Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
ale jestem wkurwiona
przyszedł mi bujak ale nie dali pałaką łaczace dwie płozy i srubek do panela z wibracjami chój ze śrubkami ale ten pałąk podtrzymuje konstrukcje bujaka 😠 😠 😠 😠

juz naskrobalam do sprzedajacego ciekawe czy sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 dawaj namiary na dziada ! jedziemy !
co za buc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/tanio-i-szybko-cd-zakopower-boso-nowosc-i1921168045.html

i to jeszcze przypomina mi brzusia ale teraz sie nie szarpne na dwie płyty 😜


Boss (ki) ooooo !!!!!! 🤪 😁 😁 😁 😁 😉
slysze Bułecke wspominam Asieczke 😁 😁 😁


dokładnie 😁


heehhehehe boso i goło 🙂 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁
no wlasnie z mudzynem na czele 😁 😁 😁 😁 😁


ci pląsający z tymi fujarami ostatnio tez bodajże bosi byli hhahahhhhahaahahh,ale to nie ta liga co Bułecka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


gdzie tam do Bułecki ? jak ode mnie do Świnoujścia 😉


no ba!!!!!!!!!!!!BUŁECKA JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪


u nas teraz króluje malenczuk http://www.youtube.com/watch?v=z-2mO3KTVHg 😁


ja w ogóle bardzo lubię Maleńczuka 🙂


wracając kiedyś z koleżankami z imprezy (kupę lat temu 😜 😮 ) nadziałyśmy się na niego 🙃 też wracał bardzo chwiejnym krokiem (zapewne z imprezy 😁 )



U nas też Maleńczuk! 😁 I też go widziałam parę razy jak na rolkach jeździł ( w dzień, ale jakiś zmarnowany, też pewnie zapił wcześniej 😁 😁:silly 🙂. A mój znajomy się z nim zna, może kiedyś poznam go osobiście 😎 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny widzialam ze pisalyscie o parowarach... to jest cudowny wynalazek! a jeszcze, za 2 miesiace, kiedy nasze dzieci skoncza 4 miechy, to juz wogole bedzie super ( na papki jak znalazl). praktycznie zero brudnych naczyc, 20 min i obiady gotowe. wszystko zdrowe! ja juz tylko w parowarze gotuje! mam taki http://allegro.pl/tohrh2-zdrowy-parowar-tefal-vs-4003-vitacuisine-i1915737629.html

Też w takim pitraszę choć bardzo rzadko 😞 Sama nie wiem dlaczego. Masz jakieś fajne przepisy na niego?


a letka go polecila w wakacje i zakupilam i jestem mega zadowolona, gorzej jak przychodzi mi placic za prad 😠 😠 😠, ale dla malej tylko w nim bede gotowac, 🙂


Owszem fajny wynalazek pod warunkiem, że masz dostęp do sprawdzonych warzyw. Ja bym w nim takich ze zwykłego sklepu nie przygotowywała, zwłaszcza dziecku 🤢


kochana oczywiscie ze mam wszystko swoja produkcja, wiec nie pekaj o Tadeuszka tez zadbam, dlatego tez sie bawie w sloikowo. 🙂



Hahaha, trzymam za słowo!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


O zięcia trzeba dbać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale jestem wkurwiona
przyszedł mi bujak ale nie dali pałaką łaczace dwie płozy i srubek do panela z wibracjami chój ze śrubkami ale ten pałąk podtrzymuje konstrukcje bujaka 😠 😠 😠 😠

juz naskrobalam do sprzedajacego ciekawe czy sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 dawaj namiary na dziada ! jedziemy !
co za buc 😮

Mi też przysłali szafe bez śrubek 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mphz napisał(a):
dziewczyny widzialam ze pisalyscie o parowarach... to jest cudowny wynalazek! a jeszcze, za 2 miesiace, kiedy nasze dzieci skoncza 4 miechy, to juz wogole bedzie super ( na papki jak znalazl). praktycznie zero brudnych naczyc, 20 min i obiady gotowe. wszystko zdrowe! ja juz tylko w parowarze gotuje! mam taki http://allegro.pl/tohrh2-zdrowy-parowar-tefal-vs-4003-vitacuisine-i1915737629.html

Też w takim pitraszę choć bardzo rzadko 😞 Sama nie wiem dlaczego. Masz jakieś fajne przepisy na niego?


a letka go polecila w wakacje i zakupilam i jestem mega zadowolona, gorzej jak przychodzi mi placic za prad 😠 😠 😠, ale dla malej tylko w nim bede gotowac, 🙂


Owszem fajny wynalazek pod warunkiem, że masz dostęp do sprawdzonych warzyw. Ja bym w nim takich ze zwykłego sklepu nie przygotowywała, zwłaszcza dziecku 🤢


kochana oczywiscie ze mam wszystko swoja produkcja, wiec nie pekaj o Tadeuszka tez zadbam, dlatego tez sie bawie w sloikowo. 🙂



