Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
macie rozstepy po ciazy? jak mozna sie ich pozbyc?


ani pół 😎 się pochwalę bezczelnie 😜 😉


ja mam jeden na boku 😁 traktuje to jako pamiatke pt "tu jednak cos bylo" 🤪


🤪 🤪 Ja mam troszku na biodrach ale tragedii nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolajna1988 napisał(a):
a my po wizycie połoznej ,
mały wazy 4820 😁 mały klocuch,
okupkał połozna 😁
jestem zadowolona bardzo fajna i konkretna babka
a pepek goi sie cudownie 🙂


Nono kawal kawalera, moj mial 4840g w 6 tyg 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
nie łam sie laurka idzie usunac 🙂 sama mam dosłownie wszedzie! na brzuchu na nogach przy kolanach tyłku az mam dosc.. tylko te na nogach mam malutkie ale widac;/ jedyny sposob skuteczny to laser.. sama ide na laser ale musze przestac karmic piersia bo taki jets wymóg no i 2 minus kasa... kasa.. kasa..
ale co tam uzbieram nie bede do konca zycia z tym łazic.. jestem za mloda zeby sie łamac z akazdym razem kiedy stoje przed lustrem..


a ile kosztuje usuniecie laserowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
nie łam sie laurka idzie usunac 🙂 sama mam dosłownie wszedzie! na brzuchu na nogach przy kolanach tyłku az mam dosc.. tylko te na nogach mam malutkie ale widac;/ jedyny sposob skuteczny to laser.. sama ide na laser ale musze przestac karmic piersia bo taki jets wymóg no i 2 minus kasa... kasa.. kasa..
ale co tam uzbieram nie bede do konca zycia z tym łazic.. jestem za mloda zeby sie łamac z akazdym razem kiedy stoje przed lustrem..
a ile to kosztuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
zalezy od:
ilosci rozstepow
miejsca wystepowania
starosci rostepow
skóry
ilosci zabiegow.
srednio na brzuch wynosi u mnie w kaliszy bynajmniej 150-200zł zabieg jedne a wykonuje sie około 10ciu...
o jacieeeeeeeee ale nie trzeba np tydzien po tygodniu te zabiegi robic?? tylko np mam w tym miesiacu nadwyzke kasy to ide za miesiac nie mam to nie ide?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
zalezy od:
ilosci rozstepow
miejsca wystepowania
starosci rostepow
skóry
ilosci zabiegow.
srednio na brzuch wynosi u mnie w kaliszy bynajmniej 150-200zł zabieg jedne a wykonuje sie około 10ciu...[/


faktycznie spory wydatek ale jak nic nie pomoze to tez sie skusze bede zbierala kase i wkoncu tego paskudztwa sie pozbede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale wy macie fajnie z tymi waszymi facetami.mój jak przyjeżdża to od nowa się musi do małej przyzwyczajać bo co tydzień jest przecież trochę inna i przez to mu trudniej.w piątki wstaje do niej w nocy,w soboty wstajemy razem a w niedzielę już znowu ja bo on o 5 do roboty już wyjezdża.więc mam jedną noc odpoczynku w tygodniu. ale tragedii nie ma bo mam dziecię zazwyczaj spokoje w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szotka napisał(a):
ale wy macie fajnie z tymi waszymi facetami.mój jak przyjeżdża to od nowa się musi do małej przyzwyczajać bo co tydzień jest przecież trochę inna i przez to mu trudniej.w piątki wstaje do niej w nocy,w soboty wstajemy razem a w niedzielę już znowu ja bo on o 5 do roboty już wyjezdża.więc mam jedną noc odpoczynku w tygodniu. ale tragedii nie ma bo mam dziecię zazwyczaj spokoje w nocy.


