Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


wiesz co Dorcia 🙂 wystaw dupcie do monitora i zasadzę Ci wirtualnego kopa 🙃 nie wiem czemu Ty narzekasz 😮 dziś na nk Cię podglądałam i laska z Ciebie przecież !!!





ha ha ha 😁 😁 😁to miło ze tak sadzisz 😘 😘 😘 😘ale ja i tak mam inne zdanie: 😜 😜 😜 😜 😜
nie wystawie sie do moinitora bo srednica mojego dupala jest o wiele wieksza niz ekranu wic zakryła by cala widocznosc 😁 😁 😁 😁 😁 😁



ja tez uważam ze laska z Ciebie 🙂 suuuuuper wygladasz 🙂 to Ty masz taki malutki tv ? bo skoro dupsko wieksze od tv to tv musisz taki mini miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


wiesz co Dorcia 🙂 wystaw dupcie do monitora i zasadzę Ci wirtualnego kopa 🙃 nie wiem czemu Ty narzekasz 😮 dziś na nk Cię podglądałam i laska z Ciebie przecież !!!



ha ha ha 😁 😁 😁to miło ze tak sadzisz 😘 😘 😘 😘ale ja i tak mam inne zdanie: 😜 😜 😜 😜 😜
nie wystawie sie do moinitora bo srednica mojego dupala jest o wiele wieksza niz ekranu wic zakryła by cala widocznosc 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Jak się spotkamy kiedyś to ja też osobiście Ci tyłek spiorę 😁 😁 😁 Laska z Ciebie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
nie ogladam tap madyl nie chce sie wkurwiac ze one takie zgrabne i ładne a ja ................no comments


wiesz co Dorcia 🙂 wystaw dupcie do monitora i zasadzę Ci wirtualnego kopa 🙃 nie wiem czemu Ty narzekasz 😮 dziś na nk Cię podglądałam i laska z Ciebie przecież !!!



ha ha ha 😁 😁 😁to miło ze tak sadzisz 😘 😘 😘 😘ale ja i tak mam inne zdanie: 😜 😜 😜 😜 😜
nie wystawie sie do moinitora bo srednica mojego dupala jest o wiele wieksza niz ekranu wic zakryła by cala widocznosc 😁 😁 😁 😁 😁 😁


oj tam oj tam heh szalona 🙃
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔

oj ja Cie rozumiem 🥴 jak zeszla zime musialam jezdzic do domku mojej mamy jak jej nie było co weekend brrr zimnica z calego tyg w kuchni kaflowej kopciło sie jak ciort a w pokoju na kominku trza bylo podkladac cala noc co by cieplo bylo jak zasnelam mocno to budzilam sie w zimnie brrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Jestem. Musialam zrobic ogien, kurna palic sie nie chcialo, nakopcilo sie w calej chalupie!!! 😠 😠 😠jak ja zazdroszcze dziewczynom, ktore nie musza palic, tylko kreca galka od grzejnika.... 🤔 🤔


łącze się w bólu też się bawie codziennie z piecem 😮


A u mnie bawi się mąż z rana o 7 i o 18 - 19 po pracy i mi pasi. 🙂


fajnie masz, ale pewnie jak przyjda mrozy tez bedziesZ musiala latac


Mam nadzieję że nie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
dzien dobry 🙂
wy sie smiejcie ale mój jak wracamy ze spacerku nie ma sciaganej czapki to si z czapka na oczach jeszcze z godz bo na spacerze musi sie gapic i nie spi 😮

moja natychmiast po wejsciu do domu ma czapkę zdejmowaną,czasem nawet przed domem jej zdejmuję. Bo tak czapek nienawidzi, ze zaraz by się obudziła i wyła w niebogłosy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, nie jestem zarejestrowana jeszcze w następnym tygodniu chcę zadzwonić a zarejestrować jak mała skończy 3 mc., jak próbowałam wcześniej z bioderkami to w tym roku na fundusz nie ma miejsc. Dostałam namiary prywatnie z polecenia jak chcesz to zadzwoń, nie wiem ile kasuje. zobacz sobie jej stronkę.

okulista magda micor tel. 512922924 dzwonić po godz 20 , http://www.okulista-szczecin.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,
noc od 21 do 6 rano bez budzenia sie na jedzenie dop o 6 jadł
ale moze to i dlatego ze byl wymeczony , wczoraj bylismy z nim na pogotowiu bo mial caly czas ta podwyzszona temp ale zabadala go nic osluchowo nie ma czysciutko , nie wiem od czego ta temp. dzisiaj juz ma 36.6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kur*** dałam czopek ... masakra jak się męczy 😞 szlag mnie trafi ! mogłoby mnie boleć żeby tylko się nie męczył 😞
jejejejejeej...oby tak sie dalo...ja to tez jak malej cos dolega kurde to cierpie gorzej patrzac na Jej cierpienie....moglabym nawet przezywac bol jak przy porodzie ,zeby tylko nic Mysi nie bylo...Buziaki dla Tymonka od mmmmmmamusi i Narzeczonej 🤪


