Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
a takie małe dzieci mogą oglądać tv? to im nie szkodzi?

no szkodzi szkodzi male nie male zawsze szkodzi
ale moje ostatnioo np tez zapatrzyla sie na kubusia puchatka i ogladala jak by ją wciagnelo hehe


moje dziecie juz wykąpusiałam zatankowałam i bedzie lulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
a takie małe dzieci mogą oglądać tv? to im nie szkodzi?

no szkodzi szkodzi male nie male zawsze szkodzi
ale moje ostatnioo np tez zapatrzyla sie na kubusia puchatka i ogladala jak by ją wciagnelo hehe


moje dziecie juz wykąpusiałam zatankowałam i bedzie lulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinecka831 napisał(a):
Cześc... dawno mnie nie było ale znowu jestem ...
Zostaliśmy z Wojciechem sami ... ciężko bardzo powiem Wam ...
Wiecie co mały kochał się kąpac a od 4 dni jest taka płacz w wodzie że aż uszy bolą ... i może mi ktoś powie czemu tak

u mnie to jest placz, ze jest wyciagana z wody. ba- jest ryk! najchetniej caly czas by tam siedziala. moze w innym miejscu kapiesz? lub czegos innego zaaczelac uzywac do mycia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc... dawno mnie nie było ale znowu jestem ...
Zostaliśmy z Wojciechem sami ... ciężko bardzo powiem Wam ...
Wiecie co mały kochał się kąpac a od 4 dni jest taka płacz w wodzie że aż uszy bolą ... i może mi ktoś powie czemu tak

u mnie to jest placz, ze jest wyciagana z wody. ba- jest ryk! najchetniej caly czas by tam siedziala. moze w innym miejscu kapiesz? lub czegos innego zaaczelac uzywac do mycia?


spróbuj ją opatulić całą zaraz po wyciągnięciu z wody 🙂 u mnie to pomaga jak go owinę ręcznikiem całego ( łącznie z łebkiem 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .

biedna!!!
nadrobisz te mikolajki fikołajki !!!!!!!!!
dobrze ze Tymus lepiej !!

Worek buahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .

biedna!!!
nadrobisz te mikolajki fikołajki !!!!!!!!!
dobrze ze Tymus lepiej !!

Worek buahahah


Kochana WÓR 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...