uhhh... i kiedy Wam sie skkonczy to dojezdzanie? musi byc diabelnie przykre.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka u mnie noc znow tragiczna z dnia na dzien jestem coraz slabsza i nawet te 2 godziny snu mi juz nie wystarczaja w nocy a kiedys starczaly.,. doszlo do tego ze mala ryczala a ja powiedzialam do meza ze albo sie nia zajmnie albo bedzie beczala bo ja nie mam sily oczu otworzyc a maz mial to gleboko w powaznaiu obrocil sie dupa i nie wstal do niej a ja zasnelam.. nie wiem nawet czy nadii plakala caly czas czy zasnela bo obudzilam sie po godzinie i szybko do niej wstalam to lezala spokojnie.. nie wiem jak ja sobie dam rade dzis w nocy.. boje sie juz na zapas..
powiedzicie mi czy wasze dzieci maja juz lezki? moja nadinka jak placze to czasami ma a czasami nie..
kupki nadal brak.
dzis mam dentyste boje sie troche.
jutro gina boje sie jeszcze bardziej..


u nas tez nie bylo kupki i dalismy czopek dla dzieci.. i poszla cala pielucha 🙂
tez mu sie zdarza miec takie wilgotne kaciki, jak sie niecierpliwi na zarcie i placze 😁
mam nadzieje, ze meza upomialas, ze czasem powinien wstac do dziecka.. w konc tez jest jego. a Ty masz prawo byc zmeczona calym dniem z mala. ale nie chce Ci sie wtracac 🙂


moja akurat nie ma problemu z robieniem kupki czasami juz po jedzeniu sie wyproznia.tez jestem wykonczona teraz to mi mama pomaga w nocy raz ja raz ona wstaje to chociaz troche pospie ale jak pojade do szczecina to dopiero sie wykoncze maz zpewnie tez wstawac do malej nie bedzie bo rano do pracy idzie

Wspolczucia.....
Moj maz wstaje na kazde karmienie małej ja sie przygotowuje a on robi butle jak karmilam piersią to sie ukladalam a podawal mi corcie
czasem sama go ganie zeby spal bo ja sobie poradze a on zawsze wstaje a czasem pozwoli nawet mi pospac po prostu kiedy potrzebuje to spie a on sie zajmuje dzieckiem
wspolczuje wszystkim wam ktorym mezowie nie pomagają 😞 straszne to musi byc taki brak oparcia przeciez czlowiek jest wypompowany.....chocby samą ciagłą koncentracją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Maga napisał(a):
Landusia napisał(a):
hejka u mnie noc znow tragiczna z dnia na dzien jestem coraz slabsza i nawet te 2 godziny snu mi juz nie wystarczaja w nocy a kiedys starczaly.,. doszlo do tego ze mala ryczala a ja powiedzialam do meza ze albo sie nia zajmnie albo bedzie beczala bo ja nie mam sily oczu otworzyc a maz mial to gleboko w powaznaiu obrocil sie dupa i nie wstal do niej a ja zasnelam.. nie wiem nawet czy nadii plakala caly czas czy zasnela bo obudzilam sie po godzinie i szybko do niej wstalam to lezala spokojnie.. nie wiem jak ja sobie dam rade dzis w nocy.. boje sie juz na zapas..
powiedzicie mi czy wasze dzieci maja juz lezki? moja nadinka jak placze to czasami ma a czasami nie..
kupki nadal brak.
dzis mam dentyste boje sie troche.
jutro gina boje sie jeszcze bardziej..


u nas tez nie bylo kupki i dalismy czopek dla dzieci.. i poszla cala pielucha 🙂
tez mu sie zdarza miec takie wilgotne kaciki, jak sie niecierpliwi na zarcie i placze 😁
mam nadzieje, ze meza upomialas, ze czasem powinien wstac do dziecka.. w konc tez jest jego. a Ty masz prawo byc zmeczona calym dniem z mala. ale nie chce Ci sie wtracac 🙂


moja akurat nie ma problemu z robieniem kupki czasami juz po jedzeniu sie wyproznia.tez jestem wykonczona teraz to mi mama pomaga w nocy raz ja raz ona wstaje to chociaz troche pospie ale jak pojade do szczecina to dopiero sie wykoncze maz zpewnie tez wstawac do malej nie bedzie bo rano do pracy idzie