Hahaha, trzymam za słowo!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


O zięcia trzeba dbać. 🙂


Ach cóż z Ciebie będzie za teściowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale jestem wkurwiona
przyszedł mi bujak ale nie dali pałaką łaczace dwie płozy i srubek do panela z wibracjami chój ze śrubkami ale ten pałąk podtrzymuje konstrukcje bujaka 😠 😠 😠 😠

juz naskrobalam do sprzedajacego ciekawe czy sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 dawaj namiary na dziada ! jedziemy !
co za buc 😮

Mi też przysłali szafe bez śrubek 😠 😠


jA PIERDZIELĘ, CO ZA OSZOŁOMY!!!!!!!!
JA KIEDYŚ BUTY ZAMÓWIŁAM I PRZYSŁALI MI 2 LEWE, WIĘC NAPISAŁAM I 2 PRAWE DOSTAŁAM GRATIS 🙂 🙂 🙂 HEHEHEE I TYM SPOSOBEM MIAŁAM 2 PARY BUTÓW W CENIE JEDNEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
izarybka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja na swoje libido nie narzekam,bzykać mi się chce 🤪 czekam tylko na wizyte u gina i zaczne z mężem działać,trza rury przeczyscić bo ostatni raz się przytulalismy jak byłam w 40 tc !! 🤪 😜


troszkę Ci zazdroszczę, bo mnie nico przytłacza wspomnienie porodu i obecny wygląd 🤢 Zgodę juz mamy, ale czekamy... tylko nie wiem na co 🤨

a karmisz piersia? bo to tez od tego spada poped seksualny,oczywiscie nie we wszystkich przypadkach. moze potrzebujesz wiecej czasu,chec sama przyjdzie,nic nie na siłe 🙂


karmie, to na pewno też się przyczynia do tej sytuacji.

polbiedy jak checi nie ma u mnie checi sa ale suchosc niestety dokucza


a tego tez sie obawiam ☺️ bo mnie gin uprzedzała ze może nie być miło. Kazała mi zakupić jakiś intimel żel.


też by mi jakiś pasowało kupić 😮 bo pustynia u mnie fiu fiu 😮 🤢

tylko nie kupujcie z unimila bo to dziadostwo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
izarybka napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja na swoje libido nie narzekam,bzykać mi się chce 🤪 czekam tylko na wizyte u gina i zaczne z mężem działać,trza rury przeczyscić bo ostatni raz się przytulalismy jak byłam w 40 tc !! 🤪 😜


troszkę Ci zazdroszczę, bo mnie nico przytłacza wspomnienie porodu i obecny wygląd 🤢 Zgodę juz mamy, ale czekamy... tylko nie wiem na co 🤨

a karmisz piersia? bo to tez od tego spada poped seksualny,oczywiscie nie we wszystkich przypadkach. moze potrzebujesz wiecej czasu,chec sama przyjdzie,nic nie na siłe 🙂


karmie, to na pewno też się przyczynia do tej sytuacji.

polbiedy jak checi nie ma u mnie checi sa ale suchosc niestety dokucza


a tego tez sie obawiam ☺️ bo mnie gin uprzedzała ze może nie być miło. Kazała mi zakupić jakiś intimel żel.


też by mi jakiś pasowało kupić 😮 bo pustynia u mnie fiu fiu 😮 🤢

tylko nie kupujcie z unimila bo to dziadostwo 🥴


heh , dziękuje bardzo za swędzącą katarzyne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale jestem wkurwiona
przyszedł mi bujak ale nie dali pałaką łaczace dwie płozy i srubek do panela z wibracjami chój ze śrubkami ale ten pałąk podtrzymuje konstrukcje bujaka 😠 😠 😠 😠

juz naskrobalam do sprzedajacego ciekawe czy sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 dawaj namiary na dziada ! jedziemy !
co za buc 😮

Mi też przysłali szafe bez śrubek 😠 😠


jA PIERDZIELĘ, CO ZA OSZOŁOMY!!!!!!!!
JA KIEDYŚ BUTY ZAMÓWIŁAM I PRZYSŁALI MI 2 LEWE, WIĘC NAPISAŁAM I 2 PRAWE DOSTAŁAM GRATIS 🙂 🙂 🙂 HEHEHEE I TYM SPOSOBEM MIAŁAM 2 PARY BUTÓW W CENIE JEDNEJ 🙂


🤪 i gitara 🙃 tak to się mogą mylić czy też spóżniać 😉 jak u mnie i Marioli z pościelą 🙂 a właśnie coś Marioli dziś nie widu 🤔 i Lui ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny co oznaczaja bakterie w moczu? wlasnie odebralam wyniki. Jest tego duzo


