Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
oto nasza choineczka w 3D


http://www.youtube.com/watch?v=Dd401heiF6w&feature=plcp&context=C3febc97UDOEgsToPDskLWcTYfQPGRg9LLQ-_mQJlV

http://www.youtube.com/watch?v=ZsHLSlhk514&feature=plcp&context=C37f25d9UDOEgsToPDskJ3W1kQj_6vgIx-lsI3gQNT

no trudno inaczej nie umiem


Pozazdrościłam i tej choinki i tej nalewki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
tu cos zmontowalam ,ale to i tak nie to o co mi chodzilo

http://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=FHTYok8VpYQ


kurde ale fajnie, sniegu mi brakuje jeszcze, ale mam sniezynki w oknie


brakuje jeszcze Laurki w stroju śnieżynki przy choince 🙂
a co do znajomości adresu to fakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój mąż zapragnął wigilii u nas w mieszkaniu , powiedziałam ok jak się wszystkim zajmie; Hania jest mocno absorbująca,prawie w ogóle w dzień nie śpi no i nie lubi być sama; więc ja się zajmuję dzieckiem a On właśnie sprząta 🙂dlatego jeszcze choinki nie mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Leginsikmi cos poradzi? zna sie ktos z was jeszcze na tej mterii jak to zdziałać?[/color]
maż w aparacie może taka funkcje jak "blask świecy"? lampa popsujesz efekt,w manualu ci nie pomoge..jedynie w swietle dziennym wlacz lampki,pod dobrym kontem zrob zdjecie zeby nie wyszlo z byt ciemne i powinno byc gites 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejoo
u nas noc standard 🙂 do po 6rano 😎 🤪 hi hi już nas tak Tymon przyzwyczaił do tej pory że budzimy sie przed nim 😉
Lui super choinka 🤪 my będziemy mieć żywą 🙂 ale nie dużą tylko taką do 1metra bo za mało miejsca mamy w pokoju 🥴 a mi się taka wielgaśna marzy 😉 rodzice mają taką co rok heh piętro niżej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 Wczoraj jak sie wzielam za ogarnianie domu to od 10 do 18 na pelnych obrotach,ale wysprzatalam cala chate na blysk 🤪 Choina tez ubrana wiec cykne zdjecie i sie pochwale,wyslalam meza po łancuch bo cos mi w niej brakowało 🙂
Nie bylismy z Hania u lekarza bo bym sie nie wyrobila,jutro sie z nim umowiwe na wizyte,jedynie co zrobilam to odstawilam biogaje i linex,podaje sam SAB i nie ma atakow kolki,niestety zielona kupka juz od piatku u nas wita,wiec zmieniamy mleko

Doczekalam sie okresu !!!!!! 🤪 🙃 🙃 a juz sie balam ze zostane wrzesnioweczka 2012 😲 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hejoo
u nas noc standard 🙂 do po 6rano 😎 🤪 hi hi już nas tak Tymon przyzwyczaił do tej pory że budzimy sie przed nim 😉
Lui super choinka 🤪 my będziemy mieć żywą 🙂 ale nie dużą tylko taką do 1metra bo za mało miejsca mamy w pokoju 🥴 a mi się taka wielgaśna marzy 😉 rodzice mają taką co rok heh piętro niżej 😜


a jak buty?ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie i my ....
od paru nocy jak zmienilismy mleko mała spi od 21 do 5 a tak spała od 21.30 do 8 wracam do temtego mleka , bo znowu dzisiaj ulewa od rana .....i nie smakuje jej te bebiko ....
Lui ....choinka zajebista .....
Legins ...a juz myslałam ze bedziesz zakładała wrzesien 2012 he he ....ciekawe kiedy sie doczekamy wrzesnia 2012, juz niedługo 18 stycznia minie rok jak nasza Kasia załozyła WRZEŚNIOWKI 2011 jak wczoraj tam zajrzałam az mi sie łezka w oku zakreciła ....wspomnienia wrociły ....
Te co robia same wigilie co macie w planach do upichcenia ?????Chwalic sie i dawac przepisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hejoo
u nas noc standard 🙂 do po 6rano 😎 🤪 hi hi już nas tak Tymon przyzwyczaił do tej pory że budzimy sie przed nim 😉
Lui super choinka 🤪 my będziemy mieć żywą 🙂 ale nie dużą tylko taką do 1metra bo za mało miejsca mamy w pokoju 🥴 a mi się taka wielgaśna marzy 😉 rodzice mają taką co rok heh piętro niżej 😜


a jak buty?ok?


nie zrzuca 😁 w końcu heee , 5 podejście i mam nadzieje że ostatnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Witamy sie i my ....
od paru nocy jak zmienilismy mleko mała spi od 21 do 5 a tak spała od 21.30 do 8 wracam do temtego mleka , bo znowu dzisiaj ulewa od rana .....i nie smakuje jej te bebiko ....
Lui ....choinka zajebista .....
Legins ...a juz myslałam ze bedziesz zakładała wrzesien 2012 he he ....ciekawe kiedy sie doczekamy wrzesnia 2012, juz niedługo 18 stycznia minie rok jak nasza Kasia załozyła WRZEŚNIOWKI 2011 jak wczoraj tam zajrzałam az mi sie łezka w oku zakreciła ....wspomnienia wrociły ....
Te co robia same wigilie co macie w planach do upichcenia ?????Chwalic sie i dawac przepisy


ona 18 założyła a ja 22 już Was znalazłam 😉
15 zrobiłam test a 18stego byłam potwierdzić u gina 🙂 i od 18stego w domu ugrzęzłam na dobre 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy sie i my ....
od paru nocy jak zmienilismy mleko mała spi od 21 do 5 a tak spała od 21.30 do 8 wracam do temtego mleka , bo znowu dzisiaj ulewa od rana .....i nie smakuje jej te bebiko ....
Lui ....choinka zajebista .....
Legins ...a juz myslałam ze bedziesz zakładała wrzesien 2012 he he ....ciekawe kiedy sie doczekamy wrzesnia 2012, juz niedługo 18 stycznia minie rok jak nasza Kasia załozyła WRZEŚNIOWKI 2011 jak wczoraj tam zajrzałam az mi sie łezka w oku zakreciła ....wspomnienia wrociły ....
Te co robia same wigilie co macie w planach do upichcenia ?????Chwalic sie i dawac przepisy


ona 18 założyła a ja 22 już Was znalazłam 😉
15 zrobiłam test a 18stego byłam potwierdzić u gina 🙂 i od 18stego w domu ugrzęzłam na dobre 😆


hejoo 🙂
wchodze i widze wspomnienia Was naszły 🙂

faktycznie, niedługo minie rok od założneia watku 🙂
18 stycznia robiłam test, wyszły 2 kreski i od razu założyłam wątek 🙂
a neidługo 30 grudzień - dzień stworzenia Miśka ☺️ 🤪

ah, aż łza staneła w oku jak przeglądałam fb http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2577024298328.2132443.1035970420&type=3 jeszcze jest w brzuszku maluch ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hejoo
u nas noc standard 🙂 do po 6rano 😎 🤪 hi hi już nas tak Tymon przyzwyczaił do tej pory że budzimy sie przed nim 😉
Lui super choinka 🤪 my będziemy mieć żywą 🙂 ale nie dużą tylko taką do 1metra bo za mało miejsca mamy w pokoju 🥴 a mi się taka wielgaśna marzy 😉 rodzice mają taką co rok heh piętro niżej 😜


a jak buty?ok?


nie zrzuca 😁 w końcu heee , 5 podejście i mam nadzieje że ostatnie 😉


superr!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...