Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie, noc pięknie przespana, i tera niunia też śp 🙂 🙂 🙂i. Wczoraj dzień i część nocy nerwowy, moja mamę zabralo pogotowie z podejrzeniem zawalu już wszystko ok, z wizyty pediatry jestem mega zadowolona mala przebadana dokladnie i dlugo, babka czekala i obserwowala wszystko jak dziecko zasypia, budzi sie, grymasy, zabawe, głużenie, odruchy, czystość skóry itp, nawet jak mała ssie, ale takie podejscie ma chyba tylko taka osoba ktora na wlasnej skorze doświadczyła ciężkiej choroby malego dziecka.

Iza dzieki za zainteresowanie moim pytanie odnosnie inhalatora juz zakupilam, chodzilo mi tylko o to czy ktoś używa i może polecić markę itp. bo ja sie kompletnie na tym nie znam, ale juz zakupilam zobaczymy.
Iza masz racje moja jest długa,drobna, nie za pulchniutka, taka jak Danielek, długość nie wiem ale ubranka to 62 nóżki ok, a reszta lotto.

Leginsik twoja mala ma problemy ze spaniem jak moja od trzech dni używamy nawilżacza powietrza, i od 2 dni mala spi w dzien dość ladnie, mialam za mala wilgotność powietrza teraz mam 40-50 %, i jest zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
Witajcie, noc pięknie przespana, i tera niunia też śp 🙂 🙂 🙂i. Wczoraj dzień i część nocy nerwowy, moja mamę zabralo pogotowie z podejrzeniem zawalu już wszystko ok, z wizyty pediatry jestem mega zadowolona mala przebadana dokladnie i dlugo, babka czekala i obserwowala wszystko jak dziecko zasypia, budzi sie, grymasy, zabawe, głużenie, odruchy, czystość skóry itp, nawet jak mała ssie, ale takie podejscie ma chyba tylko taka osoba ktora na wlasnej skorze doświadczyła ciężkiej choroby malego dziecka.

Iza dzieki za zainteresowanie moim pytanie odnosnie inhalatora juz zakupilam, chodzilo mi tylko o to czy ktoś używa i może polecić markę itp. bo ja sie kompletnie na tym nie znam, ale juz zakupilam zobaczymy.
Iza masz racje moja jest długa,drobna, nie za pulchniutka, taka jak Danielek, długość nie wiem ale ubranka to 62 nóżki ok, a reszta lotto.

Leginsik twoja mala ma problemy ze spaniem jak moja od trzech dni używamy nawilżacza powietrza, i od 2 dni mala spi w dzien dość ladnie, mialam za mala wilgotność powietrza teraz mam 40-50 %, i jest zdecydowanie lepiej.


ania masz linka moze jaki nawilzacz kupilas? bo tez musimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej . Meldujemy i my 🙂 noc super jedzonko i spanie 🙃 😁 😁 😁 z rańca nawiedziła nas kupa która nie zmieściła się w pampersie 😮 😮 😮 nie żartuje ufajdany był po połowę plecków 😮 🤪 teraz zadowolony się buja 😜
Załatwiliśmy salę na chrzciny 🙃 będzie małe wesele heh ... ale co się nie zrobi dla mojego Urwiska 🙂

Wrzućcie linka z tymi nawilżaczami bo i ja mam zamiar zakupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Landusia napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Landusia napisał(a):
ja tez nie daje cyca biore tablety a mleko nadal mam 😞 juz dwa tygodnie nie karmie i dupa.
co do przewracania sie moja nadii obecnie staneła w rozwoju. juz tak pieknie podnosila sie orawie bokiem byla a teraz jak lezy na brzuszku to tylko glowa rusza bo jej sie nie chce 😁


Mam pytanko 😁 jak byłaś u dietetyka jak wyglądała wizyta?bo ja jutro sie wybieram i niewiem czego mam sie spodziewać ☺️


wiec tak :
spytał sie w czym moze pomóc no to ja że chciałabym sie odchudzic z jego pomoca . zadał mi pytania:
kiedy osttani raz bylam na diecie i czy przynioslo to jakis rezultat.
moja najnizsza waga w przeciagu 4 lat.
czy jestem aktywna fizycznie.
czy zawsze mialam nadwage.
z czym bede miala najwiekszy klopot podczas diety.
zwazył mnie i opowiedzial o budowie mojego ciała.. masa tłusczowa beztłuszczowa woda .. i takie tam. powiedzial ile musze wazyc i ze jak dojdziemy do tej wagi bedziemy starac sie schudnac tyle ile ja chce najpierw obowiazkowe nadprogramowe kg.
kazał opisac co jadłam w przeddzien wizyty dokładnie o któej wstałas i jakie posilki.
opowiedzial jakie bledy widzi w twoim jadlospisie zadal kilka pytan o slodyczach piciu alko .
no i ze za dwa dni mam przyjsc po diete i wtedy dokladnie mi omowi wszystko.


