Witam ponawiam : mam duza puszke mleczka hipp ,otwarte w pon i zuzyte 5 miarek, wyslac ktorejs? szkoda mi wyrzucac...
jA DZIEKUJĘ, MY PIJEMY BEBILON...WIEM ŻE LUI HIPPA UŻYWA...ALE TO BYŚ MUSIAŁA Z NIĄ ROZMAWIAĆ 🙂
qrwa widze ze pepti jest tez antyalergiczne wiec czym sie rozni od HA?? 🤨bede w piatek u pediatry to sie zapytam bo 11 złł i to za 450 g toz to szok 😮😮
BEBILON A NIE BEBIKO????MÓWIŁAS ZEW MASZ MLEKO NA RECEPTE CZYLI BEBILON JEST NA RECEPTE??
bEBILON PEPTI I ON JEST NA RECEPTĘ 🙂
a no widzisz my bebilon ha uzywaismy ale wpieruny drogi i teraz kupiłam bebiko ha duzo tansze i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobre 🙂
PEPTI KOSZTUJE 11 ZL Z RECEPTĄ, 22 BEZ I TO JESZ PUSZKA 450 GRAM .
aawiecie ile w mojej aptece pepti kosztuje na recepte 6.99
Odwiedził Nas kurier !! 🙂 Agusiaprzyszła ta zabawka o którą pytałaś czy tylko sie naciąga...przeraziłam sie jak ją zobaczyłam.. 🤪nie żadne małe gówienko tylko porządna duża pozytywka ! 🙂 i do tego dużżżżąąąwibrująca biedronka 🙂
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
achm_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
izarybka_m
no nie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
achm_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
aawiecie ile w mojej aptece pepti kosztuje na recepte 6.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Anulcia_m
Agusiaprzyszła ta zabawka o którą pytałaś czy tylko sie naciąga...przeraziłam sie jak ją zobaczyłam.. 🤪nie żadne małe gówienko tylko porządna duża pozytywka ! 🙂 i do tego dużżżżąąąwibrująca biedronka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
izarybka_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Anulcia_m
ja przy kroplówce to sie smiałam na początku,później raz tylko sie wydarłam że skurcz bezczelny sie zbliża 🤪 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
achm_m
ależ ja nie napisałam,że był przyjemny tylko,że to chyba najprzyjemniejsza część porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
boze .. jak sobie przypomne jak mi podpieli kroplówkw 🤪 🤪 najpierw paw a pozniej sie darlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Anulcia_m
a ja kupiłam te z promocji w realu niby trójki ale jakieś małe takie na Emilke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
no własnie na poczatku byly za duze a teraz u nas sa tez w sam raz 🙃
rosną te szkraby dominik waży 6100 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach