Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Siemka

Nadrabiałam Was,ale w połowie mi Jacek kompa wyłaczył za to że fajki mu schowałam 😁 Także jestem troszku do tyłu z Wami 😮 🤪

Dzisiaj idziemy do lekarza z Emili na kontrole 😉 Mysia już całkiem zdrowa jest 😎 nareszcie bedziemy mogły wyjsc na spacerek!!! chyba z miesiąc nie byłyśmy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
jezeli bede kupowac sloiczki to tylko hipp

a sama jak bede robic to chyba n ie bede tak przesadzac z kupowaniem ekologicznej zywnosci bo i tak do konca ne wierze w to..


a czemu hipp?przez tą akcję z gerberem czy przez mleczko?

przyzwyczajenie i zaufanie do marki
juz wsjo mleko herbaty
jeszcze bobovita mi leży tak mysle ze sprobuje kaszek i moze sloiczkow

braklo mi mleka wczoraj i pozyczylam troche gerbera i byla masakra wiec juz im tez podziekuje...


jeśli mogę coś doradzić to najtreściwsze słoiczki ma hipp, tzn w środku sa na prawdę duże kawałeczki, w przeciwieństwie d bobovity, aczkolwiek smakowo dwie firmy sa podobne. Odradzam Wam jedynie słoiczki "babydream" z rossmana, są ohydne, deserki mdłe, a zupki jeszcze gorsze 🤢
z kaszek fajne sa te które można od razu na wodzie robić, zawieraja od razu w sobie mm i nie trzeba osobno ddokupywać mm do nich 🙂 z kaszek dobre są bobovita i hipp.
znalazłam fajną stronkę z produktami hipp - można sobie zobaczyc co tam mają 🙂
http://hipp.dodomku.pl/ aha, i te słoiczkowe kaszki nie są w cale takie złe 🙂
no pamietam ze wlasnie kaszki Nestle Kami najbardziej lubila ,a i wygoda ,bo zalewa sie tylko woda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
laski dzis znowu ide do gina. Mam juz dosyc tych wizyt 😠

A CO SIE DZIEJE?

ja tez ide ale po zaświadczenie 🙂 i moze po tabsy


Ja na kontroli po ciaży dostałam,ale jakoś ich nie wykupiłam boje sie że zaczne tyć i o nich zapominać 🤢 Myślałm o zastrzyku ale ponoć poźniej cieżko zajść w ciaże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Kasia jaki Ty masz boski avatar 🙂


dzięki 😉 udalo się złapać dwójkę spokojnie lezacych na macie 🙂

najcudwoniejszy!
są boscy!!


to Wam wkleję Michała, na początku bardzo podobała mu się sesja 😉 potem juz mu minka zrzedła jak brat się położył 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/20111214dsc6862kopia.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1868/20111214dsc6862kopia.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
KASIA ,ale on boski.. 😘 😘 😘no rosnie zdobywca kobiecych serc 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂

Kasia w tych paczkach co dostałysmy z hippa sa kupony dodatkowe na odebranie paczki w rosmanie , zobacz czy dostałas wtedy z tym sloiczkiem


ja nic z hippa nie dostałam 😞
ja tez nie..pewnie przyjdzie na nas czas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
JA TEZ MAM TAAKIE POSTANOWIENIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮

A MOZE TO CIEMIENIUCHE WASZE DZIECI MAJA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
JA TEZ MAM TAAKIE POSTANOWIENIE 🤪

mi nigdy takie postanowienia nie wychodziły, bo stwierdzałam że nie będę siebie głodzić, wolałam zjeść o 20 niż potem o 23 gdy był mega głód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
mphz napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
dobra, idę zobaczyć jak chleb rośnie bo piekę w piekarniku i chyba zrobię sobie coś do jedzenia. Jeszcze mogę jeść 🙂 od nowego roku po 18 nic juz nie będe jadła, jedynie woda. Moze w ten sposób brzuch zgubie
ja pOSTANOWIENIE TEZ M,AM..OD NR zero slodkosci i po 18tej basta...zobaczymy co z tego wyjdzie... 😎
JA TEZ MAM TAAKIE POSTANOWIENIE 🤪

mi nigdy takie postanowienia nie wychodziły, bo stwierdzałam że nie będę siebie głodzić, wolałam zjeść o 20 niż potem o 23 gdy był mega głód.