Mój też chodzi do pracy, a mimo to nocą to w sumie on małą karmi i przewija...ja tylko flachę szykuję. No kurde w końcu to Wasze wspolne dziecko...nie rozumiem takiego podejścia faceta...a Ty nie pracujesz w domu zajmując się dzieckiem cały dzień ??? 😠 😠 😠


popieram. my w nlocy zawsze razem wstajemy- maz szykuje zarelko, jesli jest potrzeba, przewija, karmi a ja odciagam na nastepne karmienie i tak powinno byc, w koncu to nasze wspolne dziecko 🙂. nigdy sie go nie musialam o to prosic ale to pewnie taki egzemplarz, ktorych malo 😉

Ciesze sie ze wasi mezulkowie sa tacy fantastyczni jak moj , jestesmy szczesciarami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja sie witam ponownie , bylismy na spacerku ....koło 13 wyszlismy z domu wrocilismy o 15....a mała do tej pory jeszcze spi sobie w wozku , zal mi jej budzic , ale czuje jaka bedzie głodna ....
Co do M moj tez jest boski , jak przyjezdza z pracy to sie ja zajmuje ....w nocy tez przebiera , robie mleczko ....nie ma co narzekac ....
Co do rozstepów ....to mam po prostu boskie , takie wielkie fioletowe ....szczerze mam to w dupie .... 🤪 🤪 🤪toc nie bede sie rozbierała przed obcymi ( chyba hi hi ) , a moj M juz sie do tego przyzwyczaił....
Laski ktore karmia cycem , pijecie kawke ....mysle ze mozna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
I ja sie witam ponownie , bylismy na spacerku ....koło 13 wyszlismy z domu wrocilismy o 15....a mała do tej pory jeszcze spi sobie w wozku , zal mi jej budzic , ale czuje jaka bedzie głodna ....
Co do M moj tez jest boski , jak przyjezdza z pracy to sie ja zajmuje ....w nocy tez przebiera , robie mleczko ....nie ma co narzekac ....
Co do rozstepów ....to mam po prostu boskie , takie wielkie fioletowe ....szczerze mam to w dupie .... 🤪 🤪 🤪toc nie bede sie rozbierała przed obcymi ( chyba hi hi ) , a moj M juz sie do tego przyzwyczaił....
Laski ktore karmia cycem , pijecie kawke ....mysle ze mozna 🙂 🙂


Aguś ,ale masz boskie zdjęcie Juleczki!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
I ja sie witam ponownie , bylismy na spacerku ....koło 13 wyszlismy z domu wrocilismy o 15....a mała do tej pory jeszcze spi sobie w wozku , zal mi jej budzic , ale czuje jaka bedzie głodna ....
Co do M moj tez jest boski , jak przyjezdza z pracy to sie ja zajmuje ....w nocy tez przebiera , robie mleczko ....nie ma co narzekac ....
Co do rozstepów ....to mam po prostu boskie , takie wielkie fioletowe ....szczerze mam to w dupie .... 🤪 🤪 🤪toc nie bede sie rozbierała przed obcymi ( chyba hi hi ) , a moj M juz sie do tego przyzwyczaił....
Laski ktore karmia cycem , pijecie kawke ....mysle ze mozna 🙂 🙂


Aguś ,ale masz boskie zdjęcie Juleczki!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

dzieki kochana....wiem ze jest boska po mamusi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Super....Fajny mam odlot
38,2 stopnie gorączki 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Trzepie mnie telepie, mam skostniale rece.. rewelacja


aa jak to? 🥴 🥴 moze mezowi uda sie wziac wolne, jesli Ci sie nie poprawi? 🥴

Od tego zęba, nie dosc ze rozsadza ryj to jeszcze ta gorączka, teraz mi cholernie gorąco ,,
wzielam apap i pyralgine zaczekam na efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...