Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa ja Szymkowi prawie od urodzenia podniosłam oparcie na głowę ze względu na tą grasice i częste ulewanie 🙂 ale to jest na takiej zasadzie, że jak położony jest na to materacyk to jest jak w łóżeczku z poduszką klin. Ten skos jest na tyle delikatny, że nie obciąża kręgosłupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Andzelika napisał(a):
Siehankowa a co do siedzenie. No ja Ci powiem, że na reha go sadzała ostatnio, w sensie że podtrzymywała go, ale jednak jakieś parcie miał ja kręgosłup.
No i sie wtrącę 🙂
Tak reha tak robią, ale ona robi tak raz na tydz, bądź raz na dwa i to przez chwilkę. Nam nie wolno jeszcze sadzać dzieci. Dziecko ma usiąść samo.
Moja reha też tak robi, tylko ona za każdym razem dodaje ale pamięta Pani nie sadzamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Dziecko ma usiąść samo.


Amen 🤪

Ps. Chyba wraca stara madalena 😉


juupi 🤪 🤪 🤪
no masz talent do wynajdywania super rzeczy 😉
ja mówię dobranoc bo na tego mikołaja nie obyło sie bez awantury ech i to ze starszym synem
uch wzięłabym tak przez kolano 😮 🙃
maluchy ułożone w łóżkach - Tosia zasypia a Bart jeszcze na bajkę patrzy
może jeszcze zerknę na allegro

Buziaki 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi Norbi pokasluje 🤔 chyba ze ta slinka mu przeszkadza.Czasami ma tak ze zbunkruje jej pelno w buzi a potem ona leci jakby mu sie woda ulewalo.
A mnie znowu w mostku kluje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam 🙂 Byłam z prezentami u zapomnianych przeze mnie dzieci 🙂 Wszystko fajnie wyszło 🙂 Byłam nawet Mikołajem i krzyczałam hoł hoł 😁
Ja pisałam już, że nie podkładam nic pod plecki, żeby mała siedziała 🙂 Natomiast kładę ją na poduszkach, tylko pilnuje żeby cały kręgosłup był prosty- tzn. żeby leżała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem
Nie odzywałam się bo Jagoda była niespokojna.. Co do tego ulewania to: na rota nie szczepiłam, biegunka.. tu nie wiem bo młoda prawie cały czas rzadkie kupy robi.. a nasz doktor ostatnio mówił, ze ulewanie jest normalne.. no ale wg mnie to za dużo...no i za mocno..
Już sama nie wiem....
Justyna, musisz trochę odpuścic, bo to chyba nerwy się odzywają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Jestem
Nie odzywałam się bo Jagoda była niespokojna.. Co do tego ulewania to: na rota nie szczepiłam, biegunka.. tu nie wiem bo młoda prawie cały czas rzadkie kupy robi.. a nasz doktor ostatnio mówił, ze ulewanie jest normalne.. no ale wg mnie to za dużo...no i za mocno..
Już sama nie wiem....
Justyna, musisz trochę odpuścic, bo to chyba nerwy się odzywają...


Foga
jeśli ulewanie jest normalne w sensie, że jest tego dużo ale ulewa się spokojnie to faktycznie nic groźnego, jeśli jednak Jagoda ulewa z impetem tak chlustając to już oznaka czegoś niepokojącego i wg. mnie należy skonsultować to z lekarzem.
Z tego co piszesz to nie ma innych niepokojących oznak. Tak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
A, jak mogę wrzucić filmik ?

jeśli masz swój film to tak jak przy zdjęciach musisz znaleźć jakiś hosting filmów na internecie i tam przesłać go i dostaniesz kod, który potem umieścisz na forum 🙂
http://pliczek.net/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny za odp 😘 no mi chodzi o takie delikatne podparcie-cos jak wysokosc klina, bo w gondoli mam taką mozliwosc...
a jeszcze nawiazując do tematu, to jak np. siedzicie na fotelu/krzesle/kanapie itp. i trzymacie dzieciaczki to jak? mogą wtedy tak niby siedziec na naszym kolanie i pleckami o nasz brzuch sie opierac lub tak bardziej bokiem-o rękę? lub tez jak podkurczymy nogi i dzieciaczka tak o nasze uda podeprzemy? czy to tez obciąża kręgosłup?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa dziś od prababci w prezencie były również i majtasy. Więc zrobiłam fotkę żeby upamiętnić pierwsze majty 😁 😁 😁

Madzia dzięki, spróbuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
http://www.wiocha.pl/absurdy,14


Pati 🤪 🤪 🤪 ten film pod tytułem "Z tym się rodzą faceci" THE BEST 🤪 🤪 🤪


właśnie o ten filnmik mi chodziło 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Moniczek dzieki za artykuł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa moja Nadi od kilku dni tez ma fazę na siadanie...NNormalnie leży na kliniku w łóżku lub w bujaczku i podnosi głowe do zabawek i karuzeli, a jak chce ja nakarmic to ta najlepiej jakby siedziała inaczej płacze w niebogłosy 🤢 🤢 😮 😮 Normalnie szok tez się zastanawiałam coby jej krzywdy nie zrobić. 🤨 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
dzieki dziewczyny za odp 😘 no mi chodzi o takie delikatne podparcie-cos jak wysokosc klina, bo w gondoli mam taką mozliwosc...
a jeszcze nawiazując do tematu, to jak np. siedzicie na fotelu/krzesle/kanapie itp. i trzymacie dzieciaczki to jak? mogą wtedy tak niby siedziec na naszym kolanie i pleckami o nasz brzuch sie opierac lub tak bardziej bokiem-o rękę? lub tez jak podkurczymy nogi i dzieciaczka tak o nasze uda podeprzemy? czy to tez obciąża kręgosłup?


siehankowa
trzeba zachować umiar i będzie git. Marcie bardziej chodzi o sadzanie dziecka w sensie takim, że ono na prawdę siedzi na pupie całym swoim ciężarem obciążając tym samym kręgosłup. To jest absolutnie zabronione. A te pozycje co opisałaś to ok pod warunkiem że są na chwilę i raz na jakiś czas. To tak samo jak przy leżaczku czy foteliku samochodowym 🙂 To moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...