmieniem - Haniołek pluła nim, ale w końcu po półgodzinie wypiła 60. Zapisuję to na razie jako sukces, ale powinna wypić 150... W każdym razie na pierwszy raz nie było źle... Wybrałam Bebilon, bo takie mleko poleciła mi pediatra, ale nie wiem jak to ma być ze smoczkiem do butelki. Butelkę mam TT ale smoczek 0-3, więc chyba powinnam wymienić.. Wy chyba karmicie już 2? Chciałam dzisiaj nawet kupić, ale w aptece mieli tylko smoczki z Aventu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ann5353 napisał(a):
No i niestety sprawdziły się moje przypuszczenia - mała waży za mało i muszę ją dokarmiać. Dwa razy dziennie i mogę zacząć wprowadzać nowe produkty od przyszłego tygodnia. Powiem, że na początku cyrk był z tym karmieniem - Haniołek pluła nim, ale w końcu po półgodzinie wypiła 60. Zapisuję to na razie jako sukces, ale powinna wypić 150... W każdym razie na pierwszy raz nie było źle... Wybrałam Bebilon, bo takie mleko poleciła mi pediatra, ale nie wiem jak to ma być ze smoczkiem do butelki. Butelkę mam TT ale smoczek 0-3, więc chyba powinnam wymienić.. Wy chyba karmicie już 2? Chciałam dzisiaj nawet kupić, ale w aptece mieli tylko smoczki z Aventu 😉


Ann a ile waży teraz Haniołek i ile przytyła w ostatnim czasie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i miałam jeszcze napisać, że zdziwiło mnie jak pediatra zasugerowała, że mam za mało pokarmu, a jestem jeszcze w stanie po karmieniu odciągnąć mleko z piersi. Powiedziałam jej to i dodałam, że może mleko jest za mało kaloryczne - to mi odpowiedziała, że mleko jest dostosowane do potrzeb dziecka i nie może być zbyt jałowe... No i nic juz z tego nie rozumiem, bo wynikałoby że moja Hania ma małe potrzeby... A to raczej niemożliwe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...