Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski mam pytanko...czy wszystkie jesteście już po pierwszym razie po porodzie ( albo po kilku kolejnych razach 🤪 🤪 )??czy ja tylko zostałam jak taka cnotka niewydymka??
my juz po ☺️ we wszystkich sw.zostalam riozdziewiczona 🙃


no ja miałam bezzapachowe ...
to kochana powodzenia

i my już po ☺️ tyle czekania i warto było 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😜


ja tez już po.. w sumie jakieś 2 tyg po porodzie już było.. ☺️


ja mam taka chcice ale sie tak panicznie boje masakra moj to juz przygotowany hehe gumki kupione no ale ja sie nie moge przemóc no nic ozbaczymy dzisiaj hehe moze sie uda a jak nie to nie wiem co


no ja polecam unimil ten nawilżacz ułtwia co nie co

a ja tego nie polecam kiedys kupilismy raz uzyty byl bo bylo godz 😲 a potem mnie cipulka a jego fifarek tydzien szczypalo 😮[/quote

mam durexa truskawkowy obaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka
my wrocilysmy ze sopacerku ja przy okazji pozalatwialam kilka spraw
umowilam sie do yasumi studia na laser i prady na rozstepy wedlug tej lekarki 3 zabiegi i znikna mi w 80 % juuupi a zabieg jeden 100zł 🤪 odmowilam banki chinskie na zas.
teraz czekam na mamuske kuzynke z synem a pozniej ide na rande wu z dietetykiem haha 😁
no i super,oby bylo skutecznie 🙂

Dziewuszki ,a orientujecie sie jak to jest z karmieniem cycem i solarium...czlowiek blady jak sciana..choc troche musneloby mnie i czulabym sie lepiej...ale widzialam w necie rozbieżne opinie...


ja mysle, ze mozna.. no bo czemu nie? 🙂 tylko np piersi zakryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ja znowu mam zapytanie odnośnie szczepienia..oprócz tego 6 w 1 szczepicie na pneumokoki i na co jeszcze?wiem,że było już pisane ale za cholere sie dokopać nie moge 😞

mozna szczepoc jeszcze na rotawirus


i meningokoki!!! my szczepimy na wszystko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny mam pytanie o polog. Jak dlugo mialyscie? kurde bo ja zaczynam sie martwic, bo skonczyl mi sie rowno po 6 tyg i po tygodniu dostalam okres, tak mi sie przynajmniej wydawalo, ale to trwa do dzisiaj, czyli juz 13 dzien!!! to moze jednak polog mi sie nie skonczyl? co myslicie? kurde mam stresa, bo boje sie ze wezma mnie na lyzeczkowanie.... jesli tak bedzie to przejde wszystko co moglabym przejsc 😞nie usmiecha mi sie wracac po raz 3 do szpitala.... lekarza mam dopiero w srode ale juz sie boje.... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Chciałam tylko poinformować że wróciliśmy od lekarza,mała miała badane bioderka i jest wszystko ok ! Lepiej! ma tak je ukształtowane jak prawie u 3miesięcznego dziecka co u dziewczynek jest rzadkim zjawiskiem 🙂 Kregosłup prościutki,pieluszkować nie musimy 🙂
Taka informacja dla mam,nie powinno się kłaśc dziecka na boczku tym bardziej jeśli ma cos nie tak z bioderkami,może to spowodować jeszcze gorsze następstwa,najlepiej na pleckach lub brzuszku.
Jeśli chodzi o wzmożone napięcie mięśniowe do około 3 miesiąca można zauważyć takie nieskoordynowane ruchy itp-jest to zjawisko fizjologiczne po 3/4 miesiącu należy udać się do neurologa jeśli to nie przeszło.
I jeszcze jedna informacja w dniu dzisiejszym odpadł nam pepek (wkońcu) 🙂 🙂
Dobrej nocy i buziaki dla wszystkich dzieciaczków 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja wybywam dzisiaj do rodziców 🙂ale dzisiaj wracam 🙂

Dorcia a jak wam się mieszka w nowym domku??


dobrze 🙂inaczej niz w poprzednim miejscu tutaj jest straszna cisza małe osiedle takie bardziej kameralne 🙂

no i dobrze 😉 ale jak Mati sie zadomowi na dobre to juz nie bedzie kameralnie i cicho 😁 😁 😁 😁 😉



ha ha ha co racja to racja Kochana 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski mam pytanko...czy wszystkie jesteście już po pierwszym razie po porodzie ( albo po kilku kolejnych razach 🤪 🤪 )??czy ja tylko zostałam jak taka cnotka niewydymka??
my juz po ☺️ we wszystkich sw.zostalam riozdziewiczona 🙃



