Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
jak mi nie przejdzie to zasuwam do lekarza a pije takie lekarstwo własnej roboty czosnek ,cytryn a,miód i woda wycisniete składniki i zalane woda taki naturalny antybiotyk i do tego nie wali czochem tzn w smaku go czuć ale z geby nie wania


ja jak bbylam mala mama dawala mi syrop z cebuli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
jak mi nie przejdzie to zasuwam do lekarza a pije takie lekarstwo własnej roboty czosnek ,cytryn a,miód i woda wycisniete składniki i zalane woda taki naturalny antybiotyk i do tego nie wali czochem tzn w smaku go czuć ale z geby nie wania


ja jak bbylam mala mama dawala mi syrop z cebuli 🙂


tez go piłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie Dziewoje!!! 🙂Nie mam czasu Was nadrabiac,dziś lecimy na usg bioderek ,co prawda na 13ta ale cza sie kąpnąc i zrobić wyjściowo ,a dziecie nie zawsze pozwoli na spokojną wyprawe.. 😉 😜
znalazłam na Allegro tanią i sliczną mate ...moze ktoras skorzysta ,wrzucam link 🙂 http://allegro.pl/mata-edukacyjna-babymix-10-kolorow-sliczne-i1968705478.html a juz czesciowo mam prezenty dla dziewczyn 😉 Kami ma te swoja Monster High -udalo mi sie zakupic stosunkowo tanio,bo 3stów za lale,ktora warta byla wczesniej 70zl - nie dam zdziercom 🙂 a dla Olinki mam poki co przywieszke do wozka ,cos jak ta ,tyle ze miś - http://allegro.pl/zabawka-do-wozka-baby-mix-przywieszka-podrozna-hit-i1934642640.html
mysle dokupic jeszcze albo pszczolke Tosię albo Dino Bazyla ..jeszcze pomyśle chyba ze znajde cos jeszcze 🙂



a to jest tez fajne- http://allegro.pl/nuby-ksiazeczka-z-gryzakami-gryzak-0-piszczaca-i1970893298.html albo ten konik,no cudak taki fajny 🤪 http://allegro.pl/sassy-moj-pierwszy-konik-rzy-stepuje-i1989849104.html milego dnia dziwczyneczki moje śliczne 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Moje malenstwo niestety walczylo do 2;00 😲 no i spala do 9 pokarmiona kima dalej
dzis tez nas malo bedzie bo lecim na kontrole bioderek po 6 tyg szerokopieluszkowania - oby bylo wsjo ok!!!
potem rehebilitacja i odwiedziny dziadkow dzis, nie bylo ich 3 tyg bo chorowali wiec stesknieni bardzo dzis napewno wymęczą malutką powinna dobrze spac chyba ze bedzie nadmiar bodzcow

zajrze wieczorkiem do was
buziam wszystkie maluszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
dziewczyny te co karmia mm jak poicie dzieciaki przed karmieniem ,czy po i jak często ???
bo ja staram sie dawac chociaz 15 ml wody jakies 20 min po karmieniu
nie mam pojecia ,ale chyba dobrze robisz 😉 trza poic przy mm co by zaparc nie bylo 🙂 Dorcia ,a powiedz mi czy taka wode mineralna nie przegotowana mozna dac dziecku ??? bo wczoraj rozrobilam troche goracej przegotowanej z zimna mineralka i moja cos zwracala...do tego brzuszek ja bolal..ale nioewiem czy to nie po migdalach,bo żarłam wczoraj Rafaello... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
doris dwie godziny po mleku godzine przed mlekiem:_)
a my zaraz mamy wizyte u rehabilitantki.. zobaczymy co powie..
wiuecie co.. wreszcie podjelam decyzje co chce robic w zyciu.. a nie bylo to latwe.. myslalam ze nie ma juz nic c dla mnie jest stworzone..
mianowicie chcialabym zaczac studia zaoczne pt ,, kosmetologia" 🙂 przyszlam z ta wiescia wspaniala do meza myslalam ze sie ucieszy bo mi co chwila wypomina ze musze zaczac cos robic bze wiecznie w domu nie moge siedziec i jak mu to poowiedzialam to skrytykowal moj pomysl.. ze juz wcale nie bedziemy sie widywac bo mielismy dla siebie tylkonweekendy a jak pojde na studia to i one nam odejda.. zostaja wieczory.. i odechcialo mi sie juz wszystkiego.. a myslalam ze sie ucieszy.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Hej 🙂