straszne to jest jak taka malizna płacze 🥴 serce pęka 🤢
Dziękujemy za buziaki 🙂 i my ślemy 😘 😁
Asiula 10tego o 17stej z Olą w białej kiecce 😁 mój ma garniak wsio załatwione nic ino hajtać 🤪 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i git a masz Rubika za to zes sie tak uwinela 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
mphz napisał(a):
witajcie
powiedzcie mi prosze, czy wasze dzieci tak robia, bo ja juz nie kumam o co chodzi:

moja zuzanna zje z cycola, jest ewidentnie najedzona, po czym odkladam ja do lozeczka - slysze ssie rece, ok -zasypia, mija moze godzina(ja zdaze tez usnac)slysze jak znowu ssie rece. wstaje- a ona spi , tylko ze kciuk w buzi i ssie. glosno ssie- na tyle ze mnie obudzi.smoka nie chce (nie lubi smoczkow)ona jest glodna? mam ja budzic? czasem po jedzeniu ssie te rece, na pol juz spiaca, i ssie.

a martwi mnie jeszcze jedno. zauwazylam, ze zuzanna jak lezy na brzuszku, strasznie glowa ciagnie jej na lewa strone. niby-jak sie postara trzyma ja prosto, w osi tulowia, ale wydaje mi sie ze bardzo czesto jednak ciagnie jej na lewa strone. jak lezy- nie ma problemu- spi na roznych juz stronach, tylko , jak ma uzyc miesni karku. za tydzien mam szczepienie. moze mam isc wczesniej aby ja dr podpatrzyla jak lezy na brzuchu, czy ona tez to widzi?(napewno zobaczy)


Z tym ssaniem łapek, to mojej się też to zdarza...ja jej wtedy nie ruszam-czasem zaśnie, a czasem się budzi sama 🙂

Co do głowki to nie wiem...moja raczej i na jedną i na drugą stronę ciągnie. Myślę, że nie zaszkodzi skonsultować, jeśli się denerwujesz 🙂
a masz!!!!!!haha 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kiedy zaczynaj wyłazić ząbki?? Ja czasem mam wrażanie, że Gabrysię swędzą dziąsełka...ale może mi się wydaje.... to chyba za wcześnie jeszcze, co??
ja tez mAM takie wrazenie..od niedawna nie chce pic ,nie chce cyca - placze jak tylko do buzi sie wlozy ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
kiedy zaczynaj wyłazić ząbki?? Ja czasem mam wrażanie, że Gabrysię swędzą dziąsełka...ale może mi się wydaje.... to chyba za wcześnie jeszcze, co??
ja tez mAM takie wrazenie..od niedawna nie chce pic ,nie chce cyca - placze jak tylko do buzi sie wlozy ... 😮


Nie wiem, moja też czasem tak robi, myślałam, że może ma pleśniawki, ale nie ma...i tak jakby paluszkami drapie się po tych dziąsełkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
anulcia zakupiłam te zdjecia co polecałas , zapłaciłam i nic. kiedy otrzymalas link do programu.?


od razu jak kupilam na aukcji. Powinni ci przysłac na e - maila pismo przewodnie, a załącznikiem był ten program


nic nie mam ?


odczekaj troszkę, myślę, że dostaniesz, jak nie to napisz do nich. Wiem, że jeszcze można z ich stronki ściągnąć ten program, ale co i jak dokładnie nie wiem. A poza tym w tym piśmie przewodnim jest instrukcja co dalej robić, bo jak będziesz im wysyłać zdjęcia przyślą Ci kod do zapamiętania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kur*** dałam czopek ... masakra jak się męczy 😞 szlag mnie trafi ! mogłoby mnie boleć żeby tylko się nie męczył 😞
jejejejejeej...oby tak sie dalo...ja to tez jak malej cos dolega kurde to cierpie gorzej patrzac na Jej cierpienie....moglabym nawet przezywac bol jak przy porodzie ,zeby tylko nic Mysi nie bylo...Buziaki dla Tymonka od mmmmmmamusi i Narzeczonej 🤪


straszne to jest jak taka malizna płacze 🥴 serce pęka 🤢
Dziękujemy za buziaki 🙂 i my ślemy 😘 😁
Asiula 10tego o 17stej z Olą w białej kiecce 😁 mój ma garniak wsio załatwione nic ino hajtać 🤪 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i git a masz Rubika za to zes sie tak uwinela 😘 🤪


a ja Ci nie klasnę boś zablokowana jak zawsze 😜
jeszcze zakupy zostały w chu** tego 😮 , mój odebrał listę od kobity która nam pieczę ciasta i torta i szoku doznałam jaka dłuuuuga 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...