a ja duzzzo wczesniej ☺️ ☺️ ☺️ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
hej, hej. Podczytuje was od wczoraj, a co chcę pisać, to coś mi przeszkadza. Potem znowu was nadrabiam i znowu przerwa 🤪
A więc co do wczorajszego tematu o bioderkach, czy to Doris twoje maleństwo ma problemy? wiesz co mój mały ma podejrzenie czegoś tam przeskokowego, bo był ułożony miednicowo, to niby jest często skutek uboczny 😞 jesteśmy dopiero zarejestrowani na bioderka na przyszły tydzień, w szpitalu już nam o tym mówili. Kazali do 3 m -ca to sprawdzić. Ta lekarka mnie pocieszała, że nie musi być nic, ale istnieje taka możliwość, widziała to od razu. Szczerze mówiąc inni lekarze jak go badali od razu się pytali czy przypadkiem w brzuchu nie był ułożony miednicowo. Czyli coś tam widać na pierwszy rzut oka... myślałam, że może już się poprawiło, ale jak teraz byłam na szczepieniu to lekarka od razu widziała i kazała się zarejestrować na bioderka. Mówiłam,że czekamy. Dała mi też skierowanie do ortopedy, ale mam iść jeśli USG wykaże coś złego.... także też mam zmartwienie... 😞

co do seksu to ja sobie nie wyobrażam, bo nawet sikać nie mogę przez ten cewnik, raz próbowaliśmy, to tak mnie bolało, że zakończyło się moim wielkim rykiem. ( do lekarza idę za tydzień, przez telefon kazał mi zrobić badanie moczu, bo podejrzewa zapalenie pęcherza moczowego, spowodowane cewnikowaniem ). - kolejne zmartwienie.... 😞

zaraz wkleję nowe zdjęcie mojego syneczka - NAJCUDOWNIEJSZEGO DZIECKA NA ŚWIECIE!!!! 😜



Mati ma dysplazje lewego stawu biodrowego i musi prtez 2 -mce nosic poduszke frejki i oczywiscie kontrole co 4 tyg.Ja poszłam na usg prywtnie bo u mnie na fundusz wtym roku jest to nie wykonalne -BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff... Doczytałam.
My po wizycie u pediatry - plamka na powiece to naczyniak płaski. Może się wchłonie, może nie i nic się z tym nie robi. Rotacja na prawą stronę - mała tak była ułożona w brzuszku i to minie. Jak zobaczyłam jak lekarz poskładał Lenkę do kupy by mi to udowodnić to byłam w szoku, że mam tak giętkie dziecko. Dostaliśmy skierowanie na bioderka na 5.12 a po 18.11 mamy się stawić na pierwsze szczepienie. Lena pół wizyty przespała, obudziła się dopiero jak ją wyciągnęli z pajaca 🙂
Pobiegłam do Biedronki i kupiłam grzybka ale nie miałam okazji wypróbować, bo Lenka zasnęła u babci na górze i przeniesiona do swojego łóżeczka śpi słodko. A ja czekam na 1 w nocy by wziąć kolejną dawkę antybiotyku na cycki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski mam pytanko...czy wszystkie jesteście już po pierwszym razie po porodzie ( albo po kilku kolejnych razach 🤪 🤪 )??czy ja tylko zostałam jak taka cnotka niewydymka??
my juz po ☺️ we wszystkich sw.zostalam riozdziewiczona 🙃



a ja duzzzo wczesniej ☺️ ☺️ ☺️ 🙂 🙂



a ja mialam wczoraj okaazje i stchurzylam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemanko 😘

Dziewczynki co ja w nocy przeżyłam..istny horror 😞 Emilka w wózku spała (bo łóżeczka nie lubi) słyszałam jak sobie postękuje budze sie zaglądam do wózka..a tam Emilka przykryta cała kołderką 😞 😞 jak ja sie wystraszyłam 😞 aż sie popłakałam.. 😞 😞 dziękuje Bogu,że śpie tak czujnie i że to ja spałam z brzegu łóżka a nie Jacek bo On taki mocny ma sen że nie raz nie moge Go dobudzić żeby Małej przypilnował żebym mogła zrobić Jej mleko...

Od dzisiaj Emilka śpi w śpiworku..i nie bedzie miała szans kopania nogami i narzucania na siebie kołderki...!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jeszcze na dodatek leci ze mnie jak z kabana 😮 tak z tydzien był spokój..i teraz nie wiem czy to coś złego czy jeszcze będe poporodowo krwawić czy może okres do mnie zawitał... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas noc cięzka karmienie co godzie stekanie i płacz ja jak karmie to słysze jak małemu w brzuchu bąbluje,do tego kupy z duzymi ciągnącymi bałymi grudkami-to śluz???


malemu łuszczy sie i schodzi skóra na całej gowie nie wiem co to jest ale to nie jest ciemieniucha bo sucha jest strasznie cała głowka macie pojecie co to moze byc i jak temu zaradzic????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...