Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
izarybka napisał(a):
mphz napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Witajcie, noc pięknie przespana, i tera niunia też śp 🙂 🙂 🙂i. Wczoraj dzień i część nocy nerwowy, moja mamę zabralo pogotowie z podejrzeniem zawalu już wszystko ok, z wizyty pediatry jestem mega zadowolona mala przebadana dokladnie i dlugo, babka czekala i obserwowala wszystko jak dziecko zasypia, budzi sie, grymasy, zabawe, głużenie, odruchy, czystość skóry itp, nawet jak mała ssie, ale takie podejscie ma chyba tylko taka osoba ktora na wlasnej skorze doświadczyła ciężkiej choroby malego dziecka.

Iza dzieki za zainteresowanie moim pytanie odnosnie inhalatora juz zakupilam, chodzilo mi tylko o to czy ktoś używa i może polecić markę itp. bo ja sie kompletnie na tym nie znam, ale juz zakupilam zobaczymy.
Iza masz racje moja jest długa,drobna, nie za pulchniutka, taka jak Danielek, długość nie wiem ale ubranka to 62 nóżki ok, a reszta lotto.

Leginsik twoja mala ma problemy ze spaniem jak moja od trzech dni używamy nawilżacza powietrza, i od 2 dni mala spi w dzien dość ladnie, mialam za mala wilgotność powietrza teraz mam 40-50 %, i jest zdecydowanie lepiej.


ania masz linka moze jaki nawilzacz kupilas? bo tez musimy

kurcze moze i ja musze kupic bo sama czuje sucho w gebie jak budze sie w nocy 😮 jakis musi byc powod ze nie spi 😮


u mnie też sucho w mordziaku w nocy...mój J ma na to rade dla mnie 🤪 😁 😁 ale jakoś ja nie mam ochoty skorzystać 🤢

ta jakies budynie ci proponuje 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witajcie ....
Zboczeniuchy małe hi hi ....Dorcia oklaskałam Cie za ogonka....
Noc taka sobie .....ale nie narzekam
Pije kawe a mała sobie spi .....
Dodałam nowy wątek tak jak mielismy na brzuszku co do przepisów .....tylko nikt jeszcze tam nic nie napisał 🤔 🤔 🤔szukam przepisu na ciasto miodownik czy cos w tym rodzaju
Asik z K...jak nie masz co robic to bierz sie za ogonek 🤪 🤪 🤪no chyba ze Marko w pracy 🤨 🤨
Kamisia....to super ze noc bez kolek , aby tak dalej ....


roboty mam w ch**** ale chęci brak 😮
w robocie właśnie a i ja z poduchą między nogami 😮 😜 więc tylko łapanie za ogonek wchodzi w grę 😜 🤪

buhahahahahah....ja to samo , ale nie mam checi na łapanie ogonka.....nie wiem czy tylko ja tak mam ze jakos słabo u nas w tych sprawach....


u mnie libido MNIEJ NIŻ ZEROOOOOO 😮 🤢 i głupio mi z tym 😮 , mój robi podchody , zachodzi jak paw 🤪 a mi się nie chcę a taka chcica była w ciąży ehhh...ileż można 😉

u mnie checi sa tylko mala antykoncepcja nie pozwala nie wiem jakis czujnik wczoraj mial 😞



hahaaa znam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata a Ty jutro do gina....


nawet nie wspominaj...podejrzewam, ze tan moj bol brzucha wczoraj był ze strachu.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ale poprosze przynajmniej o jakąś antykoncepcję w razie, jakby mi się sexić zachciało... ☺️-chociaż póki co to mi się wcale nie chce...


ja mam mieszane uczucia po zastrzyku- niby spoko, bo nie ma efektow ubocznych, ale podobno na powrot plodnosci sie czeka dlugo.. a ja mialam juz provblemy z plodnoscia i braki owulacji 🤢 a o nasepne chcemy sie po wakacjach starac.. (odpoczniemy na najblizsze kilka lat 🤪 )



ja wlasnie zastanawialam sie nad tym zastrzykiem...ale za rok chcemy drugie wiec zobacze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata a Ty jutro do gina....


nawet nie wspominaj...podejrzewam, ze tan moj bol brzucha wczoraj był ze strachu.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ale poprosze przynajmniej o jakąś antykoncepcję w razie, jakby mi się sexić zachciało... ☺️-chociaż póki co to mi się wcale nie chce...


ja mam mieszane uczucia po zastrzyku- niby spoko, bo nie ma efektow ubocznych, ale podobno na powrot plodnosci sie czeka dlugo.. a ja mialam juz provblemy z plodnoscia i braki owulacji 🤢 a o nasepne chcemy sie po wakacjach starac.. (odpoczniemy na najblizsze kilka lat 🤪 )



ja wlasnie zastanawialam sie nad tym zastrzykiem...ale za rok chcemy drugie wiec zobacze..


a ile kosztuje w ogole ten zastrzyk??? bo ja nie planuję już dzieci, więc styknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hejo)
u nas noc poprostu reweka od 21.20 do 5 i od 5.30 do 8 z minutami ,kupa nas tez nawiedziła z rana i Mateusz znowu kima 🙂i było trzymanie ogonka ☺️
czekamy na bujaczek i mam nadzieje ze dzisiaj przyjdzie 🙂
buahahahahhaaha mi sie teraz przez Was chyba bedzie smiac chcialo jak zobacze ogonka 😁 😁 😁 😁 😁 jeszcze chlop pomysli ze zostal obśmiany 😲


powiedz mu żeby po merdał ogonkiem 🤪 😁 😁 😁
a jak nie zechce to smycza po dupie oberwie! 😉


buhahahahahhaa
🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i waruj pańcia każe 🙃 😁 😁 😁 😁
no a jak ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata a Ty jutro do gina....


