Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
🙃 🙃 🙃
wskoczyłam sobei z poobiednią kawką a co 😁
no prosze ! juz po obiedzie a ja dzis jak nigdy dopiero sniadanie jem 😮 nie chcialo mi sie nic rano a teraz kanapeczki z jajem i pomidorkem 🙂 zaraz dop.obiadek zaczne pichcic jakis


ja na obiad mam kawałek wedzonego kuraka 🙂z ogórem konserwowym
to nie taka zla az ta dietka 🙂trzymam kciukasy Myszo
Ja kupiłam dzis zołądki z indora i ziemniaczki tłuczone a do tego surowa z marchwii i jabza 🤪


pycha 🙂
no nie taka zła tyle ze codziennie je sie praktycznie to samo wiec po kilku dniach sie ulewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
🙃 🙃 🙃
wskoczyłam sobei z poobiednią kawką a co 😁
no prosze ! juz po obiedzie a ja dzis jak nigdy dopiero sniadanie jem 😮 nie chcialo mi sie nic rano a teraz kanapeczki z jajem i pomidorkem 🙂 zaraz dop.obiadek zaczne pichcic jakis


ja na obiad mam kawałek wedzonego kuraka 🙂z ogórem konserwowym
to nie taka zla az ta dietka 🙂trzymam kciukasy Myszo
Ja kupiłam dzis zołądki z indora i ziemniaczki tłuczone a do tego surowa z marchwii i jabza 🤪

a to Dorcia tez na diecie??????


no niestety tak do wiosny coraz bliżej a ja wygądam jak wyglądam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
to za taki zestawik - 6w1, rota i pneumo zapłaciliście 720 zł? my za taki sam 806 😮 no nie, co za zdzierstwo 😠


bo to podobno zależy jakiej firmy są te szczepionki. Kurcze, ale drapiecie, mały chce tylko na ręce dziś, muszę odbudować jego zaufanie i przez to nie mogę za wami nadążyć. Przed chwilą dałam mu obiadek jabłko z marchewką. Zjadł pół słoika i ryk był taki, że szok, bo chciał jeszcze 🤪 🤪 🤪 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
słuchajcie a co z anulcia miala dzisiaj miec wizyte z Emi u neurologa??????/


no właśnie...mam nadzieję, że wsio oki i niedługo zda nam relację z wizyty 🙂


pewnie jeszcze sa bo najpierw usg a potem neurolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to za taki zestawik - 6w1, rota i pneumo zapłaciliście 720 zł? my za taki sam 806 😮 no nie, co za zdzierstwo 😠
a widzisz ..a my nic nie placimy...mam nadz ,ze slusznie.. 🤔 😉 😜


ja rozumiem osoby, które nie płacą. Jednak my się zdecydowaliśmy. Ale nie krytykuję innych, bo to naprawdę jest fortuna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no i mnie zmobilizowayscie wsłam zdjecia do wywołania i bede teraz na biezaco 🙂
u mnie tez słonko świeci ale czekam az ati zasnie to go na ogródek wystawie bo wstyd sie przyznac ale mam lenia na sppacer tzn pazury obskrobane z akieru i głowa bródna a robic sie nie chce ☺️
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 a my juz wrocily,ale to tylko z przymusu,bo i zakupy i Kami odebralysmy ☺️ a ucho mnie napier..noz ciagle cos -trza na rente isc .. 🤪 🤪 🤪

Asiorku -dbaj o siebie ,moze jaka anemia albo co???zrob wyniki 😘 😘 😘


😘 😘 😘 muszę się wybrać bo lecą mi włosy jak diabli , pewnie coś brakuje w organiżmie to i temu mnie tak osłabia ostatnio 🤢
no ja tak po porodzie ...normalnie slaba i drżenie rąk i ciemno mi sie w oczach az robilo...anemia paskudna ale zelazo myk myk i sie podreperujesz..jak nie to ze mnooo na rente chono 🤪


to samo mam.. 🤢 w ciazy mialam ogromna anemie.. ale branie zelaza krotko mowiac mi nie sluzy 🤢 🤢 no i co zrobic, jak tak zle i tak niedobrze? 😁 😁


a ja nie radzę sobie ze snem. Nie śpię do 1 , 2 lub 3 w nocy, a w dzien chodze jak lunatyk!!! nie wiem co zrobić z tym. I ogolnie zle sie czuje Juz dlugo mnie trzyma. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to za taki zestawik - 6w1, rota i pneumo zapłaciliście 720 zł? my za taki sam 806 😮 no nie, co za zdzierstwo 😠


ceny są tak różne że szok , u nas co apteka inaczej i różnica jest nawet o 60zł (jedno szczepienie) temu my 😎 jeździmy i pytami i kupujemy najtaniej 🙃 😎
\

a u nas juz w osrodku maja i nie mamy wyboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
słuchajcie a co z anulcia miala dzisiaj miec wizyte z Emi u neurologa??????/


no właśnie...mam nadzieję, że wsio oki i niedługo zda nam relację z wizyty 🙂


pewnie jeszcze sa bo najpierw usg a potem neurolog


no to czekamy na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
🙃 🙃 🙃
wskoczyłam sobei z poobiednią kawką a co 😁
no prosze ! juz po obiedzie a ja dzis jak nigdy dopiero sniadanie jem 😮 nie chcialo mi sie nic rano a teraz kanapeczki z jajem i pomidorkem 🙂 zaraz dop.obiadek zaczne pichcic jakis


ja na obiad mam kawałek wedzonego kuraka 🙂z ogórem konserwowym
to nie taka zla az ta dietka 🙂trzymam kciukasy Myszo
Ja kupiłam dzis zołądki z indora i ziemniaczki tłuczone a do tego surowa z marchwii i jabza 🤪

a to Dorcia tez na diecie??????


no niestety tak do wiosny coraz bliżej a ja wygądam jak wyglądam

łi tam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):

a ja nie radzę sobie ze snem. Nie śpię do 1 , 2 lub 3 w nocy, a w dzien chodze jak lunatyk!!! nie wiem co zrobić z tym. I ogolnie zle sie czuje Juz dlugo mnie trzyma. 😞


właśnie mam to samo i nie wiem co z tym zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to za taki zestawik - 6w1, rota i pneumo zapłaciliście 720 zł? my za taki sam 806 😮 no nie, co za zdzierstwo 😠


ceny są tak różne że szok , u nas co apteka inaczej i różnica jest nawet o 60zł (jedno szczepienie) temu my 😎 jeździmy i pytami i kupujemy najtaniej 🙃 😎


a u nas juz w osrodku maja i nie mamy wyboru


u nas tak samo-ceny przez osrodek sa dyktowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurwa!!! wlasnie ogladam malego ksiazeczke i widze skierowanie do ... i nie moge sie doczytac!!! 😠 😠 😠lekarka dala nam skierowanie chyba na rehabilitacje ( tak wnioskuje) i nic nie powiedziala. No huj mnie strzeli. i co dalej? dokad? na jaka rehablilitacje ? o co tu chodzi? no co za kwoka!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
kurwa!!! wlasnie ogladam malego ksiazeczke i widze skierowanie do ... i nie moge sie doczytac!!! 😠 😠 😠lekarka dala nam skierowanie chyba na rehabilitacje ( tak wnioskuje) i nic nie powiedziala. No huj mnie strzeli. i co dalej? dokad? na jaka rehablilitacje ? o co tu chodzi? no co za kwoka!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠


o kutwa...co za babsko! Ania zadzwoń i dopytaj...co za sucz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...