Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

dziewczyny tak z innej beczki czy ktoraś uzywała tej olejuszki?? bo tam jest napisane ze to gazikiem sie naklada na cale 24godz 😮 😮 no a jak ten gazik zostawić na głowie?? czy można bezprośrednio polać preparatem na glówke?? oj wiem wiem że durne pytania ale poradźcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna, super, że z norbim ok i waga tez ładna 🙂
lydziaa, no to troche nas łączy 😉
kornelka, mesajah-kazdego dnia - tez uwielbiam 😁
foga, ja 1 saszetke smecty dzieliłam na 3 porcje i podawałam 3 razy dziennie ze ściągniętym mlekiem w kieliszku... tylko pamiętaj, ze mozna ją podawac max 3 dni
milium, świetna fotka w awatrku 🤪

i narazie to tyle, bo ksawi wzywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Dziewczyny od jutra w makro śpiewaki są w promocji po 30zł

Chciałam kupić a moja siostra błagała mnie by nie brać bo wyglądają jak....dmuchane lalki z sex shopu

😁 😁 😁 też mi się tak skojarzyły 😜 choc nie ukrywam, ze śmieszne są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zajrzałam tu nareszcie 😁
Daniela olejuszkę nie nałożysz dobrze wacikiem bo Tosia ma duzo włosów. Na palce wlej tego raz trochę, rozsmaruj na skórze głowy, potem drugi raz nastepne miejsce bo nie dasz rady za jednym machem tego posmarowac. Nie wsmarowywuj tylko posmaruj ja na skórze. Ja rano nakładałam rysiowi i czapki nie nakładałam ale na trochę możesz, bo upacka sie wszystko, potem zdejmij, bo będzie Tosi za gorąco. Wieczorem przy kąpieli szczoteczka po miejscach z ciemieniuszką przeleciałam i tak trzy dni. Tosia ma więcej włosów, więc nie wiem czy 3 dni wystarczą, tego jak długo można ją stosowac, musisz sie dowiedziec, bo ja nie wiem. Nie musisz na 24 godz. Tylko ostrzegam, zapach ma nie najfajniejszy ale jest skuteczna. Jakby co to pytaj, pomogę 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupach- w połowie udanych, bo nie zakupiłam miseczki małemu i puzzli małemu, bo mi siana brakło a kartą nie mogłam zapłacić, bo awaria była 😠 chciałam iść do bankomatu, ale mały już się wkurzał

No to dziś królują frytki- a też robię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochane my po wekendzie u rodziców a ,że dzis mieliśmy urzędowych załatwień to mój m wziął wolne dziś dopiero przyjechaliśmy do siebie do miasta i do 14 załatwialiśmy formalności, potem rozpakowanie auta i jakieśszybkie jedzonko a teraz dopiero do kompa zasiadłam i spróboje te 120 stron podczytać,aby być w temacie 🙂
U nas wszystko w porządku i już nie mogę doczekać się soboty bo wtedy mam zamiar podać Nadi jabłuszko 😁 😁 😁 😁 😎 😎 😎 😎Już dziś w pierdonce zakupiłam dwa słoiczki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A ja się zastanawiam czy na brunetkę się nie farbnąć, co myśłćie?


mi Ryfl truje, żebym znów blondynką była.
Diviana co Ci szkodzi spróbować. Ja jak pierwszy raz ciemne robiłam to miałam stresa, ale stwierdziłam, że zawsze moiżna przefarbowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lydziaa84 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A ja się zastanawiam czy na brunetkę się nie farbnąć, co myśłćie?


mi Ryfl truje, żebym znów blondynką była.
Diviana co Ci szkodzi spróbować. Ja jak pierwszy raz ciemne robiłam to miałam stresa, ale stwierdziłam, że zawsze moiżna przefarbowac


Mój m też stwierdził że najwyżej potem na blond się farbne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia mi się bardzo w blond podobałaś 😜 🙂 🙂


dzięki 😘
Lydzia w każdym kolorku ładniutko wygląda 😜 😜 😜

Heehe nie zaprzeczam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia mi się bardzo w blond podobałaś 😜 🙂 🙂


dzięki 😘
Lydzia w każdym kolorku ładniutko wygląda 😜 😜 😜

Heehe nie zaprzeczam 😁 😁

bo ładnemu we wszystkim ładnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...