Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

Ja was czytam na raty i już nie wiem co komu miałam napisać 🤢 🤢

Wszystkie mikołaje i mikołajowe prześliczne 🙂 ja strój dostałam ale cholerka nie mam ani czapki ani opaski....i to w sumie taki bardziej męski ten mój mikołaj....

Paninka głowa do góry...ech ci faceci.......gamonie jedne 😞
Mój m pojechał do lekarza zobaczymy z czym wróci....... 🤨
idę do obiadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniolek82 napisał(a):
Paninka trzymaj sie Kochaniutka. Chociaz jakby mnie Krzysiek tak zostawiał i sobie jechał nie wiadomo gdzie to chyba bym go zatłukła albo zapakowała Oliwke do auta 🙂


wiesz a ja Ci powiem ze z jednej strony to doobrze ze on tak robi...wyjdzie ochlonie i zawsze jest lepiej...teraz tez juz wrocil...i w sumie to gadamy juz normalnie...i teraz albo moge domagac sie przeprosin roztrzasac temat a to moze skonczyc sie kolejna klotnia albo przemilczec i udawac ze wszystko jest ok mimo ze nie jest ale przynajmniej mam pewnosc ze juz nbie bedziemy sie klocic...zawsze wybieram to drugie wyjscie ale nie do konca jestem przekonana czy dobrze robie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka trzymaj sie Kochaniutka. Chociaz jakby mnie Krzysiek tak zostawiał i sobie jechał nie wiadomo gdzie to chyba bym go zatłukła albo zapakowała Oliwke do auta 🙂


wiesz a ja Ci powiem ze z jednej strony to doobrze ze on tak robi...wyjdzie ochlonie i zawsze jest lepiej...teraz tez juz wrocil...i w sumie to gadamy juz normalnie...i teraz albo moge domagac sie przeprosin roztrzasac temat a to moze skonczyc sie kolejna klotnia albo przemilczec i udawac ze wszystko jest ok mimo ze nie jest ale przynajmniej mam pewnosc ze juz nbie bedziemy sie klocic...zawsze wybieram to drugie wyjscie ale nie do konca jestem przekonana czy dobrze robie 🤨

paninka, robisz dobrze, pod warunkiem, ze pozniej po czasie nie ma wypominania itp. po prostu zapominacie o temacie (oo, nawet sie zrymowało 😉 ) ... gorzej jak pózniej zostają jakies niedopowiedziane "ale"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paninka pamiętaj że faceci to pustaki, a co do kłótni to ja kiedyś milczałam żeby nie zaogniać itp a teraz wale prosto z mostu co mi nie leży co myślę itp i powiem Wam ze od kiedy tak robie to uważam że mam lepsze małżeństwo bo dzięki temu możemy sobie wiele spraw wyjaśnić o których byśmy nie mieli pojęcia, wychodza różnice komunikacyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
Ja tez mówie, że mikołaje wszystkie prześliczne.

aneczkare ale to jednorazowy masaż? dużo płaciłaś? mnie jeszcze drętwieją chociaż nie co noc.

Wogóle to mnie gardło boli 🥴
A czy wam dziewczyny jeszcze z piersi kapie?
i czy kładziecie już wasze maluszki w łóżeczku na podusi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Divianka przyznaje Ci rację. W poprzednim związku robilam dokładnie tak samo jak Paninka on wychodził, trzaskał drzwiami a jak wracał to ja odpuszczałam bo chciałam, zeby było juz dobrze. Ale teraz to mówię co leży mi na sercu i jest lep[iej bo dzieki temu Krzysiek wie na co ma zwrócic uwagę w swoim zachowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Paninka trzymaj sie Kochaniutka. Chociaz jakby mnie Krzysiek tak zostawiał i sobie jechał nie wiadomo gdzie to chyba bym go zatłukła albo zapakowała Oliwke do auta 🙂


wiesz a ja Ci powiem ze z jednej strony to doobrze ze on tak robi...wyjdzie ochlonie i zawsze jest lepiej...teraz tez juz wrocil...i w sumie to gadamy juz normalnie...i teraz albo moge domagac sie przeprosin roztrzasac temat a to moze skonczyc sie kolejna klotnia albo przemilczec i udawac ze wszystko jest ok mimo ze nie jest ale przynajmniej mam pewnosc ze juz nbie bedziemy sie klocic...zawsze wybieram to drugie wyjscie ale nie do konca jestem przekonana czy dobrze robie 🤨

paninka, robisz dobrze, pod warunkiem, ze pozniej po czasie nie ma wypominania itp. po prostu zapominacie o temacie (oo, nawet sie zrymowało 😉 ) ... gorzej jak pózniej zostają jakies niedopowiedziane "ale"...


nie wypominamy sobie bo to klotnie tak na prawde o nic...tylko ze w nerwach rozne rzeczy sie mowi...i wlasnie to boli najbardziej...bo bolesne slowa dlugo zostaja w glowie i nie tylko....i juz sam powod klotni nie jest wazny tylko to co sie powiedzialo...nie umiem ubrac w slowa tego co chce napisac ale mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawier juz 2,5 godz spi na dworze 😮 o 12. poszliśmy na zakupy, o 13. wróciliśmy, zostawiłam go pod drzwiami , poleciałam rozpakowac zakupy, myslałam, ze zaraz sie obudzi, to go nakarmie i pojdziemy dalej pospacerowac 😉 A to juz 14.35 on śpi i śpi 😉 a mi sie przypomniało ze jeszcze rzodkiewke musze kupić i teraz to juz musze czekac az sie obudzi, nakarmic go i leciec do warzywniaka... a taaaak mi się juz nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Foga widzę, że Tymcio pasuje do Jagódki 😁
Daniela mam nadzieję, że z m. będzie lepiej 😘
Paninka słowa potrafią ranić zwłaszcza jeżeli wypowiada je ukochana osoba. Może jeżeli nie chcesz wracać do kłótni to powiedz tylko m. że boli Cię jak do Ciebie mówi i że należy Ci się szacunek. A następnym razem jak zacznie mówić jakieś przykre słowa, bierz Lilkę i wychodź, chociażby do łazienki i powiedz, że wrócisz jak się uspokoi. Oczywiście to działa w obie strony, więc Ty też musisz uważać na słowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diviana napisał(a):
Jolu Alicja śpi na tym klinie ale sukcesywnie co noc z niego zjeżdża i myślę że już ją będe kładła na tej podusi która była z pościelą, ona taka raczej cienka jest.

No ja też taką mam od pościeli i nie wiem czy już można na niej kłaść czy jeszcze nie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Jolu Alicja śpi na tym klinie ale sukcesywnie co noc z niego zjeżdża i myślę że już ją będe kładła na tej podusi która była z pościelą, ona taka raczej cienka jest.

No ja też taką mam od pościeli i nie wiem czy już można na niej kłaść czy jeszcze nie 🤨
Ja na takiej podusi kładę od urodzenia - ona jest bardzo cieniutka, więc wydaje mi się, ze spokojnie można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...