Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Lui -przestałaś"żreć prosiaczo" to i 2 tauseny jak nic przyoszczędzisz! 😎 😘 😘 😘 🤪

😁 😁 😁 😁 😁 zebys wiedxiala ze z 5 stow na pewno
zaraz ide na zasluzone sniadanie 😁
😁 😁 😁 😘 gratuluje zawziecia 🤪 ja to nie umam nie jesc..i nie przyoszczedze ☺️

to i ja tak tez lubie sobie dogodzic i koło ratunkowe potem jak nic mam ,wiec w razie powodzi nie utone 😁
no Ty tam nad morzem musisz sie zabezpieczac-roznie bywa 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiola1976 napisał(a):
skonczyłam podczytywac 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
no wkoncu! 🤪 ide sie zbierac na spacerek 😘 😘 😘

u mnie dzis pogoda rewelacyjna normalnie wiosna w pełni 😆tylko mi sie czterech liter nie chce ruszyc na spacer 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
i ja podczytałam 🙂
A teraz zabieram się do wyjścia po fotki (bo w końcu zaniosłam do wywołania ) 🙂
a ja dalej nie... ☺️ Jesssu nazbieram tego i bede bulic 😮

mi ostatnio kuzyn formatował kompa i wszystkie fotki poszły sie...... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiola1976 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
i ja podczytałam 🙂
A teraz zabieram się do wyjścia po fotki (bo w końcu zaniosłam do wywołania ) 🙂
a ja dalej nie... ☺️ Jesssu nazbieram tego i bede bulic 😮

mi ostatnio kuzyn formatował kompa i wszystkie fotki poszły sie...... 😠

agamu ile tego wywyolujesz? ja nszczesnie tez juz jestem na biezaco z wywolaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
i ja podczytałam 🙂
A teraz zabieram się do wyjścia po fotki (bo w końcu zaniosłam do wywołania ) 🙂

ja mam 160 do wywolania z tych pierwszych 4 miesiecy, ale jeszcze sie nie doczłapałam, meza wysle :P

a teraz ma urlop - tydzien z nami juuuuhuuuuuuu!!!!!!



Agatka jak głowa? mnie naparza 3 dzien 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
hej my placimy po imprezie wiec bedzie z prezentow, u nas kazdy daje kase jezeli cos kupia to symbolicznie jako dodatek, i szczeze mowiac to od rodzicow i tesciow i mojego chrzestnego to licze na 2000 od kazdego, chcemy po chrzcinach na urlop pojechac z malym wiec kasa potrzebna 🙂

zartuje to pewnie duzo ale okolo 1000 to kazdy przyniesie, rodzenstwo nasze pewnie mniej ale starsi to tak daja u mnie.


gorzej ze jak sie idzie do nich to tyle trzeba oddac 🙂




bedziemy chrzcic w poniedzialek wielkanocny aby moj chrzestny ktory pracuje za granica mogl byc.


podaj namiary zapraszam twoja rodzine na chrzciny ! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kurde ja zrem i zrem ,a na wadze tylko 5kg do zrzucenia sprzed ciazy 🤪 61kg na poczatku ciazy wazylam ,teraz 66kg 🤪 noz kurde tylko jeść slodkosci -dzis od rana Nussbeiser'ek juz poszedl w ruch -polowa zostala 😁

pewno same łorzeszki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Jesli sie moge wypowiedziec na temat zabkowania...my dopiero skonczylismy 3 miesiac wiec nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo ze u nas zaczelo sie zabkowanie,ale...Hania wklada cale piastki do buzi,leci jej z buzi jak z kranu,placze podczas jedzenia (teraz mi tylko zjadla 40 ml i poszła zmeczona w kime),ma górne dziaselka zaczerwienione. Dopiero co nam kolki minely,czy to moze byc to o czym mysle ? 🤢 🥴




początek jakis na pewno natomiast wyrzynanie wcale nie musi sie juz zacząc proces moze rozciągnąć ie w czasie ,dziąsełka będą rozpulchnione i pod palcami bedziesz czuła brzeg sieczny 🙂


Leginsik ja mam to samo z małym.... nie chce jesć płacze ... a może to jakiś skok?? czy poprostu kaprys naszych dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
słodyczy sie wyrzekłam
gorzej z reszta
ale -10 byc musi na poczatek zebym nabrala motywacji
nie łam sie i nie odchudzaj za wszelka cene ,jak przyzwyczaisz zoladek do jedzenia malych ilosci czesciej ,ale nie co 1h tylko tak co 3h najlepiej ,np.9godzina ,potem 12ta,potem 15,i 18ta ,male porcje przy tym duzo wody dla zabicia głodomorry ,to pozniej bedzie Ci gladko szlo 🙂Najgorszy poczatek,ale trzymam kciuki kochana!dasz rade 🙂 😘 😘 😘 co innego gdybys czula sie ze soba dobrze..ale jak piszesz zle Ci z kilogramami to trzeba sie ratowac...ja tez najlepiej sie czulam majac 55kg..ale to daleka droga ☺️powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
hej my placimy po imprezie wiec bedzie z prezentow, u nas kazdy daje kase jezeli cos kupia to symbolicznie jako dodatek, i szczeze mowiac to od rodzicow i tesciow i mojego chrzestnego to licze na 2000 od kazdego, chcemy po chrzcinach na urlop pojechac z malym wiec kasa potrzebna 🙂