JA W CIĄŻY MIAŁAM ZAWSZE LICZNE BAKTERIE W MOCZU,ALE NIGDY NIC Z TEGO NIE WYNIKAŁO.TZN JAKIES TABSY BRALAM NA TO ZIOŁOWE CHYBA...ALE PRZY NASTĘPNYM BADANIU BYŁO TO SAMO 🙂


kurde zobaczymy co powie gin, sporo rzeczy tam mam podwyzszone..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
W dupie mnie macie hi hi hi 🤪.....a ze jestem wielka ......załozyłam nowy wątek przepisy i nikt nic nie dodał .....


jA JAKOŚ OSTATNIO WENĘ DO GOTOWANIA STRACIŁAM... 🤨


ja też ... i nawet pytałam co serwowałyście na chrzcinach bo nie mam pojęcia co podać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny co oznaczaja bakterie w moczu? wlasnie odebralam wyniki. Jest tego duzo


JA W CIĄŻY MIAŁAM ZAWSZE LICZNE BAKTERIE W MOCZU,ALE NIGDY NIC Z TEGO NIE WYNIKAŁO.TZN JAKIES TABSY BRALAM NA TO ZIOŁOWE CHYBA...ALE PRZY NASTĘPNYM BADANIU BYŁO TO SAMO 🙂


kurde zobaczymy co powie gin, sporo rzeczy tam mam podwyzszone..


dobrze będzie 🙂 się nie łam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Landusia napisał(a):
mamanataszy i jak wygladala wizyta> o co p0ytała> mam stracha.. jak byla polozna to sie nie balam a teraz nie wiem co nas czeka.. 🥴

też myslałam że chodzi tylko położna środowiskowa 😮 w przychodni mi nic nie mówili o tym aby sie jakas pielegniarka do mnie wybierała,moze co region to obyczaj może nas nawiedzi lekarz chyba że to sie juz zalicza do wizyty patronażowej na której już byłysmy 🤔
raz tez u lekarza z tymi krostkami,wczoraj na szczepieniu mała była badana i od razu dostałam skierowanie na kolejne szczepienie wiec wydaje mi sie że na tym koniec

Kochana jest tak że powinnaś zaraz po urodzeniu dziecka w przychodni uzupelnić taką deklarację na pediatre polozna i pielegniarkę środowiskową i te 3 osoby powinny nawiedzić Cię na wizytę patronażową polozna min4razy polozna polozna opiekuje się dzieckiem do 2mies. bodajze ale...... w rzeczywistosci to roznie bywa chociaż by z tego względu że mają bardzo duzo pacjentów polozna moze miec 6tys pielegniarka 2.5 lekarz chyba 5tys wiec roznie bywa. Czasem wiec przyjdzie tylko polozna zaznaczy kiedy chce 😜 czasem kuknie lekarz,pielegniarka w pierszym rzedzie jezdzi tam gdzie ma zrobić zastrzyk lub ktoś wymaga opieki bo to wiadomo pryiorytet 🙂 ja bym chciala tak pracować w przyszlosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
agamu napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale jestem wkurwiona
przyszedł mi bujak ale nie dali pałaką łaczace dwie płozy i srubek do panela z wibracjami chój ze śrubkami ale ten pałąk podtrzymuje konstrukcje bujaka 😠 😠 😠 😠

juz naskrobalam do sprzedajacego ciekawe czy sie odezwie!!!!!!!!!!!!!!!


😠 😠 😠 dawaj namiary na dziada ! jedziemy !
co za buc 😮

Mi też przysłali szafe bez śrubek 😠 😠


jA PIERDZIELĘ, CO ZA OSZOŁOMY!!!!!!!!
JA KIEDYŚ BUTY ZAMÓWIŁAM I PRZYSŁALI MI 2 LEWE, WIĘC NAPISAŁAM I 2 PRAWE DOSTAŁAM GRATIS 🙂 🙂 🙂 HEHEHEE I TYM SPOSOBEM MIAŁAM 2 PARY BUTÓW W CENIE JEDNEJ 🙂


🤪 i gitara 🙃 tak to się mogą mylić czy też spóżniać 😉 jak u mnie i Marioli z pościelą 🙂 a właśnie coś Marioli dziś nie widu 🤔 i Lui ?


a SZOTKA????oNA CHYBA JUŻ CAŁKIEM O NAS ZAPOMNIAŁA?? 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanie
czy ja moge dawac nadince nadal mojego mleczka troche? tzn raz dziennie po 40ml tak zeby miala moje witaminki jak jestem na diecie? wiem że nie mozna sie odchudzac karmiac cycem ale to dlatego ze mlako zanika i jest mniej witamin ale ona dostaje mm i chce jej dawac tylko troche? bo kuzwa nie radze sobie z tymi cyckami.. nadal mam mleko i cyce twarde a biore juz te tabletki od tygodnia;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
izarybka napisał(a):
ja pierdziele nie ma mnie kto kopnac w dupsztala na spacer 😮 takie slonko a mi sie nie chce 😞


Kopnij się Rybko piętą w zadek bo faktycznie szkoda takiej ładnej pogody 😉
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

kopnęlam tak aż połtorej godz łazilismy maly spi już od 3godz co on w nocy bedize robił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...