nawet nie wspominaj...podejrzewam, ze tan moj bol brzucha wczoraj był ze strachu.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ale poprosze przynajmniej o jakąś antykoncepcję w razie, jakby mi się sexić zachciało... ☺️-chociaż póki co to mi się wcale nie chce...


ja mam mieszane uczucia po zastrzyku- niby spoko, bo nie ma efektow ubocznych, ale podobno na powrot plodnosci sie czeka dlugo.. a ja mialam juz provblemy z plodnoscia i braki owulacji 🤢 a o nasepne chcemy sie po wakacjach starac.. (odpoczniemy na najblizsze kilka lat 🤪 )



ja wlasnie zastanawialam sie nad tym zastrzykiem...ale za rok chcemy drugie wiec zobacze..


a ile kosztuje w ogole ten zastrzyk??? bo ja nie planuję już dzieci, więc styknie 🙂


dokladnie to 40zl na 3miechy 🤪 tylko ja recepa od prywatnego a mozre jeszcze refundowany jest hah to by juz bylo za darmo prawie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik kase odzyskałas??????


wczoraj nie byliśmy bo mój długo robił ... w piątek urzęduje między 17-18 więc pewnie wtedy pojedziemy na ustwkę 🤪 😁 😁 😁 😠 a tak codziennie jest chwilę przed mszą wieczorną...
drapnij go ,bo potem przehula kase i tyle bedziesz widziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
chciałam poodpisywac na wasze posty ale moje cudowne ,ukochane dziecie zaczeło sie do mnie usmiechac i gadac boszee jakie to jest cudowne 😁 🙂 😆 😆


moj do ok 14 jes na piersi codziennie a na niego to dziala jak narkotyk, wiec spi na przemian z opetanczym smiechem 🤪 🙃 a jak go odstawiam po 14 zeby poodciagac to jest niezle zamulony 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata a Ty jutro do gina....


nawet nie wspominaj...podejrzewam, ze tan moj bol brzucha wczoraj był ze strachu.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
ale poprosze przynajmniej o jakąś antykoncepcję w razie, jakby mi się sexić zachciało... ☺️-chociaż póki co to mi się wcale nie chce...


ja mam mieszane uczucia po zastrzyku- niby spoko, bo nie ma efektow ubocznych, ale podobno na powrot plodnosci sie czeka dlugo.. a ja mialam juz provblemy z plodnoscia i braki owulacji 🤢 a o nasepne chcemy sie po wakacjach starac.. (odpoczniemy na najblizsze kilka lat 🤪 )



ja wlasnie zastanawialam sie nad tym zastrzykiem...ale za rok chcemy drugie wiec zobacze..


a ile kosztuje w ogole ten zastrzyk??? bo ja nie planuję już dzieci, więc styknie 🙂


dokladnie to 40zl na 3miechy 🤪 tylko ja recepa od prywatnego a mozre jeszcze refundowany jest hah to by juz bylo za darmo prawie 😉


Dzięki, muszę jutro mojego gina zagaić w tej sprawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ej dziewczyny, my jestesmy z mezem tacy zakreceni.. vchcemy chrzcic w przyszlym tyg w niedziele a jeszcze u ksiedza nie bylismy ☺️ 😮 🤪 🤪 i jakis catering by trzeba bylo zalawic, bo mi sie nie chce dla tylu gotowac a wole to niz pomoc moich mam 🙃
pytanie brzmi: myslicie, ze nam sie uda? 🤪 🤪
bo za 2tyg tez tragedia sie nje stanie, jestesmy niezorganizowani i mobilni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

u mnie zarys tali jest ale jeszcze otłuszczona 😠najgorsze sa te wielkie cyce !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia Ty tez masz kurwa jego mac jeszcze takiego flaka na brzuchu po tej cc?????


wiesz co trudno to flakiem nazwac ale opona nad cieciem jest tyle ze nie fakowata

ja czytalam watek o cesarce to dziewczyny juz rok po cc a jeszcze maja rozlazla skore 😮


u mnie sie wkleslo jakims cudem 😜 ale to dopiero 1wsze dziecko 🙃 no i talia wrocila, chociaz pewnie nie stare dobre 56 tylko z 60 🤪

u mnie zarys tali jest ale jeszcze otłuszczona 😠najgorsze sa te wielkie cyce !!!!!!


u mnie piersi w ciaazy i podczas karmenia sa te same co przed ciaza 🙃 czyli male 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
ej dziewczyny, my jestesmy z mezem tacy zakreceni.. vchcemy chrzcic w przyszlym tyg w niedziele a jeszcze u ksiedza nie bylismy ☺️ 😮 🤪 🤪 i jakis catering by trzeba bylo zalawic, bo mi sie nie chce dla tylu gotowac a wole to niz pomoc moich mam 🙃
pytanie brzmi: myslicie, ze nam sie uda? 🤪 🤪
bo za 2tyg tez tragedia sie nje stanie, jestesmy niezorganizowani i mobilni 🤪


oooo dobrzy jestescie 😁 😁 😁 😁 😁 😁ale jak sie sprezycie to dacie rade 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...