zartuje to pewnie duzo ale okolo 1000 to kazdy przyniesie, rodzenstwo nasze pewnie mniej ale starsi to tak daja u mnie.

bedziemy chrzcic w poniedzialek wielkanocny aby moj chrzestny ktory pracuje za granica mogl byc.


to moze i ja Twoich rodzicow i tesciow zaprosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
hej my placimy po imprezie wiec bedzie z prezentow, u nas kazdy daje kase jezeli cos kupia to symbolicznie jako dodatek, i szczeze mowiac to od rodzicow i tesciow i mojego chrzestnego to licze na 2000 od kazdego, chcemy po chrzcinach na urlop pojechac z malym wiec kasa potrzebna 🙂

zartuje to pewnie duzo ale okolo 1000 to kazdy przyniesie, rodzenstwo nasze pewnie mniej ale starsi to tak daja u mnie.



bedziemy chrzcic w poniedzialek wielkanocny aby moj chrzestny ktory pracuje za granica mogl byc.


podaj namiary zapraszam twoja rodzine na chrzciny ! 😁 😁 😁 😁


czyli nie bylam pierwsza z tym pomyslem 🙂 ale do mnie blizej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
słodyczy sie wyrzekłam
gorzej z reszta
ale -10 byc musi na poczatek zebym nabrala motywacji
nie łam sie i nie odchudzaj za wszelka cene ,jak przyzwyczaisz zoladek do jedzenia malych ilosci czesciej ,ale nie co 1h tylko tak co 3h najlepiej ,np.9godzina ,potem 12ta,potem 15,i 18ta ,male porcje przy tym duzo wody dla zabicia głodomorry ,to pozniej bedzie Ci gladko szlo 🙂Najgorszy poczatek,ale trzymam kciuki kochana!dasz rade 🙂 😘 😘 😘 co innego gdybys czula sie ze soba dobrze..ale jak piszesz zle Ci z kilogramami to trzeba sie ratowac...ja tez najlepiej sie czulam majac 55kg..ale to daleka droga ☺️powodzenia 😘

😘 😘 😘 😘 😘dzieki ze rozumiesz
staram sie i tak juz uwazam te 2 dni za sukces
rzucialm fajki to i moze tgo sie uda
😘 😘 😘
biegniem na spacer
do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
hej my placimy po imprezie wiec bedzie z prezentow, u nas kazdy daje kase jezeli cos kupia to symbolicznie jako dodatek, i szczeze mowiac to od rodzicow i tesciow i mojego chrzestnego to licze na 2000 od kazdego, chcemy po chrzcinach na urlop pojechac z malym wiec kasa potrzebna 🙂

zartuje to pewnie duzo ale okolo 1000 to kazdy przyniesie, rodzenstwo nasze pewnie mniej ale starsi to tak daja u mnie.



bedziemy chrzcic w poniedzialek wielkanocny aby moj chrzestny ktory pracuje za granica mogl byc.


podaj namiary zapraszam twoja rodzine na chrzciny ! 😁 😁 😁 😁


czyli nie bylam pierwsza z tym pomyslem 🙂 ale do mnie blizej 😁

ehehehhe chcialas moich gosci podprosic!! nieladnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
iza1313 napisał(a):
hej my placimy po imprezie wiec bedzie z prezentow, u nas kazdy daje kase jezeli cos kupia to symbolicznie jako dodatek, i szczeze mowiac to od rodzicow i tesciow i mojego chrzestnego to licze na 2000 od kazdego, chcemy po chrzcinach na urlop pojechac z malym wiec kasa potrzebna 🙂

zartuje to pewnie duzo ale okolo 1000 to kazdy przyniesie, rodzenstwo nasze pewnie mniej ale starsi to tak daja u mnie.



bedziemy chrzcic w poniedzialek wielkanocny aby moj chrzestny ktory pracuje za granica mogl byc.


podaj namiary zapraszam twoja rodzine na chrzciny ! 😁 😁 😁 😁


czyli nie bylam pierwsza z tym pomyslem 🙂 ale do mnie blizej 😁

ehehehhe chcialas moich gosci podprosic!! nieladnie 😁 😁


nie mialas gdzis isc? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...