[color=red]a teraz ja mam pytanie do was.[/color]
co moge kupic chrzestniakowi na gwiazdke? ma 10 miesiecy i nie wiem co lubi bo mieszka w londynie i widzialam go tylko na chrzcie.. 🤨
i co moge mu kupic od razu na roczek bo ma w styczniu to dam mu od razu na gwiazdke bo wylatuje spowrotem 3 stycznia wiec mnie nie bedzie na roczku 😞

ja na roczek kupywalam hustawke ale nie wiem teraz sa te lezaczki bujaczki
a podpowiedzcie co mozna kupic pod choinke 5latce???? a tamtym roku kupilam na spole z mama laptopika taka zabawke to nie umiala go obsluzyc i do tej pory go nie lubi
teraz kompletnie nie mam pomyslu


TAKI DUZY STOJACY MIKROFON NA BATERIE ALBO BARBIE NA ROWERZE

TAKI DUZY STOJACY MIKROFON NA BATERIE 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Dorcia....no wiesz... ☺️


buhahahhaha też o tym pomyślałam jak zaczęłam czytać 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁
głodnemu chleb na myśli ☺️ 🤪
qrwa Asku my to zawsze o jednym ☺️ ☺️ ☺️ 😎 😎


☺️ ☺️ ☺️ 🤪
i tak bywa 😉
szukam szukam i nic nie mogę znaleźć a myślę o jakimś fajnym żakieciku do tego jakieś fajne bodziaczki i spodnie z wysokim stanem 😎 i będę wyglądała jak idź stąd i nie wracaj z moim wielkim dupskiem 🥴 😮
no ciekawe jak bym ja wygladala ja w czym takim.. 🥴 😁 😁 😁 😁
ale brzmi ladnie ... 🤪


wizja jest gorzej z zakupem 😮 szukam cały czas 🤔


W RESERVED widziałam fajowe koszule body! Ale nawet nie mierzyłam, bo się kurwa załamałam przy rozmiarze spodni 42 🤢 🤢 🤢



oooo taka by mi pasowała 🙂 bo ze spodniami to kupuję materiał i szyje z wyskokim stanem 🙂 nie chcę się dołować po sklepach szukając coś dla mnie i mojego dupska 😠 🤢 a tak mam super krawcową więc zrobi jakie zechce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Któraś z Was pytała o groupona. Ja kupiłam sobie kupon na manikiur i pedikiur i jutro muszę zadzwonić i się umówić 🙂
nasza Asia pytala Tymonkowa 🙂
dobrej nocki kochane 😘 😘 😘 😘


tak ja pytałam bo zamówiłam pierwszy raz u nich i mam nadzieje że mnie chamany nie naciągną 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
ja tez czekam na link do nawilżacza

jaki polecacie??ja koniecznie musze kupic bo maly zakatarzny od miesiaca i na bank to przez suche powietrze w dzien siedzimy w jadalni i tu jest za ssucho bo w sypialni warunki super wilgotnoosc 50% i temp 23


moja siora ma dobry , jak znajdę na allegro to podeśle link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja tez czekam na link do nawilżacza

jaki polecacie??ja koniecznie musze kupic bo maly zakatarzny od miesiaca i na bank to przez suche powietrze w dzien siedzimy w jadalni i tu jest za ssucho bo w sypialni warunki super wilgotnoosc 50% i temp 23


moja siora ma dobry , jak znajdę na allegro to podeśle link


ok czekam 🙂z niecierpliwoscia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja tez czekam na link do nawilżacza

jaki polecacie??ja koniecznie musze kupic bo maly zakatarzny od miesiaca i na bank to przez suche powietrze w dzien siedzimy w jadalni i tu jest za ssucho bo w sypialni warunki super wilgotnoosc 50% i temp 23


moja siora ma dobry , jak znajdę na allegro to podeśle link


ok czekam 🙂z niecierpliwoscia 😜

ja z checia tez zobacze 😉 musze wreszcie kupic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja tez czekam na link do nawilżacza

jaki polecacie??ja koniecznie musze kupic bo maly zakatarzny od miesiaca i na bank to przez suche powietrze w dzien siedzimy w jadalni i tu jest za ssucho bo w sypialni warunki super wilgotnoosc 50% i temp 23


moja siora ma dobry , jak znajdę na allegro to podeśle link


ok czekam 🙂z niecierpliwoscia 😜


muszę podpytać jakiej marki i poszukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
ja tez czekam na link do nawilżacza

jaki polecacie??ja koniecznie musze kupic bo maly zakatarzny od miesiaca i na bank to przez suche powietrze w dzien siedzimy w jadalni i tu jest za ssucho bo w sypialni warunki super wilgotnoosc 50% i temp 23


moja siora ma dobry , jak znajdę na allegro to podeśle link


ok czekam 🙂z niecierpliwoscia 😜

ja z checia tez zobacze 😉 musze wreszcie kupic!


u nas też w sezonie grzewczym strasznie sucho i ja muszę sobie sprawić bo dorosłemu nos wysusza a co dopiero maluchowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...