czuje sie fatalnie 😞bola mnie gnaty i mam kaszel do tego od dwóch sni wieczorem mam 38,5 temp jak mi do jutra nie przejddzoie to zasuwam do lekarza .Pokarmu mam tyle co nic ,wiec uczę sie jak funkcjonowac z Matim bez cycucha .
Napiszcie mi co sie działo wczoraj bo nie wiem czy dam rade Was nadrobić bo do tego głowa mnie jeszcze boli
kuruj sie bidulko 😘 😘 😘 a mnie tez wczoraj nie bylo...szkoda ze mleczarnia sie wysusza...sciskam Cie kochana ,wypij herbatke z cytryna i miodem ,moze jak nie karmisz to aspirynke na noc , skarpety i wygrzewaj sie z meżulem ile wlezie !!! 😉 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas spanko od 21 do 3 i od 3 do 9 🙂
Wczoraj użyliśmy pierwszy raz ketetera..baki szły strasznie,na sam koniec pod ciśnieniem wystrzelił mega pierdzioch z kupą i na MNIE !! bluzka i spodnie ufajdane 😮 😁
Ale wybaczam dziecku hehe,ulżyło jej strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😘
my wrocilismy po weekendzie od teściow 🙂 wczoraj nie dalam rady wesc, bo bylismy z Tosiem w szpitalu u laryngologa, ktorego zalatwila mi moja pani promotor 🙂.. z dobrych: nie ma juz zapchanego uszka ze złych: jesli cos wyjdzie na badaniu to na pewno cos zlego 🤢 🤢 🤢 dr nam ustawil badanie w srode- to, ktore mamy zapisane dopiero NAJWCZESNIEJ pod koniec stycznia (nie ma to jak prywatne 'konsultacje')..
wiec jutro sie dowiemy... boje sie 🤢 🤢 a jaky tfu tfu cos tam zle wyszlo to on nam zalatwi takie juz super specjalistyczne badanie sluchu nie tylko przesiewowe.. i juz bedziemy wiedzec..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
u nas ok 🙂 nocka ok 🙂 niunia zasnela po kapieli okolo21 i spala do 2 dostala jesc i spala dalej do 8 🙂 nakarmilam ja i teraz dalej spi 🙂wczoraj bylam na solarium masakra jak ja dlugo tam nie bylam 🙂 kuilam sobie karnet zamiezam chodzic co drugi dzien 🙂 wczoraj bylam na 5 minut nowe lampy lozko rozgrzane i wam powiem ze te 5 minut bylo jak 7 🙂 wiadomo za pierwszym razem czlowiek sie nie opali ale rozgrzalam cialo 🙂 i tak stopniowo do swiat napewno sie opale 🙂zawsze odazu na brazowo sie opalam wiec luz 🙂 a dzisiaj ide na zakupki musze sobie stanik kupic i majtki modelujace 🙂 biale juz mam teraz chce czarne 🙂o i zdjecia chce wywolac i album kupic 🙂 dzisiaj kasa przyszla za becikowe trzeba troche zaszalec 🙂
łeeeee no laska !super,zazdroszczam Ci strasznie tego solarka... 🤢 wiem ze nie wypada ,ale itak zazdroszczam ☺️ 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Agata bryka suuuper 🙂

Mateusz tez wkłada sobie piąstki do buzi i je śsie sliniąc sie na maksa przy tym dlatego jak mi sie uda to mu daje smoka ,ale nie zawsze chce
no moja to samo ślini sie jak niewiem i ssie pięsci ,gryzaki i grzechotki pakuje do buziaka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
u nas ok 🙂 nocka ok 🙂 niunia zasnela po kapieli okolo21 i spala do 2 dostala jesc i spala dalej do 8 🙂 nakarmilam ja i teraz dalej spi 🙂wczoraj bylam na solarium masakra jak ja dlugo tam nie bylam 🙂 kuilam sobie karnet zamiezam chodzic co drugi dzien 🙂 wczoraj bylam na 5 minut nowe lampy lozko rozgrzane i wam powiem ze te 5 minut bylo jak 7 🙂 wiadomo za pierwszym razem czlowiek sie nie opali ale rozgrzalam cialo 🙂 i tak stopniowo do swiat napewno sie opale 🙂zawsze odazu na brazowo sie opalam wiec luz 🙂 a dzisiaj ide na zakupki musze sobie stanik kupic i majtki modelujace 🙂 biale juz mam teraz chce czarne 🙂o i zdjecia chce wywolac i album kupic 🙂 dzisiaj kasa przyszla za becikowe trzeba troche zaszalec 🙂
łeeeee no laska !super,zazdroszczam Ci strasznie tego solarka... 🤢 wiem ze nie wypada ,ale itak zazdroszczam ☺️ 😜 😉


czemu nie pojdziesz? 😉 przeciez mleko sie nie zagotuje 🙃
ja tam nie lubie solarium, chya ze np przed sylwestrem, ale nie zeby tak ciagle w zime chodzic, nienaturalnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
doris dwie godziny po mleku godzine przed mlekiem:_)
a my zaraz mamy wizyte u rehabilitantki.. zobaczymy co powie..
wiuecie co.. wreszcie podjelam decyzje co chce robic w zyciu.. a nie bylo to latwe.. myslalam ze nie ma juz nic c dla mnie jest stworzone..
mianowicie chcialabym zaczac studia zaoczne pt ,, kosmetologia" 🙂 przyszlam z ta wiescia wspaniala do meza myslalam ze sie ucieszy bo mi co chwila wypomina ze musze zaczac cos robic bze wiecznie w domu nie moge siedziec i jak mu to poowiedzialam to skrytykowal moj pomysl.. ze juz wcale nie bedziemy sie widywac bo mielismy dla siebie tylkonweekendy a jak pojde na studia to i one nam odejda.. zostaja wieczory.. i odechcialo mi sie juz wszystkiego.. a myslalam ze sie ucieszy.. 😞


kochana ja sie ucze w szkole policealnej kosmetycznej i od pazdziernika tez ide na kosmetologie nie patrz na innych patrz na siebie !! studia sa co drugi weekend i nie 24 h na dobe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
to trzymamy kciuki za wizyty dzisiejsze 🙂
mój za fixa nie złapię sie wody 😮 🤢 a herbatki mu nie służyły więc nie wiem co mu dawać do picia ? 🤨 tyle że zaparć BRAK 😆
no i git!Asiek fajno,ze wkoncu po Chrzcinach 🤪 😘sciskam i ider wkoncu do łazienki ,bo kurna pojade jak strach na wroble.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide sie kąpać i plisss dajcie znać jak z tą wodą,czy można podawać taka z butelki nie przegotowaną????? 🤔


ja kupuję mineralną i gotuję ... nie podawałam takiej nie przegotowanej 🤔
😘
no wlasnie...a ja ''mądra'' inaczej ... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...