U MNIE POSTANIWIENIE MA BARDZIEJ DOTYCZYC TEGO ZE NIE BEDE JADLA SLODYCZY- ZERO! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
laski dzis znowu ide do gina. Mam juz dosyc tych wizyt 😠

A CO SIE DZIEJE?


po tym cholernym cewnikowaniu mam problemy z drogami moczowymi.
Mam jeszcze pyt do dziewczyn po cc. Pobolewa was czasem brzuch w miejscu cięcia? mnie czasem z jednej strony tak mocno boli, że nie mogę stać!!! zastanawiam się, czy to normalne.... no niby czuć będę długo, ale czy aż tak mocno...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mała ma teraz drzemke to korzystam,
co do słoiczków to ja planuję nie korzystać, tylko w sytuacjach awaryjnych z braku czasu.
powódy takie same jak przy karmieniu cyckiem,uważam ze co sama ugotuje jest zdrowsze, smaczniejsze i wartościowsze. (ale emi oprócz cycka musze dokarmiac butla zatem i sloiczki beda stac w pogotowiu)
warzywa mam swoje wiec samo zdrowie.
co do warzyw ekologicznych to te w słoiczkach czesto sa gorsze i nafaszerowane wieksza iloscia chemi niz te z warzywniaka, oczywiscie omija sie warzywa zagramaniczne swiecace z daleka. Gospodarstwa ekologiczne tak naprawde sa z nazwy a musza sie trzymac norm aby ich nie przekroczyc, aby miec odpowiednie certyfikaty i atesty, a normy sa wysokie i zwykly rolnik czesto uzywa mniej chemii niz ten ekologiczny. O MOM juz asia pisała a tez to byla super certyfikowana żywnosc, do tego dochodzi jeszcze GMO, nie wspomne o konserwantach ktore nawet sa w tym sloiczku pierwsze jabluszko, ja mam na tyle teraz czasu ze jablko moge utrzec i podac malej, a sloiczki niech sie dalej konserwuja i czekaja na sytuacje awaryjne.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
laski dzis znowu ide do gina. Mam juz dosyc tych wizyt 😠

A CO SIE DZIEJE?


po tym cholernym cewnikowaniu mam problemy z drogami moczowymi.
Mam jeszcze pyt do dziewczyn po cc. Pobolewa was czasem brzuch w miejscu cięcia? mnie czasem z jednej strony tak mocno boli, że nie mogę stać!!! zastanawiam się, czy to normalne.... no niby czuć będę długo, ale czy aż tak mocno...?

OJEJKU PRZYRKO. MAM NADZIEJE, ZE SIE USTABILIZUJE.
JA JESTEM PO DWOCH CC I ZADNYCH BOLI NIE ODCZUWALAM I NIE ODCZUWM. PODPYTAJ GINA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
słuchajcie, czy Waszym dzieciom też robią się takie kołtuny z tyłu na włoskach? normalnie nie wiem skąd się u Michała biorą, jakies farfocle lepią mu się do włosków i jedyny sposób aby się ich pozbyć to obcięcie włosków z tymi kołtunkami ;/

właśnie, o jaki kupon chodzi? napiszcie proszę jak można z niego skorzystac? 🙂
moja to samo ma ..niewiem skad to gowno sie bierze...ja grzebyczkiem gestym wyczesuje... 😮


a mój mały ma ciągle brud za paznokciami!!! 😮 😮 ☺️ ☺️ jakby w kopalni robił!!! też nie wiem skąd to się bierze!! ciężko go usunąć spod tych maleńkich paznokietek!!! a rączki do buźki wkłada przez te ząbki a to bardzo niehigieniczne!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
mała ma teraz drzemke to korzystam,
co do słoiczków to ja planuję nie korzystać, tylko w sytuacjach awaryjnych z braku czasu.
powódy takie same jak przy karmieniu cyckiem,uważam ze co sama ugotuje jest zdrowsze, smaczniejsze i wartościowsze. (ale emi oprócz cycka musze dokarmiac butla zatem i sloiczki beda stac w pogotowiu)
warzywa mam swoje wiec samo zdrowie.
co do warzyw ekologicznych to te w słoiczkach czesto sa gorsze i nafaszerowane wieksza iloscia chemi niz te z warzywniaka, oczywiscie omija sie warzywa zagramaniczne swiecace z daleka. Gospodarstwa ekologiczne tak naprawde sa z nazwy a musza sie trzymac norm aby ich nie przekroczyc, aby miec odpowiednie certyfikaty i atesty, a normy sa wysokie i zwykly rolnik czesto uzywa mniej chemii niz ten ekologiczny. O MOM juz asia pisała a tez to byla super certyfikowana żywnosc, do tego dochodzi jeszcze GMO, nie wspomne o konserwantach ktore nawet sa w tym sloiczku pierwsze jabluszko, ja mam na tyle teraz czasu ze jablko moge utrzec i podac malej, a sloiczki niech sie dalej konserwuja i czekaja na sytuacje awaryjne.




ANIU SLOICZKI NIE ZAWIERAJA SUBSTANCJI KONSERWUJACYCH.
ZAZDROSZCZE DOSTEPU DO ZDROWEJ ZYWNOSCI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...