Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

czuje sie fatalnie 😞bola mnie gnaty i mam kaszel do tego od dwóch sni wieczorem mam 38,5 temp jak mi do jutra nie przejddzoie to zasuwam do lekarza .Pokarmu mam tyle co nic ,wiec uczę sie jak funkcjonowac z Matim bez cycucha .
Napiszcie mi co sie działo wczoraj bo nie wiem czy dam rade Was nadrobić bo do tego głowa mnie jeszcze boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej 🙂

czuje sie fatalnie 😞bola mnie gnaty i mam kaszel do tego od dwóch sni wieczorem mam 38,5 temp jak mi do jutra nie przejddzoie to zasuwam do lekarza .Pokarmu mam tyle co nic ,wiec uczę sie jak funkcjonowac z Matim bez cycucha .
Napiszcie mi co sie działo wczoraj bo nie wiem czy dam rade Was nadrobić bo do tego głowa mnie jeszcze boli


Kochana to śmigaj do lekarza ! im wcześniej tym lepiej żeby Cię bardziej nie rozłożyła albo żeby Mati od Ciebie nie złapał
😘 😘
a wczoraj pustki jak nigdy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hej 🙂

czuje sie fatalnie 😞bola mnie gnaty i mam kaszel do tego od dwóch sni wieczorem mam 38,5 temp jak mi do jutra nie przejddzoie to zasuwam do lekarza .Pokarmu mam tyle co nic ,wiec uczę sie jak funkcjonowac z Matim bez cycucha .
Napiszcie mi co sie działo wczoraj bo nie wiem czy dam rade Was nadrobić bo do tego głowa mnie jeszcze boli


Hej! Doris zasuwaj do lekarza po co sie meczyc lekarz Cie wyleczy zapisze jakies tabletki i Ci przejdzie 🙂

Kochana to śmigaj do lekarza ! im wcześniej tym lepiej żeby Cię bardziej nie rozłożyła albo żeby Mati od Ciebie nie złapał
😘 😘
a wczoraj pustki jak nigdy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas ok 🙂 nocka ok 🙂 niunia zasnela po kapieli okolo21 i spala do 2 dostala jesc i spala dalej do 8 🙂 nakarmilam ja i teraz dalej spi 🙂wczoraj bylam na solarium masakra jak ja dlugo tam nie bylam 🙂 kuilam sobie karnet zamiezam chodzic co drugi dzien 🙂 wczoraj bylam na 5 minut nowe lampy lozko rozgrzane i wam powiem ze te 5 minut bylo jak 7 🙂 wiadomo za pierwszym razem czlowiek sie nie opali ale rozgrzalam cialo 🙂 i tak stopniowo do swiat napewno sie opale 🙂zawsze odazu na brazowo sie opalam wiec luz 🙂 a dzisiaj ide na zakupki musze sobie stanik kupic i majtki modelujace 🙂 biale juz mam teraz chce czarne 🙂o i zdjecia chce wywolac i album kupic 🙂 dzisiaj kasa przyszla za becikowe trzeba troche zaszalec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurka2011 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczyny co ile wasze dzieciaczki jedza chodzi mi o dzieci karmione sztucznym mlekiem


mój je 5/6 razy na dobe... ciężko mi powiedzieć co ile godzin 🤔 bo bardzo różnie się domaga

no bo wlasnie nie wiem kurde moj to co 4 a nawet 4,5 h i wlasnie nie wiem czy to dobrze czy nie dobrze hgehe

zalezy ile tez Twoj smyk wypija,moja Hania zaczyna wypijac 120,do niedawna jeszcze jadla od 80-100,albo jej tyle wystarczalo albo przez te problemy z brzuszkiem tyle mi jadla bo czsami przy jedzeniu miala kolke i plakala


moja Laurunia to w dzien je co 3 lub 3.5 godziny a w nocy co 5-6godzin podobnie jak Hania 🙂


mój je czasami 150 a czasami 110 nto zalezy ale wlasnie juz ktorys dzien z rzedu je co 4-4,5 najwidoczniej tak potrzebuje 🙂
najwiecej zjadł mi 180 🤪 ale to tylko raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...