Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
A TEN DEBRIDAT TO NA WYWOŁANIE KUPY JEST CZY JAK?


Na różne dolegliwości: reguluje perystaltykę całego ukł. pok. po spożyciu pokarmu : napięcie dolnego zwieracz, opróżnianie żołądka, perystaltykę jelita cieńkiego i okrężnicy.


dzieki Ania 🙂czyli jak Mati sie tylko preży to nie da niego ten specyfik bo kupki robi raczej no tak mi sie wydaje bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Hurra jem śniadanie, mała wygrała ze mną , dzięki Bogu pojawiła się babcia i pojechały na pacerek 🙂 🙂 🙂
Jejku jak ja zazdroszczę tym które mają pomoc, chociaż tak raz na tydzień. 🙃 🙃 🙃

Czarna zaraz coś postaram się wkleić ze zdjątek.

hehehe Ania ja dzisiaj bede miała pomoc w postaci męża w nocy pocieszające chrapanie k.... nawet nie ma pipok jeden wyrzutów sumeinia że nie slyszy jak mały się drze 😮 teoretycznie moglby chociaz wstac i podać malego jak nie może dac cyca 🤔 mój spi już 2godz wow 🤪


Iza u ciebie to wogóle jakaś porażka,ty całkowicie sama jesteś, u mnie to mąż stoi na wysokości zadania jak wróci z pracy, ogarnia obowiązki domowe i zajmuje się małą,albo gotuje obiad, ja mogę wtedy zrobić coś w domu. Na ale coś za coś mała w dzień nie śpi ale w nocy daje nam pospać.

Ta mowa o gotowaniu mężulek zażyczył sobie frytek na obiad wroci o 21 gdzies jak mi mały zaśnie po kąpaniu to może i zdążę 😮 ja pier.... niech robi co chce ja sobie poradzę dziecko moje powoli sobie porobie aby tylko się nie klocił wczoraj była afera bo wymyslil że jak maly skonczy pol roku to jego siostra bedzie z nim siedziec a ja mogę isc do pracy jasny h... mnie strzelil nie dość że już była u nas aż jeden dzien i afera była z tesciową to jeszcze ma padaczkę rece opadają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Hurra jem śniadanie, mała wygrała ze mną , dzięki Bogu pojawiła się babcia i pojechały na pacerek 🙂 🙂 🙂
Jejku jak ja zazdroszczę tym które mają pomoc, chociaż tak raz na tydzień. 🙃 🙃 🙃

Czarna zaraz coś postaram się wkleić ze zdjątek.

hehehe Ania ja dzisiaj bede miała pomoc w postaci męża w nocy pocieszające chrapanie k.... nawet nie ma pipok jeden wyrzutów sumeinia że nie slyszy jak mały się drze 😮 teoretycznie moglby chociaz wstac i podać malego jak nie może dac cyca 🤔 mój spi już 2godz wow 🤪


Iza u ciebie to wogóle jakaś porażka,ty całkowicie sama jesteś, u mnie to mąż stoi na wysokości zadania jak wróci z pracy, ogarnia obowiązki domowe i zajmuje się małą,albo gotuje obiad, ja mogę wtedy zrobić coś w domu. Na ale coś za coś mała w dzień nie śpi ale w nocy daje nam pospać.

Ta mowa o gotowaniu mężulek zażyczył sobie frytek na obiad wroci o 21 gdzies jak mi mały zaśnie po kąpaniu to może i zdążę 😮 ja pier.... niech robi co chce ja sobie poradzę dziecko moje powoli sobie porobie aby tylko się nie klocił wczoraj była afera bo wymyslil że jak maly skonczy pol roku to jego siostra bedzie z nim siedziec a ja mogę isc do pracy jasny h... mnie strzelil nie dość że już była u nas aż jeden dzien i afera była z tesciową to jeszcze ma padaczkę rece opadają 😠

Iza ty to masz z tym M przerobane ( ze tak sie wyraze ....frytk, niech sobie sam zrobi , co upieroliło mu rączki i widze ze ciagle fochy )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
A TEN DEBRIDAT TO NA WYWOŁANIE KUPY JEST CZY JAK?

OD ULEWANIA KOCHANA....


aaaaaa to my z tym problemu nie mamy 🙂

całe szczescie kochana , całe szczescie .....bol straszy , bo mi sie wydaje ze ona sie meczy cały czas po jedzeniue....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Asik, , debridat nam ratuje życie, ja już z tyloma lekarzami rozmawiałam, i efekt nie jest natychmiastowy przynajmniej dwa tygodnie, tylko że my rozwijamy zwieracz układu pokarowego. Ala ja widzę już bardzo duże zmiany, poprawa jest bardzo duża.


to u nas to zalecili na kupe i nic to nie dało 🤔 w niedziele będzie 2 tygodnie jak mu podajemy ... Dobrze że u Was działa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...