Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
chciałam fotki pooglądać a tu dupa wywala mnie na You tube-a 🤪 🤪 🤪
Lui nieźle pokićkała 😘 😘
😮 😮 😮 zdolna dziewoja jag nik! 😁 😁 😁
nie mialam jak pisac ,wiec tylko emotikonami odpowiadalam 🙂Agatka ja tez uwielbiam te posenke-pamietam x lat temu śpiewalismy ją na Jasełkach ,bo ja w zespole szkolnym byłam gwiazda i na wszelkich uroczystosciach śpiewalam ha! 🤪 🤪 🤪 to byly czasy ..do 8kl szkoly podst.... 😉 i potem moja kariera ucichla ☺️ 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 ale łezka w oku sie kreci zawsze jak to slysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny a jak tam u Was z karmieniem?? Bo mi się mleko kończy chyba coraz mniej mam i małej już nie wystarczy, herbat na laktacje nie lubie gdyby było coś w tabletkach


mi położna polecała homeopatyczne RICINUS COMMUNIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
achm napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny a jak tam u Was z karmieniem?? Bo mi się mleko kończy chyba coraz mniej mam i małej już nie wystarczy, herbat na laktacje nie lubie gdyby było coś w tabletkach


mi położna polecała homeopatyczne RICINUS COMMUNIS

i co działa?


na mnie nic nie dziala 🙂nie bylo drogie wiec mozna sprobowac i widzialam w gazecie reklame czegos co sie lactinel (chyba)nazywa i to tez proszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczyny!
nie mam ostatnio za bardzo czasu żeby pisać a nawet Was czytać 😞
od paru dni mam problem i zaczynam sie martwić 😞 Alicja zaczęła bardzo mało jeść. po kąpieli i w nocy jest ok, choć to i tak nie tyle co kiedyś ale w dzień zje 40-80 ml przy karmieniu z czego połowa to jakaś walka ze smoczkiem, szarpanie się,wiercenie i czasem krzyk. Nie wiem o co chodzi??! 🤨 wychodzi mi, że przez dwa tygodnie od szczepienia przybrała ok 200-300g to bardzo mało w porównaniu do tego co wcześniej 🤢
może to jakiś skok rozwojowy???
do tego zaczęła tez robic kupe raz dziennie a wcześniej 2-4 razy(ale to chyba na zasadzie mniej je- rzadziej robi) no i więcej śpi w dzień, praktycznie co 2 h drzemka 20-30min plus spacer, po południu tez drzemki.

ostatnio też się wkurzylam bo okazało się, ze jednak ma pleśniawki na jezyku, pytałam lekarki na szczepieniu i powiedziała, że to nalot od mleka, tylko, ze nie schodziło... ostatnio była na wizycie pelęgniarka środowiskowa i potwierdziła, że to pleśniawki. smarowałam Małej aphtinem i z języka zeszło ale ma jeszcze w wejściu do gardła, ciężko tam się dostać i to posmarować... zaczynam się schizować, że może ma te pleśniawki w gardle i przez to nie może jeść 🤨 🤨 a do tej durnej lekarki się zraziłam bo nawet pleśniawek nie umie rozpoznać!!! przy szczepieniu badała Alę chyba 10 sekund bo sie śpieszyła...żenada...

może któryś bobas który jest zbliżony tygodniami do Ali tez ma takie akcje z jedzeniem??? bo juz sama nie wiem co myśleć... 😞

mam nadzieję, ze u Was wszystko ok i, że dzieciaczki zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam tylko sie przywitać i lece się zająć moim dzieciątkiem. Ostatnio przeżywaliśmy horror.
Od wczoraj lecimy juz na innym mleczku ( Nutramigen).
Jest ohydne,a moja Hania teraz pachnie surowymi ziemniakami 😮 Na początku sie krzywiła,ale chyba juz jej zasmakował.

Jeśli chodzi o szczepienia ja wybrałam 6w1,zapewniono mnie że dziecko lepiej zniesie ową szczepionke niz zwykla,nie powinno byc obrzęków itp,poza tym nie chciałam Hani dodatkowo stresować wystarczająco jest zestresowana po kolce.
Więc po szczepionce nie było gorączki,opuchlizny ani marudzenia..może to ściema,może faktycznie coś w tym jest-nie wiem.
Na pneumo i rota jednak nie szczepie,Hania dostanie jedna dawke po 2 roku życia.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamusiOlusia napisał(a):
Dziewczyny a jak tam u Was z karmieniem?? Bo mi się mleko kończy chyba coraz mniej mam i małej już nie wystarczy, herbat na laktacje nie lubie gdyby było coś w tabletkach


chcialam sie zapytac co u ciebie z tymi drogami moczowymi, bo ja tez sie z tym mecze!!! po cewniku boli mnie ciagle i lekarz podejrzewa zapalenie, ale posiew wyszedl ze nic mi nie jest i powiam nic nie czuc!!!! za tydzien ide po raz 4 do gina! Ps. Niektore dopiero wybieraja sie po raz pierwszy, ja odwiedzam go tak czesto jakbym byla w ciazy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Kasiu Tobie i Twojej rodzince dużo miłości , ciepła i wesołych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia ! 😘 😘 😘
I dużo fikołajków przy choince ☺️ ☺️ 🤪 a co ! 😁 😁 😁 😁
Rubik Ty nasz fikołajku 😁 😁 😁 😁 😁


😜 😁 😁 😁
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
hej Dziewczyny!
nie mam ostatnio za bardzo czasu żeby pisać a nawet Was czytać 😞
od paru dni mam problem i zaczynam sie martwić 😞 Alicja zaczęła bardzo mało jeść. po kąpieli i w nocy jest ok, choć to i tak nie tyle co kiedyś ale w dzień zje 40-80 ml przy karmieniu z czego połowa to jakaś walka ze smoczkiem, szarpanie się,wiercenie i czasem krzyk. Nie wiem o co chodzi??! 🤨 wychodzi mi, że przez dwa tygodnie od szczepienia przybrała ok 200-300g to bardzo mało w porównaniu do tego co wcześniej 🤢
może to jakiś skok rozwojowy???
do tego zaczęła tez robic kupe raz dziennie a wcześniej 2-4 razy(ale to chyba na zasadzie mniej je- rzadziej robi) no i więcej śpi w dzień, praktycznie co 2 h drzemka 20-30min plus spacer, po południu tez drzemki.

ostatnio też się wkurzylam bo okazało się, ze jednak ma pleśniawki na jezyku, pytałam lekarki na szczepieniu i powiedziała, że to nalot od mleka, tylko, ze nie schodziło... ostatnio była na wizycie pelęgniarka środowiskowa i potwierdziła, że to pleśniawki. smarowałam Małej aphtinem i z języka zeszło ale ma jeszcze w wejściu do gardła, ciężko tam się dostać i to posmarować... zaczynam się schizować, że może ma te pleśniawki w gardle i przez to nie może jeść 🤨 🤨 a do tej durnej lekarki się zraziłam bo nawet pleśniawek nie umie rozpoznać!!! przy szczepieniu badała Alę chyba 10 sekund bo sie śpieszyła...żenada...

może któryś bobas który jest zbliżony tygodniami do Ali tez ma takie akcje z jedzeniem??? bo juz sama nie wiem co myśleć... 😞

mam nadzieję, ze u Was wszystko ok i, że dzieciaczki zdrowe 🙂


ojć nie pomogę ... może faktycznie to ten skok rozwojowy 🤔 a może ząbki ?? i temu nie chce jeść , ja bym poszła do innego lekarza .
Będzie dobrze Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...