Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mphz napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
mphz napisał(a):
MamusiOlusia napisał(a):
A jeszcze mam pytanko skąd zamawiałyście te próbki hiip?? i ile to kosztuje??

paczek z hippa dostaje sie jako prezent poczta przed ukonczeniem 4 miesiaca zycia dziecka (jezeli sioe dostalo tez niebieskie pudelko w szpitalu tj. wypelnilo sie ankiete). my juz mamy 🙂
ja nie dostałam w szpitalu ale widziałam że dziewczyny miały jakieś pudełka z próbkami, a ja się za bardzo nie moglam ruszać i nie ;leciałam się pytać skąd mają

nam polozne przynosily do sali kuponiki do wypelnienia a jak zbieraly wreczaly niebieskie pudelko 🙂 jutro ide odebracte drugie z rossmana 🙂


ja tez musze odebrac 🙂
my dostalismy z bebilonu jeszcze 😉
a ja nic 😞 położne mi nic nie przyniosły, a sama zbytnio nie mogłam się ruszać,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była u nas znajoma ,
wieczorem okazało sie ze ma gype żołdokową
cała noc nie spałam obserwowałam małego boże dziewczyny ja sie załamie jak on bedzie maiał to gówno,
i teraz jak coś sie zacznie nie daj bóg odrazu dos zpitala pojade co nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
była u nas znajoma ,
wieczorem okazało sie ze ma gype żołdokową
cała noc nie spałam obserwowałam małego boże dziewczyny ja sie załamie jak on bedzie maiał to gówno,
i teraz jak coś sie zacznie nie daj bóg odrazu dos zpitala pojade co nie??


jak cos zauwazysz to lepiej zebys pojechala...trzymamy z obecnie czkającą Emilka kciuki 😘 🙂 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie po świętach (kilogram w dół 🙂dieta cud 🙂

ciesze sie Dorcia ze macie juz bebilon pepti mu tez pare razy mielismy juz wizyte domowa pediatry,dzis jedziemy z malym bo uczulenie mu sie schodzi mimo diety i dzis zaproponuje mm zobaczymy mam gleboka nadzieje ze to pomoze małemu i mnie odbuduje psychike bo naprawde jestem podłamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się objedzona po sw 🙂 bylismy troche tu troche tam i pełna lodowka zarcia zwieziona 😜
prezenty udane Danielek przywiozl 150zł w kieszeni od dzidaków odemnie dostał moj pierwszy owoc zdazył dojsc 😜 a od babci cos podobnego zawieszke miesia co jak sie pociagnie smieje sie i wibruje 🤪 ogólnie prezenty udane 🙂
P.S. blisko mojej mamy był wypadek w 1dzien sw co poł godz po nim jechalismy do niej od tesciów mojemu Grzeskowi cos przyszło do głowy zeby inna droga jechac i nawet nie wiedzielismy nic trzy osoby zgineły a trzy w ciezkim stanie 😞 człowiek może dobrze jechac a małolat dostał fure od matki i gnał ile fabryka dała 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
mphz napisał(a):
malej sloiczka "pierwsze jabluszko"jeszcze nie podalismy czekamy na 8 stycznia 🙂 czyli jak skonczy 4 miesiece


ja też nie dawałam ... czekam cierpliwie 🙂
choć nie powiem że ciekawa jestem jak zareaguję na nowy smak i czy w ogóle będzie chciał jeść 🤔

no wlasnie tez jestem ciekawa ale tego czy to bedzie chciala jesc. poki co dawalismy tylko do lizania obrane jablko to nawet lizala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały narazie ok, mam nadzieje ze nic juz do niego się nie przypałęta,
musze się wam pochwalić szukamy sali na wesele 🤪 i najprawdopodobniej 15 września 2012 bedzie nasz ślub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to wczoraj dowiedziałam sie co myśli o mnie mój teść...Moja Mama zaprosiła wszystkich swoich swatów..troszke wypili i teściu wyskoczył,że ja do nich nie przychodze,że specjalnie wymyślam powody żeby szybciej wyjść od nich..udaje że Emilka chora itd. Teściowa chyba tak samo uważa bo słychąc to (a nic nie piła) kompletnie Jej to nie ruszyło..Tylko moja Mama stanęła w mojej obronie,że Dziecko to obowiązek a jak jest chore to potrzebuje żeby Rodzice byli koło Niego a nie Babcia..a na koniec Teść powiedział że tamte synowe takie chudziutkie malutkie,a ja taka gruba...więcej mnie u siebie nie zobaczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...